• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.64

luterina

Veterán
Papap, hraju i na PC i na mobilní..., a než jsem začala hrát na mobilní nedošlo mi, že někdo nezná jinou než jen tu mobilní a že vůbec nevidí - tak jak je to vidět na PC - dost zásadní věci, že třeba při ds vidí jen ikonky odznaků bez popisku která pak dostávaji různá matoucí jména jako "dvojlístek, ten zlatej náramek" a dorozumět se a vědět co vlastně kdo vyrábí je potom na nobelovku, no to budiž :D ..ale nevidí třeba co udělá kulturní bonus s počtem kladívek a mincí co dostane navíc, nebo s čím ve strategii počítat může, ale nepočítá, tak aby jeho město lépe prosperovalo, např. vědět zbývající čas do další motivace u hráčů ve společenství, kdo a kolik mu vložil do divů, které vojáky je v daném turnaji nevhodné vyslat do boje, nebo kdo mu přijímá jmenovitě nabídky v obchodu, to jsou všechno pomocné informace navíc co na PC dostáváš a na mobilni ještě nejsou, tak nevím proč by se podle tebe mělo upřednostnit to aby ses méně naklikal nebo rychleji zamotivoval před tím, dát hráčům na mobilní stejné informace a možnosti jaké už na PC ty dávno k prosperitě svého města využíváš? :)
 

Lovec Krys

Legenda
@luterina No k těm motivacím. Tam by to pro PCčkaře chtělo zavést systém motivací podobný appce - je prostě výrazně rychlejší. U mne například současný systém v kombinaci s nefunkční appkou (po posledním update mi appka v simulátoru padá ihned po spuštění - nenajede ani login) vyústil do situace, kdy motivuji už jen společenství (ručně přes prohlížeč - příšerná otrava - nechápu, jak jsem někdy v minulosti mohl takhle motivovat i své okolí) a to ještě ne denně. Bedny při ruční motivaci se už ani nenamáhám hledat. Stejně jako se nenamáhám hledat ve městě konkrétní budovu, obvykle je to stavitel.
 

DeletedUser2988

Guest
Stale nespokojeny :D motivace na mobilu byla takto udelana, protoze to bylo jednodušší na naprogramovani... myslim, ze casem take nebude takove, a to prave z důvodu vkladani VB do cizích divu a hledani beden za motivace,tudiz bude potreba vstup primo do mesta k sousedovi .. momentalne je dle meho nazoru ve vyvoji
 

Lovec Krys

Legenda
@donutka No tak pokud přizpůsobí motivace v appce současnému stavu v prohlížeči, tak hlavní efekt bude takový, že celkový počet rozdaných motivací výrazně klesne. Spousta lidí si stejně jako já řekne, že prostě ty budovy po městě hledat nebude a že strávit půl hodiny nebo hodinu denně motivací jim za ty odměny nestojí a budou motivovat max. společenství.
 

Angedev

Velmistr písma
@Dellingr : Ano, zjistit to lze, ale i tak je tato funkce omezená... Lehkooděnci mají všichni výhodu proti střelcům a mágům, ale lehko ze cvičiště už mají jinou účinnost než lehko z tábora žoldnéřů. U kasáren je to vyrovnané na mágy i na střelce, ale pejsci jsou účinnější proti mágům než proti střelcům a u dalších lehko je to naopak (teď doufám, že jsem to neprohodila :D). A to je přesně ta informace, která v appce chybí. Nebo aspoň já jsem ji zatím nenašla :rolleyes: Někde se to dá vyčíst z popisu, když si s tím dá člověk práci, ale třeba u takové jedovaté dryády jsem to nenašla ani tam...
 

DeletedUser2988

Guest
Tak pri boji v turnajich opet nabiha jako prvni vyber armady tabor zoldneru...
 

Přílohy

  • Screenshot_20181017-142014.png
    Screenshot_20181017-142014.png
    822,1 KB · Zobrazení: 62

Angedev

Velmistr písma
Jo, z toho jsem taky nešťastná, že mám téměř každý turnaj jako první volbu něco jiného :( Nevím jak ostatní, ale já jsem zvyklá klikat automaticky a ne vždy si všimnu, že tam mám místo kasáren něco jiného... Pak zbytečně přicházím o armádu, když pošlu např. jednotku s jednou hvězdičkou místo se třemi...
 

DeletedUser341

Guest
Mně to nabíhá na každym světě jinak :D Teda, asi proto, že na tom menšim ještě tábor žoldnéřů nemám, ale... Už tam mám Valoriany a ty mi to nabídne, jen ne první :)
 

papap

Mistr slova
luterina já nechci nic upřednostňovat,já bych jen byl rád,kdyby třeba jednou za čas vyšlo taky nějaké vylepšení na PC a nemotalo se furt vše jen okolo apky,toť vše.Tak nevim proč tu píšete takový hovadiny jako tak to nehraj. :D Mě se hra líbí,tak nevím proč bych ji neměl hrát,kor když už ji hraji docela dlouho,ale jen bych rád aby bylo vidět nějaké zlepšení na obou frontách,to snad není nic tragického...:)
 

luterina

Veterán
@Dellingr, @Angedev to myslím výstižně popsala, ..a ještě bych k tomu dodala, že když si v PC najedu myší na konkrétního vojáka, tak mi to ukáže počet hvězdiček nakolik je silný proti jiným dvoum vojákům, což mi dá navíc informaci kterému z těch dvou vojáků dát v nasazení do bitvy přednost, prostě ne všichni v info doporučení vojáci jsou v dané konkrétní bitvě stejně dobří.

@papap, jo, je mi jasné že hraješ rád :) no tak jí to s tím "nehraj" odpusť :D jinak tady jsi na diskuzi o mobilní verzi ne o PC, tak asi se tady víc bude probírat ta mobilní a s PC verzí srovnávat a orodovat za tu mobilní, za tu PC ale taky můžeš zase na diskuzi o ní, myslím že v tomto mají obě prostoru nastejno:)

např. mně funguje psaní do chatu až na druhé přihlášení, co jsem se ptala nikomu jinému to ve společenství nedělá, nevím tedy čím to je, jestli něco v tabletu nebo tou verzí...

co se týká motivace a truhliček a vkládání do divů, někde už jsem tu četla nápad který se mi zamlouval, že by při kliknutí na hráče vyjela ještě i ikonka divů a v té seznam divů které hráč má, podobně jako je tomu u osobních divů - kde by si hráč vybral konkrétní a do něj vb vložil.., a co se týká získání 3 truhličky denně, prostě by jen po některé motivaci naskočilo oznámení že truhlička byla získána a co obsahovala za odměnu - která se městu přičetla...
 
Naposledy upraveno:

papap

Mistr slova
luterina tady nejsme v diskuzi o mobilní verzi,ale o verzi 1.64.Takže jsem asi krapet spamoval,za co se omlouvám,ale ono to v podstatě vše se vším souvisí...:)
 

DeletedUser341

Guest
Tak teď, hned v dalším upgradu máš pro PC verzi velkou změnu - spuštění HTML5 verze... To už by mohlo být něco pro tebe, co? :)
 

DeletedUser341

Guest
Musíš přepnout sama, Luci, bude to někde v nastavení... Ale zatim neni :)
 
Nahoru