• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.34

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Blíží se nová aktualizace, která proběhne ve čtvrtek 20. července. V inventáři se objeví nový typ kouzla pojmenované požehnání. Můžeme se také těšit i na přepracované truhly na začátku jednotlivých herních kapitol, nově budou obsahovat i diamanty (ale jen pouze u spřátelených ras). Co na tyto změny říkáte, těšíte se? Napište nám svůj názor.
 

DeletedUser1268

Guest
Teším sa a som veľmi zvedavá, ako to bude v prípade, že danú truhlu, kde teraz po novom budú diamanty, sme už otvorili. Ale každopádne super spestrenie :)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Bohužel zpětně se diamanty dostávat nebudou. Každý hráč, který již truhlu otevřel, odměnu dostal v jiné podobě a drtivá většina hráčů danou odměnu použila.
 

DeletedUser1268

Guest
Čo už, škoda, minulo ma to na otvorení víl o týždeň. Tak sa budem tešiť na ich skončenie :)

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lukula

Velmistr písma
Za mě zajímavá aktualizace. Kouzla potěší, jsem na ně zvědav... A truhly budou konečně o něco zajímavější. Jsem rád, že v mnoha věcech vývojáři naslouchají nám hráčům a snaží se nám vyjít vstříc. Takže diamanty v truhlách vítám a chválím. ;) Jen tak dál...
 

Darkness2613

Guest
Já osobně oceňuji nová kouzla a také zrychlení produkce semen u hobitů, to mě hodně potěšilo :). Tato aktualizace vypadá hodně hodně zajímavě ;). A stejně jako @Lukula oceňuji vývojáře.
 

Maxa

Znalec fóra
Bohužel zpětně se diamanty dostávat nebudou. Každý hráč, který již truhlu otevřel, odměnu dostal v jiné podobě a drtivá většina hráčů danou odměnu použila.
Klasika od Inna. Potrestat velké a věrné hráče za jejich dosavadní hru tím, že jim jiz nedáme moznost získat diamanty z truhel.
 

DeletedUser2116

Guest
Proč trestat, vždyť odměnu dostali, ne? Jak by k tomu přišli menší hráči, případně začínající, že by dostali jednu odměnu v truhlách, zatímco starší hráči dvě? Proč zase děláš vlny? Možnost mají přece u dalších kapitol, nebo seš vědma a víš, že žádná další rasa nebude?

Za mě je tahle aktulka nejlepší, za posledních x verzí. Dost novinek a opravy nejpalčivějších problémů.
 

Maxa

Znalec fóra
tak jestli se ti zda odmena ve forme kouzla rovnocenná měně kterou lze ziskat pouze za realne peníze, tak pak se pridej k vyvojovemu tymu. No je to podekovaní dlouhohrajícím hráčum.
Nové rasy asi budou, ale s tím to nemá nic spolecného.
 

DeletedUser3201

Guest
To je super a přesně co psal Maxa. Pro nové hráče jistá výhoda oproti těm co jsou dále. Ale zase se to bude chválit jaký bezva nápad to je :confused: a upřímně zajímal by mě důvod proč tak (férově) a spravedlivě že?

Ale musím pochválit aspoň to zkrácení produkce těch semínek třeba a co jsou dobré opravy a fakt nutné ohledně zpráv kdy česká pošta byla jak TZV oproti Elvenaru kde se zpráva doručila až po týdnu plus ... chválím problém ohledně prohlížeče chrome v59.

proti aktualizaci 1.33 je 1.34 už obsáhlejší a má svůj smysl ;)

chacker : náhodou Maxa má pravdu a přečti si obsah aktualizace a co psal Ódin a zjistíš že většina diamanty nedostala a musí čekat na další vývoj ras pokud jsou dostatečně daleko, zatím co jako nováček máš diamanty dle popisu aktualizace jisté v každé truhle za přátelskou rasu :p ale tak nedivím se že i tohle má u některých chválu :D:D:D když jsem si projel víc diskuzí k aktualizacím tak někteří to máte jak přes kopírák to nadšení :rolleyes:
 

Lukula

Velmistr písma
No já bych to taky neviděl tak tragicky. Upřímně pochybuju, že hráči, kteří začnou trpaslíky najdou v truhle tolik diamantů, aby si mohli dovolit celou kulturku za dia. Dle mého názoru půjde o menší množství a stupňované dle vyzkoumané rasy. Určitě to bude v řádu jednotek nebo desítek, rozhodně bych nečekal stovky diamantů... Takže ty slzy kvuli několika diamantům budou nakonec zbytečné... ;)
A vsadím se, že pokud tomu tak bude, začnete si zase stěžovat, že těch dia neni zas tolik, aby za to ta truhla stála... :D
 

GorGlin

Veterán
Je zvláštní, že nikdo nenahrhoval po zdražení rozšíření za diamanty, že to co už koupil chce doplatit dle aktuálního ceníku.

Stavím přes dva dny, prozkoumávám přes dva dny, já se na nová kouzla také moc těším.
 

DeletedUser2116

Guest
Mythosi, popis aktualizace by sis měl přečíst Ty! Dia za truhly budou až od první spřátelené rasy, což je až 6. kapitola výzkumného stromu, tedy trpaslíci. To už podle mého není nikdo nováčkem. Následně přečti první příspěvek Maxy, pro Tebe radši cituji ze zvyku, že čteš něco jiného a někde jinde:
Klasika od Inna. Potrestat velké a věrné hráče za jejich dosavadní hru tím, že jim jiz nedáme možnost získat diamanty z truhel.
Všimni si hlavně zvýrazněné části. Máš to? Teď si přečti můj příspěvek a radši dvakrát. Pokud dosud nevidíš rozdíl v tom, cos pochopil poprvé a nyní, tak Ti upřímně gratuluji, očividně nechápeš psaný text a nemá cenu s Tebou o čemkoli diskutovat.
Maxa, Tobě doporučuji to samé, protože zcela překrucuješ mou odpověď, ostatně ne poprvé. Psal jsem snad něco o rovnocennosti odměn? Nepsal. Ano, nové jsou lepší, ale to taky většina hráčů snad chtěla a teď byste to chtěli ještě zpětně, i když jste první odměnu už třeba využili? Truhly jsou něco, co máš takřka zadarmo, respektive Tě ještě navedou na to, kolik bys měl mít na začátku nové kapitoly provincií a za splnění dostaneš odměnu. Jooo, kdyby Ti dali neomezený účet s diamanty, stejně bys na tom něco našel, co zkritizovat.
 

Maxa

Znalec fóra
Proč trestat, vždyť odměnu dostali, ne?
něco jsem překroutil ? tímto jsi naznačil, ze je snad jedno jakou odměnu kdo dostal.
Problém je v tom, že odmeny nemuseli měnit, ale dia treba jen pridat a nebo je dát jako odměnu jinam, kde by to nikoho nezvyhodnilo.

Je zvláštní, že nikdo nenahrhoval po zdražení rozšíření za diamanty, že to co už koupil chce doplatit dle aktuálního ceníku.
Ano. to take nebylo spravedlive vuci novym hracum. Tenkrát například taktéz i ke mě. Proto píšu, že nynější postup Inna nepřekvapuje.

Jinak nestězuju si. pouze konstatuji a Inno tímto pouze dává najevo, jak si váží hráčů. Však tyto reakce jim davaji a dají najevo všude. Když už jsem se ja osobně uvolil a prispěl Inno nejakou tou mincí, dávají mi tímto najevo, že jsem to dělat neměl.
 

DeletedUser3201

Guest
chacker: já to chápu tak že jak psal jednou jeden moderátor na reakci hráčů tenkrát jak se přenastavil systém obchodníka že končí hru, a moderátor napsal četnost nových účtů přesahuje počet těch stálých. Takže bych se nebál napsat že nováčků je více ...

A příspěvek obsahu aktualizace nikde nepíše že by se mělo něco vracet ale Ódin na to radši upozornil. Ale to nemění nic na tom jak jsem to pochopil já že i když to nebudou velké částky diamantů ale nefér to dle mého jistě je. I když si myslím že na nejlepší využití diamantů což je nacpat to do dělníků nebo rozšíření to v součtu fakt nebude a když tak odřené uši :D A nejlepší věta od Ódina a nemyslím to jako kritiku ale když většina dostala odměny v jiné podobě a nikoliv v diamantech tak je logické že se to někde muselo vrazit, dostávat odměny s diamanty jak to bude určitě by většina neutrácela.

A co se týče toho mého účtu tak můj předchozí byl Radagast kdo viděl film Hobbit a nikoliv Radegast. S účtem Radegast nemám nic společného ale asi jistý moderátor má jinou domněnku a tak zařadil některé vybrané příspěvky do téma nazvané Vylepšení i když nevím a nechápu souvislost co se téma týče, ale už chápu logiku přeřazení moderátorem :D Ale tak co já si taky myslím že někteří co kritizují moje příspěvky a taky od Maxa mi připadají jak moderátoři co píšou přes tzv. civilní účty aby to na cz vypadalo pozitivně o_O.

A menší psko pro chacker někteří tady píšou mnohdy dobrou a pravdivou kritiku, a někteří pořád dokola jen chválí a lezou do zadku i za nic. A je zajímavé že to co většina hlasuje pro tak jistá skupinka tady to hned bude kritizovat a vymýšlet všelijaké důvody jak špatné a nevýhodné to je. Jak jsem psal v předchozím odstavci tak čím dál víc si myslím neříkám že to tak je ale myslím si to že jak na všelijakých sociálních sítích funguje skupina co i stejným stylem umlčuje ostatní co mají jiné názory než většinově pozitivní, něco podobného je praxe u internetových obchodů apod portálů co se týče hodnocení a recenzí o daném produktu. Moje domněnka se zakládá na neustále opakující se skupince co jakoby občas zaskakovala za moderátory apod, která ví asi více než obyčejný hráč. Kdo se na to zaměří a pročte si to tady celkově možná si bude myslet to samé.
 

DeletedUser3071

Guest
Tak ještě jednou... Diskuzi jsem ti přesunul, protože byla mimo téma. Jinak tě můžu ujistit, že nikdo se nikoho nesnaží umlčet!

Chápu, že se některým nelíbí změna v odměnách, ale na druhou stranu snad všichni chceme, aby se hra dál vyvíjela a aby byl brán zřetel na názory hráčů z "celého světa" a to bez kompromisů nelze. A bohužel ani nelze se všem vždy zavděčit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3201

Guest
Dellingr: Já neříkám a nemám nic proti že jsi tu diskuzi přesunul akorát nechápu že do téma nazvané vylepšení ale to je jedno můj názor je že takové příspěvky co se netýkají témat je víc od různých uživatelů a docela by bylo dobré založit téma tomu odpovídající kam by se to přesouvalo. Já jsem to spíše myslel že byla docela podivná náhoda že v tématu vylepšení byl první příspěvek od Radegast se kterým si mou osobu spojil chacker co psal před úpravou ;)

A jinak změna systému obchodníka, 50% poplatek v obchodu od hráčů které nemám ještě prozkoumané a nebo nejsou ve společenství, zhoršování nikoliv vylepšování jak zde je prezentovaná lež o jednotkách a bojovém systému, který lze využít za určitých předpokladů akorát tak v turnajích, mimochodem nechápu tu nucenou lajnu kdy výzkum a proč tolik moc budov je zaměřeno spíše spojené s bojem a jednotkách. Jako fakt je ten že Elvenar je spíše budovatelsko válečná strategie ale hráči budují a válčí dle strategie innogames, jako hráč plním strategické úkoly inno a výzkum taky dle inno bez možnosti strategie jakou definice strategie má být. Strategie není režie. Aby to byla plnohodnotná strategie hráč by měl mít možnost volby mezi hrou bez jednotek a boje a ve výzkumu možnost umrtvit výzkum např. jednotek. Dále neprodejné budovy často úplně nepotřebných jako kasárny a nebo akademie kouzel, obě v případě potřeby by si hráč postavil znovu. No ale tím jsem chtěl reágovat na ten veřejný zájem o další vývoj hry a názory hráčů, zatím je to jak je jedna věta : nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř ... Ovšem to že občas vývoj něco trošku podstatnějšího vylepší následně vyesuje nějaké jiné vylepšení ze začátku textu v tomhle odstavci. :oops:
 

papap

Mistr slova
Tak tato aktualizace vypadá hodně luxusně.Na nová kouzla se moc těším,úprava trhu se semínky,sice jsem ještě u čarodějů,ale každá taková úprava vítána a hlavně že se povedly opravit pacičky.A ostatní opravy jsou také vítány,super! :)
 

Majasek

Znalec fóra
Ahoj, vůbec nevidím nic špatného na tom, že nová aktualizace zahrnuje v truhlách diamanty. Jak již bylo psáno, jde o vývoj hry do předu.
Je to prakticky v každé online hře. Vždy se najdou negativní ohlasy. A určitě vývoj hry opravdu nefunguje tak, aby v každé hře vše poslali stálým hráčům. To by nemělo hlavu ani patu a hry by ztrácely význam. Navíc je docela dlouhá doba se dostat až do kapitoly 6. Takže i nováčci mají co dělat, aby vůbec nějakou odměnu získali.

Kvituji a těšíme :)

Majasek
 

DeletedUser2333

Guest
blbne sousedská výpomoc, naklikal jsem jí a u některých lidí jí mám znovu k dispozici :/ a v chromu mi to i tak zamrzává :/
 
Nahoru