• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.72

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 7. února 2019 nás čeká nová aktualizace, která tentokrát přinese několik vylepšení. Dejte nám vědět, jak se Vám líbí! ;)
 

DeletedUser3346

Guest
Wau takže další harapák do města který bude zabírat místo kvůli tomu že to bude potřebná součást řemeslné výroby protože mají hráči místa dost ... No a proč to takto postupně každou aktualizací nevylepšovat vícero? Rozhodíme si produkci armády do dalších budov podle zaměření útoků atd. Postupem aktualizací by bylo vyhověno uživatelům kteří chtějí sice měnící se ikony u dokončené výroby dílen ale proč neudělat další dílny pro jednotlivé výroby? Ale on by to byl také ten set a to se přeci vyplatí úplně stejně jak set na recepty.

Sice jsem jen asi 10 minut zkoušel jednou Safari ale teď mě napadá otázka: Pokud si v jiném prohlížeči ve hře nastavím HTML5 a pak se přihlásím přes jiný který HTML5 zatím nepodporuje?
 

DeletedUser6439

Guest
Wau takže další harapák do města který bude zabírat místo kvůli tomu že to bude potřebná součást řemeslné výroby protože mají hráči místa dost ...
Čo tým myslíš? Ten magický šach? Nikto ťa ho stavať nenúti, podobne ako akékoľvek budovy... Jedine hlavná budova a staviteľ sú budovy, ktoré v meste mať musíš, nič iné si postaviť nemusel ak ti tak záleží na mieste. Iste, kasárny, tržistě a akademie kouzel už po postavení predať nejdú, ale prečo si ich staval?
Alebo máš na mysli samotnú akademii kouzel? Opäť: Nútil ťa niekto stavať ju? Držal ti niekto nôž na krku a jediný spôsob ako sa ho zbaviť bolo postaviť ju? Bez jej postavenia síce nie je možné splniť niektoré eventy a nie je prístup k remeselnej výrobe, ale ak to nepovažuješ za dostatočný dôvod na jej postavenie, tak ju proste nestavaj.
 

Franceska

Učedník
Ja myslím .ze tu nejde o to či stavať , alebo co stavať ,ale o to ,ze tato hra začína silno pripomínat Facebookove farmy . Je spomalená horšie sa nacitava . Pretoze len sa pridava uloh a eventov . A nie je to ani pripojenim ani PC , ja som sa informovala u viacerých uživatelov co to tu hraju a maju dost problem hlavne ked su spustene hry spolocenstiev .
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Je spomalená horšie sa nacitava . Pretoze len sa pridava uloh a eventov . A nie je to ani pripojenim ani PC , ja som sa informovala u viacerých uživatelov co to tu hraju a maju dost problem hlavne ked su spustene hry spolocenstiev .
Mrzí nás, že máš s hrou takové nepříjemnosti! Mohl bych tě prosím požádat o vyplnění hlášení o chybě? Hru se snažíme neustále optimalizovat, s každou novou aktualizací by tedy její fungování mělo být plynulejší a herní zážitek by měl být intenzivnější.

Pokud se setkáváš s tímto problémem dlouhodoběji, tak patrně půjde (ač tedy píšeš, že nic takového není možné) o problém v tvém připojení nebo počítači. Mně osobně funguje hra naprosto v pořádku a to hraji na pár let starém notebooku.
 

Lovec Krys

Legenda
Já vidím jako problém, že se neustále přidávají další recepty do řemeslné výroby, čímž klesá pravděpodobnost dostat to, co chci stavět. Logicky by se měl také snížit čas resetu receptů, aby se to kompenzovalo.
 

DeletedUser3346

Guest
@Forseti Za nějakou dobu hraní vnímám některé stálé chyby pořád dokola a pořád dokola to řeším střídáním prohlížečů firefox a opera. Ano za něco můžou ony prohlížeče. Ale často se stává že po nákupu diamantů jsou problémy manipulace s okny, jejich zavření nebo otevření jiného okna třeba tržiště atd. Také problém zadání výroby dílen kdy je problém dvojitého rázu. Jedna fáze okna s volbou výroby se otevře klikne se ale potvrzovací animace neběží. Po obnovení stránky se zjistí že výroba běží jen u některých dílen. A druhá verze je že nejde ani zadávat a dílny se chovají stejně jak ty okna co ignorují zavírání.

A pokud jde o tu plynulost chodu hry. Protože jsem ten co se snaží co nejvíce sousedů motivovat tak mám už asi měsíc zjištěnou paradoxní situaci. Mám v mapě jednu hráčku a u té když navštěvuji její město tak opravdu to jde sekaně, jenže jsem zkoumavý a navštívil jsem hráče top 10 na cz2 a ano sice pc reáguje podobně na ten jev jen u té top 10 to jelo plynulejším chodem. Takže jsem si odvodil otázku jestli to celé nezáleží i na sestavě budov v městě? Ono by to logicky dávalo smysl.

No a něco málo k hře přes mobil: Líbí se mi ten soulad vylepšování opravdu důležitých věcí. Postoj když všichni píšou a prosí o zprávy a reakcí je: nám je jedno co píšete protože zprávy nejsou zatím aktuální protože to zatím nikoho nenapadlo a tak o otázce zpráv mlčíme a mlžíme. Radši nám reágujte jak se vám líbí možnost návštěvy jiných měst kde zatím nemůžete dělat nic jen se dívat jak na výstavě a pozor nyní uvidíte i přesně vyobrazené prapory společenství (stejnorodost praporů je nepravděpodobná a čistě náhodná) Při složení hráčů na mapě se klidně může stát že vám to někdo nahlásí jako chybu že 10 různých společenství mají stejné prapory ... ale nabídka úpravy praporů je dostačující ... ono přece o rozlišnosti rozhoduje název takže i když má 200 společenství stejný prapor tak vlastně nemá stejný.

Víte říkám to dopředu ... až jednom dorazí z bety rozšíření praporů tak vy jako zástupci a hlas vůle hráčů s cz/sk to rozšíření musíte odmítnout a držet se vůle a postoje hráčů které zastupujete. Pro naše hráče je aktuální stav plně dostačující a rozšíření odmítají a jsou jasně proti. A tak i když by se to tady jak ostatní věci zaváděli na silu, tak hráči budou psát negativní reakce o zbytečnosti. Teda pokud se tá kritická většina mého návrhu náhle nezmění fouknutím větru na komedianty a nebudou psát najednou opačným směrem že?
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
je v plánu udělat něco ohledně práce s textem, která ve flash verzi funguje normálně? :) (např. dvojklik co namísto slova označí celou zprávu, nefungující shift+home / shift+end atp.) ?
 

DeletedUser3281

Guest
Ono hlavně když člověk píše dlouhou zprávu, tak se celá hra zasekne a spadne, evidentně na pozadí ten text furt něco kontroluje či počítá. Ale já už nemám moc sílu něco hlásit, celkově ten přístup beru doklepat a jet :D O tom posouvání textu v chatu toho bylo taky napsáno hromada a je to zde měsíce, fakt zbytečný něco hlásit :D
 

DeletedUser2988

Guest
V aplikaci je motivovani stale o nervy, aplikace neustale pada a zasekava se... je to způsobeno odpocitavanim do dalsi navstevy souseda a jsem zvedava, kdy to někomu konecne dojde, kdyz uz jsem to hlasila tak ctvrt roku dozadu... to same ty priblble efekty ve meste... JA JE NECHCI a stale neni funkce pro vypnuti.. hlavne, ze mame moznost se koukat do mest ostatnich hracu... to je opravdu prioritni, kdyz to najizdi pul dne
 
náhodou, dneska jsem svých cca 100 motivací dal asi jen na 5 restartů. Dobrý výsledek. Jindy mi to spadne, aniž bych zvládl dát jedinou packu .Rekord mám přes 20 načítání :(
 

DeletedUser5729

Guest
náhodou, dneska jsem svých cca 100 motivací dal asi jen na 5 restartů. Dobrý výsledek. Jindy mi to spadne, aniž bych zvládl dát jedinou packu .Rekord mám přes 20 načítání :(
To same sem tu resil.Me i manzelce to neustale restartovalo telefon.Ofiko info od podpory je mozne dohledat.Nekdo mi doporucil vyprdnout se na cokoli s Androidem a vrhnout se na jabka.....No a svete div se,koupil sem nakously 7cky a hra frci jak namydlenej blesk.........
 

DeletedUser5831

Guest
@donutka zkus vymazat data a mezipaměť aplikace a pak ji ještě přeinstalovat, mě apka funguje naprosto dokonale:) na androidu.
 

Saux

Znalec fóra
Já hraju na PC, a při pokusu o sousedskou výpomoc mi hra padá pravidelně. Nějakou zákonitost to nemá - někdy dám např. 10 výpomocí v pohodě, a jindy u jednoho města to zkouším třeba 5x po sobě, a pokaždý to spadne :)
 

DeletedUser2988

Guest
Jako kvuli hre kupovat jablka? Tak to ne, dik...

@donutka zkus vymazat data a mezipaměť aplikace a pak ji ještě přeinstalovat, mě apka funguje naprosto dokonale:) na androidu.
mám vse vymazane, pravidelne telefon udrzuji, nepomaha ani tovarni nastaveni, ani reinstal... uz to resim pul roku, telefon mam stary necely rok a nebyl z nejlevnejsich

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5729

Guest
Ja uz to prave psychicky nevydrzel :( a mel sem tu moznost a cenu ktera nesla odmitnout......Ale je pravda ze konkretne s Tebou sme to tu resili dlouho a nic nam vicemene nebylo poradeno
 

DeletedUser2988

Guest
tak ja jsem si vloni na jaře kupovala telefon novy, takze se mi nechce kupovat dalsi.... nehlede na to že nejsem fanda jablek
 

DeletedUser4849

Guest
Víte vůbec někdo co obnáší ta nová šachová sada po sestavení?
 

DeletedUser4336

Guest
Nesmysl, o jabku to není, mě jede hra na tři roky starém telefonu s anďákem, a jen vyjímečně málo kdy za dobu co hraju se mi hra zavřela. Jinak běží bez problému, pokud něco zaškobrtne, bývá to připojením (dnes to po aktualizaci házelo nějaký neznámý problém u načítání, později se však už vše načetlo jak má), to na pécéčku to občas vyhodí chybu dat.
 
Nahoru