• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.55

Angedev

Velmistr písma
Jojo, mně také, a co jsem se bavila s pár lidmi ze společenství, tak ti to mají také... Nejspíš to bude plošný problém...
 

DeletedUser5469

Guest
Tato hra by se mohla už pomalu v pc zrušit a nechat jí jen na mobilu,co říkáte... Myslím si že na pc verzi se pěkně dlouho kašle,že se opraví nějaké chyby o kterých člověk ani neví nebo nějaké písmo atd.,to mi jako zlepšení hry moc nepřijde.Myslím si že by se to mohlo postupně rozdělit,třeba jednu,dvě aktualizace se věnovat mobilní a pak zase normální verzi.
Já jedu v obou prostředích a rozhodně bych to neměnil. Jsou chvíle, kdy jedu jen na PC a chvíle kdy jedu jen na mobilu. To nemluvím o tom, že pro mě zatím na PC je možné psát oběžníky, to v mobilu nejde, investovat do prastarých divů...to taky nejde, účastnit se dobrodružství a také turnajů.

Neřekla bych, že se na PC verzi kašle... Tento dojem vzniká tím, že se do mobilní aplikace zavádějí věci, které už v PC verzi existují, tudíž je "jen" stačí upravit pro mobil. U PC verze se vymýšlejí úplně nové věci, takže to logicky trvá déle :)
Však mobilní aplikace by měla sloužit pro ty účely,kdy nemohu hrát na pc,jsem někde pryč atd. a né že si od pc odběhnu na mobil,jen proto že jsou tam lepší motivace.Podle mě by se toto uvedlo na správnou míru přidáním motivací na PC,ale samozřejmě záleží na hráčích jak to berou.A jestli to berou takto,tak to je špatně.Hold tady o tom se můžeme bavit furt,je jasné že každý má jiné priority,ale tahle věc mi docela přijde tak nějak důležitá v té hře.A přijde mi to nespravedlivé,že ji mohou jedni využívat a druzí ne...
Já motivuju v 99% pouze přes mobil ze dvou důvodů. Zaprvé, mám asi 250 sousedů. Na PC by mi motivace trvala tak 3 hodiny a je to děsná otrava. Než se ti načte město a pak hledáš. Nemluvím o tom, když se ti zobrazí město, kde se evidentně nehraje a má rozestavěné sídlo, takže z něj ani ty prachy nedostaneš (v mobilové verzi ale ano). Za druhé v mobilní verzi se ti automaticky nabídne budova, která má nejlepší parametry. Takže lépe vypomůžeš než když dáš packu nějaké čudle typu Hnízdo orků.
Bylo by ale dobré v pc verzi přidat při motivaci zobrazení kulturních parametrů u budovy, kterou chci motivovat. stačí, když na ní najedu a zobrazí se mi kromě názvu i kultura, kterou dává. u mě ve městě to funguje a myslím že by nebyl problém to přidat i do měst sousedů, které navštívím.


Příspěvky sloučeny, odstraněn Caps lock. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
No za seba musím povedať, že to čakanie sa určite oplatilo. Turnaje fungujú v aplikácie ozaj výborne, je to jasné, prehľadné a dokonca v porovnaní s PC verziou vylepšené automatickým presunutím na pozíciu nasledovnej provincie po dokončení predchádzajúcej. Ešte zapracovať na rebríčku a už tomu snáď nebude nič chýbať. :)
 

Angedev

Velmistr písma
Také jsem spokojená, teď půjdou turnaje jedna báseň :) Jen bych uvítala, kdyby jako výchozí byly nastavené jednotky z kasáren a ne z tábora žoldnéřů, to neustále přepínání je otrava. Nehledě na to, že jsem z PC zvyklá, že jsou přednastavené kasárny, a několikrát se mi povedlo tam automaticky nasázet jednotky z tábora, aniž bych si to uvědomila... Každopádně za zavedení turnajů do appky děkuji :)
 

DeletedUser3225

Guest
tak se tak dnes dívám a odpočet na VB se mi stále resetuje,takže už nějakou dobu tam mám stále 1h a po kliknutí na nějakou budovu se dostane odpočet i na -60s....takto nikdy ty VB nenasbírám..:(
 
Nahoru