• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.55

DeletedUser341

Guest
Otázkou je, co jsou "základní věci", ale bereš-li to takto, máš určitě pravdu. Aplikace ale byla uvedena s tím, že je to "doplněk", a "neplnohodnotná verze", takže ji vlastně za "betu" považovat můžeme :)

Diskuze nad betou jako takovou je jiné téma, a nemohu s tebou nesouhlasit. Ač se tam něco podchytí, zdaleka to není všechno "potřebné" (natož všechno úplně), což je rozhodně škoda, ale... Peníze až v první řadě, no :))
 

papap

Mistr slova
Asi bych se opakoval, takže jen okopíruji...

"Stejně jako u FoE a dalších Inno her, i tady určitě platí "oddělení týmů" - jeden vyvíjí eventy, jeden rozvíjí hru jako takovou (nové rasy), jeden opravuje chyby, jeden řeší mobilní verzi, atd. Takže kritizovat jedny, že nedělají práci těch druhých, je naprosto mimo mísu!"

Nějak přesně netuším jak toto má co dočinění s touto diskuzí a už vůbec nechápu ten přihlouplý vykřičník na konci. :D Ale to je každého věc jak se chová.Tak když tu tvrdíš,že na každou věc je zvláštní tým lidí co na tom dělají,tak pak by mělo být vše lepší a hlavně lépe rozdělené síly a měly by být vidět nějaké zlepšení na více frontách (teď nemyslím úpravy textů apod.) a né jen aby se všechno točilo kolem mobilní verze.
 

DeletedUser341

Guest
Jojo, a ideálně hned, viď :)
Chce to číst historii a ne reagovat ne jeden příspěvek bez kontextu, pak možná pochopíš...
 

papap

Mistr slova
Nechci nic hned.jen prostě říkám,že se poslední dobou vše točí kolem mobilní verze a na pc verzi se nic zajímavého neděje,žádné zlepšení hry jako takové nebo urychlení nějaké funkce už dlouho neproběhlo a přijde mi to tak trochu nespravedlivé,toť vše.
Jak vidím,je tu samej chytrák,že ani tu nemá smysl něco psát,jelikož jak se tu objeví nějaká kritika,dělá se z dotyčného hned blb...
 

DeletedUser341

Guest
Však proběhla optimalizace eventových budov (ano, to většina nepovažuje za zlepšení, chápu :D ) a připravuje se kouzlo pro upgrady eventových budov..
Kompletně se předělal systém bodů z turnajů (do teď na mobilu nešly, takže tou dobou to bylo vylepšení pro PC), odměn z divů... A to jen posledních 6 verzí...

Na mobil za tu dobu přibyly teď turnaje, a těch 6 aktualizací zpátky rozchodili akademii kouzel.

Mně to přijde docela vyrovnané :)
 

papap

Mistr slova
Jo to je sice pěkné,ale já celou dobu mluvím o zlepšení hry ve smyslu herních funkcí,třeba motivace atd.To že se předělá systém bodů nebo se přidá kouzlo je dobré,proti tomu nic nemám,ale to hraní hráčům nějak neulehčí a nezjednoduší
 

DeletedUser341

Guest
2x tolik bodů z turnajů a divů? mne to tedy ve hře hodně pomohlo :)
chápu kam míříš, ale předělání motivací zjevně není prioritou, no :( i tak si ale stále myslím, že se pro PC verzi něco dělá úplně stejně, jako pro tu mobilní
 

papap

Mistr slova
A to je právě ta chyba.že to není prioritou.Jelikož podle mého je to dost zásadní věc,tato hra na motivacích docela stojí.Díky tomu věčnému nahrávání měst,nemotivuji celý svět,jen hráče ze zpráv co oplácejí a podle mého to tak má spousta hráčů.A kdyby byla motivace jako v mobilu,tak by určitě hráči motivovali a i by se více motivací vracelo.A taková aktivita by přeci hře pomohla.
Já se tu nechci nějak dohadovat,nebo někoho pomlouvat to v žádném případě,jen bych byl rád,aby probíhalo jak vylepšení na mobilu,tak i pro nás PCčkáře.A když to jde jedním směrem,tak to může jít i opačným...:)
 

DeletedUser341

Guest
Já i přes apku motivuju jen cech plus vracení přes historii, ale nechci soudit ostatní. Co si vzpomínám na diskuzi při změně majáku, hodně lidí nadávalo, že tím přijdou a důvod motivovat a o spoustu surovin, realita dle statistik Inna (jimi někde zveřejněných, takže pravdivost pořád můžeme zpochybnit) byla, že i "jen cech" motivuje strašné minimum lidí, a příchod apky to nezměnil (packování na apce přišlo dřív než úprava majáku/zvonice). Motivace "všech sousedů" je výsadou mizivého procenta "závisláků" :)

Takže, já osobně si ani nemyslím, že úprava motivací na PC verzi něco "výrazně" změní - a navíc pravdou je, že už teď chodí spousta lidí kvuli packování na apku (a zapínaj ji jen na to), takže úprava packování na PC by mohla mít za následek úbytek "uživatelů" aplikace... Přírustek reálně packujících bych čekal v řádu jednotek procent, jestli vůbec tolik...
 

papap

Mistr slova
Však mobilní aplikace by měla sloužit pro ty účely,kdy nemohu hrát na pc,jsem někde pryč atd. a né že si od pc odběhnu na mobil,jen proto že jsou tam lepší motivace.Podle mě by se toto uvedlo na správnou míru přidáním motivací na PC,ale samozřejmě záleží na hráčích jak to berou.A jestli to berou takto,tak to je špatně.Hold tady o tom se můžeme bavit furt,je jasné že každý má jiné priority,ale tahle věc mi docela přijde tak nějak důležitá v té hře.A přijde mi to nespravedlivé,že ji mohou jedni využívat a druzí ne...
 

DeletedUser341

Guest
Tak byla určitě myšlena na začátku... Ale postupem času by si měly být obě platformy přece rovny, nebo ne?
 

papap

Mistr slova
Já mám jednoduchý mobil,abych se dovolal a napsal smsku,ty moderní krámy opravdu nepotřebuji.A když nejsem u počítače,tak jsem buď v práci a nebo za zábavou,a tam určitě hrát na mobilu nechci,takovej závislák ještě nejsem...:D Hraji jen doma na pc. :)
 

aikomi

Mistr slova
mne treba naopak vyhovuje i mobilni aplikace.....Ja vyuzivam oboji a uz se naopak tesim az zpristupni i turnaj na apce :) Kolikrat nemohu byt na pc a toto mi umozni si hru kdykoliv a kdekoliv zapnout a udelat si co je zrovna potreba :) Nechapu, že Vám to vadi..... Závislost, nezavislost, ja si to rada hraju, za chvilku budu na konci rasy a mohu se aspon venovat vice turnaji a pristavet dalsi a dalsi manufaktury....Proste pohoda.... :)
 

papap

Mistr slova
Však mě aplikace nevadí,si na ní hrajte,to nikomu neberu a je to každého věc.Asi si trochu nepochopil/a můj příspěvek,kde jsem psal jen o sobě,jak to beru a navíc s trochou humoru,podle smějícího se smajlíku.Já prostě hraji jen na pc a ty moderní elektronické serepetičky moc v lásce nemám,jelikož když vidím jak se lidé mění,že nedají bez mobilu nebo nějaké té velké obrazovky (ani nevím jak se tomu říká :D ) ani ránu a že v podstatě komunikují mezi sebou jenom přes ně,tak se mi tato doba pěkně hnusí...
 

DeletedUser341

Guest
Tak ale zas nemůžeš kritizovat autory hry za to, že "tobě se nechce použít vše co hra nabízí" :))

Jinak tvůj názor plně chápu (co se týče "doby"), ale obávám se, že to sem nepatří, a abychom nebyli vyhnání za off-topic :)
 

papap

Mistr slova
Tuto debatu končím,jelikož jsme se dostali úplně někam jinam,než byla má prvotní myšlenka.Jednou poslední větou,jen mi šlo o to,že když se tolik přidávají a vylepšují herní funkce na mobilní aplikaci,tak by se také mohlo něco stávajícího zlepšit na pc aplikaci,nic víc.:)
 

DeletedUser3225

Guest
Taky vám po updatu pořád svítí u chatu červeně,že je tam 100 nových příspěvků?
 
Nahoru