• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.64

Santerr

Veterán
Tak já nevím, no... Ty ikony se ve hře změnily už nejmíň po třetí a jsou zatím nejošklivější, co kdy byly, ale člověk si postupem času holt zvykne.
Nejhezčí byly ty úplně první. Proč každý rok řeší vzhled ikon, když jsou tu jiné věci, které slíbili a pořád se nic neděje... Už od loňska se těším na slibovanou budovu pro společenství, zatím proběhla jen nějaká anketa a od té doby je ticho po pěšině. Jak to vůbec vypadá s vývojem?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Už od loňska se těším na slibovanou budovu pro společenství, zatím proběhla jen nějaká anketa a od té doby je ticho po pěšině. Jak to vůbec vypadá s vývojem?
Ahoj, mohu potvrdit to, co psal @iDavis výše. Komunitní budova (jejíž parametry naleznete v tomto tématu) je už hotová, nyní již jen čekáme na správnou příležitost, kdy ji budete moci skrze nějakou speciální soutěž vyhrát. Nemusíte tedy smutnit, určitě o ni nepřijdete! ;)
 

luterina

Veterán
já spíš na PC ted ty ikonky nevidim ostré, jsou takové malé a rozmazané, před tím mi přišly větší, ostřejší, lépe pro oči čitelné, na mobilní verzi jsou v tomto smyslu pro mě v pořádku a jak se komu líbí ve smyslu výtvarném, to je spíše o vkusu a cítění a taky ne každý zvládá přirozeně přijmout změnu již zajetého snadno, jak se říká zvyk je železná košile :)

jednoduché přecházení z jednoho světa do druhého a možnost vkládat prastaré vědomosti do svých divů, za to mockrát děkuji, to je paráda :rolleyes::)
 

papap

Mistr slova
Nějaké ikonky mi jsou zrovna putna,i když ty předchozí se mi líbili mnohem více.Jsou mnohem důležitější věci.Např. jak zjednodušit a zrychlit motivaci,což je jasné jak,ale kašle se na to.Radši se řeší jak vypadají ikonky nebo nějaké nápisy než zlepšit hratelnost.Jde to tu od desíti k pěti...
 

luterina

Veterán
Papap, "jak zjednodušit a zrychlit motivaci?", jinde než na mobilni aplikaci to snad ani jednodušší a rychlejší být nemůže, taky proto na ní motivuji raději, co bych ale spíše co do motivaček ocenila je možnost, tak jako jí mám na PC, dostávat odměny z truhliček, nebo přispívat do divů i jiným hráčům. :)
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
No já bych ocenil mít možnost podobného systému i na PC, zvlášť teď, když už mi asi týden appka na simulátoru nejede. Takže motivuju ručně tak 2x-3x týdně a jen společenství.
 

papap

Mistr slova
Papap, "jak zjednodušit a zrychlit motivaci?", jinde než na mobilni aplikaci to snad ani jednodušší a rychlejší být nemůže, taky proto na ní motivuji raději, co bych ale spíše co do motivaček ocenila je možnost, tak jako jí mám na PC, dostávat odměny z truhliček, nebo přispívat do divů i jiným hráčům. :)

Já hraji na PC,takže o tom právě mluvím.Zlepšit a zjednodušit motivaci jako je na apce.Já mám tlačítkový mobil za patnáct stovek,abych se dovolal a napsal sms,ty drahé multimediální stanice nemám rád a nepotřebuji je,tudíš pro nás co hrajeme hru na PC je to nespravedlivé,jelikož se furt vylepšuje apka,ale na pc ani prd.Nechápu proč se tomu nevěnují,přijde mi to docela důležité a podle mého na motivacích ta hra přeci stojí,tak proč se jim trochu nevěnovat.Nějaká grafika,nebo texty hru nikomu nevylepší...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2988

Guest
Apka se pouze vylepsuje v tom, aby se mohla rovnat prohlizecove PC verzi, coz se stale nerovna a dost funkci stale v aplikaci neni.... stale nam nejdou zpravy, prispivani bodu do cizích divu, nemame truhlu za motivace, nevidime jak dlouho jeste trva kouzlo, nevidime, co zrovna vyrabime, coz pri eventu dost komplikuje situaci... donedavna jsme nemeli moznost turnaju, dobrodruzstvi, prispivani do vlastnich divu...
 

papap

Mistr slova
To je jedno,však to také není hlavní platforma,to je PC.Tak by se nějakou chvíli mohlo věnovat apce a pak zase pc,aby to bylo spravedlivé...
 

DeletedUser2988

Guest
Ani jedna z platforem uz neni hlavni nebo vedlejsi. Aplikace se ma vyrovnat (casem) PC verzi, tak se s tim holt musis smirit :) porad je na PC verzi vice veci, nez na aplikaci, tak nechapu, co te porad trapi, kdyz uz pises o spravedlnosti ;) ...nehlede na to, ze i na PC verzi se stale pracuje...
 

DeletedUser3281

Guest
Já vidím problém v tom, že nám výrazně zhoršili maják/zvonici s tím, že je na mobilu jiná aplikace a do dnes se to nesrovnalo a vede to k tomu, že já už přes PC nemotivuji a musím furt odhlašovat na mobilu, protože slečna na Windows Phone nemá appku a tudíž to dělá přes můj, protože na PC se na to může taky víte co. Kdyby pro nás na PC ponechali ve funkci tu zvonici jak byla, tak mi to bude jedno, za tu námahu by to stálo. Ale teď? Na ty tři truhly kašlu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
To se možná časem má apka vyrovnat PC,ale hra je od začátku na PC a bez toho by to ani nebylo,takže podle mne je furt ta hlavní platforma.To se možná pracuje,jenže už hodně dlouhou dobu neproběhlo vylepšení stávajících funkcí,což je škoda a hru to pro hráče pomalu utlumuje,toť můj názor...
 

papap

Mistr slova
Tak ono už je to podstatně delší dobu,co se tak nějak nic neděje,jen sem tam se něco přidá,ale zavedené funkce se nevylepšují,což je docela důležité pro hratelnost.Samé načítání,spousta zbytečného klikání atd...
 

iDavis

Legenda
Zdá sa mi že kedysi dávno (tuším nejak po vydaní mobilnej verzie) niekde hovorili, že fakt že mobilná aplikácia obsahuje prvky a funkcie ktoré prehliadačová verzia nemá, im práveže umožní vychytať na týchto funkciách chyby a tak ich rýchlejšie implementovať do prehliadačovej verzie. Síce už je to rok od vydania mobilnej verzie a zatiaľ z tých preferovaných funkcií nepridali nič, ale stále si myslím, že bez mobilnej verzie by sme na to čakali ešte dlhšie.
 
Nahoru