• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.39

raptox44

Pokročilý žák
... uznávám, že toto bude čistě účelový výklad, ale jen pro zajímavost....

§ 6 Chyby ve hře
Je zakázáno využívat chyb ve hře, které by pro vás nebo pro ostatní představovali jakékoliv zvýhodnění.
Každý hráč je povinen ihned ohlásit jakoukoliv chybu ve hře herní podpoře.
Výhody získané při využití chyby ve hře musí být vráceny

Svévolnou změnou vlastností majáku/zvonice , neb odměna za suroviny v truhle opravdu není to samé co odměna v surovinách za jednotlivou výpomoc(ať už z jakýchkoliv pohnutek) se stala dotyčná budova chybou. Z čehož vyplývá, že bychom ji neměli využívat a měli bychom ji nahlásit herní podpoře. Výhody , které tímto společnost prostřednictvím vývojářů získala, tj. investované (v tomto případě vlastně ztracené) body či diamanty by měly být za těchto okolností vráceny... což je bohužel utopie...
 

DeletedUser1210

Guest
Je to nejhorší update za dobu co hraji, budova jako taková ztratila vše proč jsem ji postavil. Jak je donutit aby nedělali takové boty?
Co takhle jim vyhlásit stávku? Vývojáři jsou placeni za to že se hra hraje jestli se nemýlím. Pojďme se tu na to (bez ohledu na event. nebo turnaj) na týden vykašlat. A pokud se nic nezmění ani po týdnu tak s touto hrou seknout.
 

Vicky1177

Mistr slova
Trochu OT: taková klasická ukázka, jak zazdit hru, jsou Urban Rivals, co do nedávna hrál bratr. Ze slušné strategické karetní hry se postupně stalo nehratelné něco s psuedomanga grafikou, tvořenou snad sprejery na houbičkách, ze které za 10 minut bolí oči. Ale proč to zmiňuji: tam docházelo k tomu samému, co tady. Hodnoty cen v eventech, ze začátku bylo možno vyhrát i něco, co jinak stálo peníze, potom to začalo klesat a přibývalo odměn pouze ve virtuální "měně hry". O tom, že se měnily formáty hry pomalu každý čtvrtrok a počítání bodů každou chvíli ani nemluvě. Snad to tady k tomu nespěje...
 

DeletedUser76

Guest
Pochybuji vážně o tom, že by hráči stávkovali a tato změna divů se nejvíce dotkla hráčů co měli tento div postavený delší čas a investovali body. Fakt je takový , že Elvenar je taková elfí mucholapka a nově příchozí začínající hráči nemají páru ani o tom , že nějaký maják či zvonice dříve dávaly daleko větší přísun surovin. Oni objevují svět Elvenaru. Bohužel , tak to je a s tím nic neuděláme. Můžeme pouze doufat, že další kroky od společnosti inno nebudou při vyvažování hry pro budoucí zájemce o hru, toliko zasahovat do rozehrané hry , kterou máme. To stejné se stalo třeba s divem Jehly bouře při změně bojového systému. Jsou hráči zde co investovali do něho body a dopadli stejně jako ti co investovali do majáku a zvonice. Společnost se dívá do budoucnosti , je to její firma. A pokud ve hře byly nebo jsou nějaké chyby co by v budoucnu dost ovlivnily hru směrem k poškození společnosti budou zasahovat. Stačí když si vlezeš na Wiki a přečteš si článek o historii společnosti. Mobilní aplikace jsou budoucnost a na světě je lidí . Tolik potencionálních hráčů :D. A stále se rodí a děti to už mrskají na mobilech od pěti let :D.
To je vývoj dnešní doby. Takže se tu vyplakej jako já :D,slušně si postěžuj a zařiď se jak potřebuješ ;).
 

M4r13nk4

Pokročilý žák
To snad nemozu mysliet vazne. Zacnu prekopanim bojoveho systemu. Z budovatelskej hry urobia hru bojovu a teraz postupne likviduju vsetko co ma pre nas hracov prinos.
Sam za seba poviem ze som denne motivovat vsetkych susedou na mape. Aj Mesta duchov. PRECO???
402 provincii.... Zvonice na lvl 25... odmena v kazdom meste 603 surovuin..... a teraz ????
H...O..... TO UZ FAKT NENI NORMALNE!!!!!

Amen, bratře, amen!! :-(
 

bembela

Znalec fóra
měla bych návrh .... myslím že by se vývojáři mohli nad ním zamyslet a mnoha hráčům by alespoň částečně vrátily ztráty
Mohli by podle toho na jaké je maják nebo zvonice úrovni přidávat bedny .. maják na 1 - 4 bedna, na úrovni 2-5 beden atd, a aby jsme to neměli teda tak jednoduché, tak to třeba limitovat počtem motivací třeba po 10 motivacích další bedna . Nevím jak ostatní majitelé majáku, nebo zvonice , ale nějakou změnu k lepšímu bych fakt uvítala ... v současném stavu je tento div nejslabší ,
Myslím že by při takovéto změně i hráči opět začali motivovat.
V současnosti motivuje pouze společenství ... jelikož je to podmínka účasti v něm a ostatní umřeli
 

PenyMarket

Znalec fóra
Tak koukám, že jsem asi jediný kdo tady motivoval hlavně z důvodu, že se mu zvedl bonus za kulturu.
Zlaťáky mě vůbec nezajímají, protože mám výrobu nadbytečnou. Kladívka mi vychází tak akorát a když je potřeba tak si o víkendu pomůžu kouzlem, ale abych měl tu výrobu tak akorát potřebuji mít kulturu na vyšších procentech a proto jsem motivoval mimo společenství jen ty co to opláceli, pokud tedy ostatní motivovali jen proto aby měli suroviny a teď s tím na mapě pravděpodobně přestanou, bude to i pro mě problém i když jsem ani jeden z těch divů nikdy nestavěl. :confused:
 

DeletedUser76

Guest
Žádné nové motivace rozhodně nepřibyly . Vztah co jsem vybudovala motivační se sousedy zatím zůstal, všichni slovy 15 z těch 267 se zastavili a jestli vydrží to nevím . A ve spolku to neřeším , tam je nás pět a i když byl plný počet hráčů nikdy jsme neměli problém s motivací.
Co se týče mě, již sousedy nemotivující což je 252 nemotivuji, nemám důvod, stejně nevraceli motivace. Maják je pryč , kladiv jelikož momentálně stojím skrze suroviny pulčíků mám nadbytek takže je hrnu do army a za peníze kupuji body a předražené dřevo i železo u obchodníka. Pokud mě sám od sebe někdo z nich navštíví motivaci vrátím, ale pochybuji o tom, že vůbec vědí něco o aktualizaci ohledně majáku, zvonice a motivací :D.Nebo možná vědí ,ale vůbec nevědí o co přišli když nikdy nemotivovali a hafo z nich nemá páru, že vůbec nějaký div existuje :D.
 

DeletedUser2308

Guest
Práve si postupne tlapkujem mapu a sa trochu hanbím.Robím to preto,lebo som minul peniažky a chcem si doplniť kasu.A pritom,mal by som to robiť kvôli dobrému pocitu,ktorý tak nejako nie a nie prísť.Neviem,asi som skazený:(Snád neprepadnem depresiám.A ešte by som mal pre INNO taký návrh.Tie dve budovy stratily skoro úplne zmysel.To že mi to dá ,,až,, tri krát denne smiešne množstvo suriek,je úplná úbohosť (ach,tá moja nešťastná hamižnosť) Zatiaľ som budovu nezbúral,je mi ľúto tých bodov,čo som tam dával.Tak čo keby začala táto budova dávať vedomostné body aby sa nám to aspoň nejako vrátilo.Bolo by to od nich určite fér.Dobre,nie som nejaký veľký mysliteľ,azda je to hlúposť,niečo chcieť,ked vlastne už dostávam za tlapkovanie peniažky a kladívka a duševné bohatstvo.Lenže,moja lakomá dušička naozaj utrpela ťažkú ranu a neverím,že chlapci a dievčatá od INNA nemajú výčitky svedomia.Možno sa plazia pod svojimi pracovnými stolmi a nariekajú a nevedia kudy kam,ako nám to vykompenzovať.Tak teraz už budú vedieť a nás všetkých,ktorý sme ešte nebúrali,čakajú svetlé zajtrajšky:):):)
 

PenyMarket

Znalec fóra
Tak jsem dnes ráno provedl obvyklou motivaci (celé společenství a všechny hráče ze zvonečku co mě otlapkovali v posledních cca 48 hod) a vůbec nic se nezměnilo, vše je při starém. Tzn. za každého hráče se zlatou tlapkou jsem dostal 41K zlata a 4,1K kladívek, za obyčejnou tlapku jen zlato a ve třech truhlicích byly opět relikvie a jeden VB. Tak buď se hra změnila jen těm co mají ty dva divy nebo hraji jinou hru :).
 

Moni Arda

Znalec fóra
@Modrovous

Cituji z přehledu aktualizace

Změny v nastavení
  • Prastaré divy „Vysoká zvonice“ a „Křišťálový maják“ vám nyní při poskytování sousedské výpomoci poskytnou vyšší odměny.
  • Tyto odměny však nebudou připisovány automaticky, ale pouze v případě, že je k dispozici truhla s pokladem.
 

PenyMarket

Znalec fóra
OK. Já jen že jsem z těch příspěvků pochopil, že se po aktualizaci nebudou dostávat kladívka a zlaťáky, ale že dostanu v truhlicích 3x velkou odměnu, takže se mi dle hráčů co psali ty příspěvky vyplatí jen motivovat do té doby než posbírám truhlice a pak už to je jen na mé dobré vůli.
Takže jestli to tedy dobře chápu tak pro ty co ty divy nemají se vůbec nic nemění.
 

DeletedUser2961

Guest
Čtu tuhle diskuzi velmi pozorně, nepatřím k hráčům, kteří by divy vlastnili. Pro mne jako pro téměř nováčka to má jediný dopad - postupně se začne ztrácet podpora od dlouhodobých hráčů a povede to k jedinému a to ke zpomalení růstu.
Zajímalo by mě jak se k tomu staví na jiných fórech? Nejsem zdatná natolik abych si to došla přečíst, ale jistě se tu někdo najde. Myslím si že vzhledem k reakcím to bude podobné ve všech světech a pokud je INNO jen trošku chlap :D tak se chytne za nos, řekne přestřelili jsme a vrátí vše do původního stavu :) No přece jen chybička se zřejmě vloudila ;)
 

OrickJ

Znalec fóra
Tomu nevěřím. Já maják postavil nedávno a moc dlouho mi radost nepřinesl. A tak jsem se na něj těšil právě kvůli surovinám. Ještě otázka na @woody69 , když jsi ho smázla, na skále ti zůstal reliéf?Dík.
 

DeletedUser76

Guest
Nezůstal reliéf ,zmizel :(.
Dodatek : z toho co jsem přečetla na betě se aktivní hráči , kteří měli maják a zvonici rozčilují a nechápou kroky inna stejně jako hráči zde. Převážně jsou to hráči co hru hrají déle a právě skrze její dřívější potenciál jí vyhnali do vyšších lv. Motivace nyní dělat zadarmo nebudou a snaží se to tam vysvětlit, že zadarmo laicky řečeno ani kuře nehrabe. Že opět jsou potrestáni aktivní hráči. Probírá se tam automat ohledně motivací na FoE a jako vždy , že finančně již Elvenar nepodpoří atd ... Ve zkratce.
Každého aktivního hráče , který investoval do majáku či zvonice body za účelem získání surovin při motivaci to naštve. Hlavně když krok tento byl zcela nelogický,protože z dobré vůle nikdo cvakat ručně 300 sousedů nebude pro peníze, když jich máte většinou nadbytek. A stačí tři kliky na tři truhly. Kde si vyberete tu směšnou částku co vám tam nacpali pokud máte tedy maják a zvonici nadále ve městě . Tedy já ty truhly mám hned za sebou a vždy první motivuji spolek. Takže sousedi pokud také motivujete spolek mají smůlu .No a samozřejmě, že hráči nedostali náhradu , protože to tak je . Pokud jste vybudovali maják či zvonici do vyššího lv právě jste všechny body spláchli do záchodu :D. Asi tak .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2739

Guest
Dá se výstup z majáku/zvonice srovnat s manufakturou? Já ji mám na sedmičce a moc nedá. Ale zase jako já jsem rád i za to prodloužení trvání výpomoci na kultuře...
 

DeletedUser2739

Guest
tak jako, že mi vylepšení kultury trvá třináct a čtvrt hodiny místo osmi, mi přijde dobrý :D
 
Nahoru