• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.64

DeletedUser3071

Guest
V pondělí 8. října proběhne aktualizace hry na verzi 1.64, která opět přinese opravy chyb a jednu dlouho očekávanou novinku ;). Těšíte se? Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše názory :)
 

Angedev

Velmistr písma
A dočkáme se s aktualizací také podzimní krajiny i v prohlížečové verzi? :) Je moc hezká, byla by škoda, kdyby měla být k vidění jenom v aplikaci... :)
 

iDavis

Legenda
Nová verzia aplikácie dorazila a za mňa - perfektná práca. Možnosť prehlasovania sa zo svetu na svet je konečne tak jednoduchá, ako by takáto prostá funkcia mala byť, dočkali sme sa opravy zobrazovania, doposiaľ trochu nezmyselnej, lišty pri načítavaní, vďaka čomu pôsobí celá aplikácia viac profesionálne a v neposlednom rade je pridanie funkčnosti prastarých vedomostí ďalším krokom, k možnosti považovať ju za plnohodnotnú náhradu prehliadačovej verzie. Takže za mňa palec hore.
 

DeletedUser4169

Guest
Tak, možná už to tam bylo dříve a nevšiml sem si toho, nebo je to až s touto verzí - T3 živoucí.. to už se zase blíží nová rasa?
 

Angedev

Velmistr písma
Vzhledem k tomu, že obrázky jsou stejné jako T3 jen jiné barvy, myslím, že pouze "drží místo" budoucím T6 a došlo k chybce, že jsou zobrazeny :)
 

DeletedUser4169

Guest
Už mi to zmizlo na CZ a na betě to taky není, takže asi chyba zobrazení, jsem u elementů, takže bych neměl vidět ani T5
 

DeletedUser341

Guest
Za mne též pochvala za přepínání světů na apce! Tohle výrazně zjednodušuje práci :)
 

DeletedUser3346

Guest
Achjo ... pc verze většina chyb dobrá oprava, grafická úprava také dobrá.

mobilní verze ... tak jo no pořád omezená verze hry která má hodně nedostatků v tom základním. Tak aspoň mírný ústupek ve formě prastarých vědomostí.

Takže modlitba pro hráče kteří hrají přes mobil je: Modlíme se aby nás zatím nepotkal úkol podpoř jinému hráči jeho divy. K tomu nám dopomáhejte hráči na pc.
 

DeletedUser3079

Guest
Jak se vám líbí teď podzimní úprava materiálů?
Podle mě Křišťál pěkný ale Hedvábí strašný :D

Předtím byli takové víc šmrncovní, víc Fantazi, te´d mi to připadá takový slabý ten vzhled nový ://

Jaký je váš názor na ty suroviny? :)
 

DeletedUser3520

Guest
Když odebrali ze hry příkazy, byl jsem smutný. Když vrátili alespoň /who nabyl jsem dojmu, že snad někomu došlo, že to byla chyba a vrátí i whisp a tyhle hovězí nápady nechají ležet. Ovšem na ikony už reagovat musím. Tak ošklivou a nepřehlednou věc jsem za celý rok ve hře nepotkal. Chápu, že se snaží ladit appku, ale nechápu proč na úkor prohlížečů. Fuj
 

DeletedUser3346

Guest
@Macci No myslím že zmírníme emoce, já vím že se najde právě hoooodně moc důležitějších vylepšení než je to grafické. Ale za sebe říkám že se tohle fakt povedlo tá nová grafika. Ale když to vše sleduji tak někteří v nápadech a návrzích řeší jen tu grafiku a nebo grafické banální problémy.
 

DeletedUser4169

Guest
Buďte v klidu, nic výjimečnýho, jen jdou s konzumním mainstreamem, přesaturovaný barvičky se prostě děckám líbí :)
 

Prealiena

Velmistr písma
Hedvábí prošlo asi nejmarkantnější změnou. Jenom mi připadá, že křišťál teď strašně oslňuje, když je s ním hodně nabídek na stránce.
 

DeletedUser3079

Guest
Jooo děkuji, to jsem chtěl vědět :)
Mě se to líbí i nelíbí, tak si zvyknu :D Ono je to ale pěkný když to sbírám, jen to bylo hodně pestré na mě ;);)

Už je to ale dobrý. měl jsem strach aby to nedělalo špatný efekt pro hráče ♥ :D ;)))
Jinak Pěkný večer Všem ♥ =)))
 
Nahoru