• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.34

DeletedUser2429

Guest
Aha takze je to intuitivni no, ale tu castku za pruzkum tam fakt mohli nechat. Neboli, kdyz nad tim uvazuju, tak stejne nejlepe vypovida o obtiznosti ta castka, ktera je ted teda schovana, takze krom toho, ze to na mne sviti cervene, tak pro mne je tam stejne nulova informacni hodnota a abych zjistil jak se veci maji, tak to musim proklikat, coz jsem driv nemusel, tak je to vicemene zhorseni a ne zlepseni jak asi nekdo planoval.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Tak pro ty co bojují v provinciích,což já jsem poslední týden začal,jelikož jsem vybojoval pár provincií a je to úspora zboží,tak pro ty hráče je to přínosem,jelikož pak nenastávají takové jatka jako dřív,když se hráč vrhal bezhlavě do boje... :D:)
 

DeletedUser2429

Guest
No ta cast o tom, ze porad o obtiznosti boju vypovida nejlepe cena pruzkumu, byla smazana, takze ja si stojim za svym, ze barvicka je na nic, kdyz mam u provi za 2,4M a 2,8M stejnou barvu a napis velmi vysoka, tak si myslim, ze kdybych chtel bojovat, tak mi ta barvicka a text je stejne na nic a lepe se mi povede v provincii za 2,4M prece ne? Asi to jeste nemaji vybalancovane a treba to v budoucnu bude indikovat snad lepe ta barva, ale prozatim to konkretne mi nijak nepomuze a tim, ze cena je schovana, tak mi to spis jeste trochu komplikuje.
 

papap

Mistr slova
Podle mne toto barevné odlišení,ti ukazuje jestli na ty boje máš podle tvé aktuální situace.Když tam byla dříve jen napsaná cena,tak podle toho sem já nic nepoznal,až když jsem pak dostal na frak,tak jsem poznal že je něco špatně.Můj názor... :)
Ale tu cenu,tam mohli nechat,takto je to přeci jen divné,když je až v dalším okně.
 

DeletedUser3201

Guest
Obtížnost bojů je závislá od pořadí provincií v systému letokruh, a to jak to vypadá po aktualizaci je opravdu nepromyšlené řešení. Lepší úprava doufám v další aktualizaci by byla pro neprozkoumané provincie zobrazovat cenu za průzkum jak před aktualizací a po průzkumu teprve zobrazit obtížnost provincie. Takto všichni věděli jak ceny za průzkum které nejsou všude stejné protože to závisí na dokončených provinciích, ale i informaci o obtížnosti. A jak se v tom mají orientovat ti co neví jakou přibližnou cenu má daná provincie?
 

DeletedUser2333

Guest
také mi hra pořád zamrzává, nejen v chromu ale dokonce i v opeře :(
 

DeletedUser2429

Guest
Ja pouzivam starsi verzi flashe a hra mi jede v poho, tipnul bych si, ze by to mohlo byt verzi flashe mozna.
 

DeletedUser1327

Guest
V novince na mapě vidím dvě pro mě celkem dobré výhody. První je zvýraznění dosud nedobytých provincií, takže je nemusím hledat, druhou je možnost potvrdit průzkum, takže se nestane, že bych nechtěně klikla na průzkum, který nechci nebo ho nechci dělat vůbec. Je to alternativa k možnosti zrušení průzkumu, která byla navrhována jako vylepšení hry. Barevné označení náročnosti dobytí provincie mi moc platné není, skoro nebojuji, ale když je náročnost střední, tak mě to přiměje to aspoň zkusit, místo abych draze vykupovala :).
 

papap

Mistr slova
Mythos Ty peníze tam mohli nechat,to je pravda,ale kdyby se ti zobrazovala obtížnost provincie až po vyzkoumání,to by bylo asi docela k ničemu.Takhle víš předem že jí ubojuješ,tak jí vyzkoumáš.Vyzkoumat provincii a pak zjistit že na ní nemám,je trochu mimo...
 
Naposledy upraveno:

Maxa

Znalec fóra
ty provincie dobry, ale opravdu bych zanechal i viditelnou cenu za pruzkum. navic když pruzkum probiha, nejde cena ani nijak zjistit. Pak když mate vsude velmi obtizne, nejde ani poznat v jake vzdalenosti provincie je. Je to nedorešené


//odstraněno nevhodné výrazivo - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1728

Guest
není co pochválit, další vyčačkaná zbytečnost která to dělá nepřehlednější.
 

DeletedUser3264

Guest
asi to nepatří sem,ale nevim kde jinde se zeptat...
Jak funguje přičítání vědomostních bodů? dnes ráno (cca ve 2) jsem použil kouzlo inspirující rozjímání a měl jsem 5 VB. Teď jsem přišel a koukam, že jich tam mam 22 - což je po pěti hodinách nečinnosti celkem dost - jak je to možné?
 

Darkness2613

Guest
Nepřispíval jsi nějakému spoluhráči do divů? Pokud ano a on v době tvé nepřítomnosti naplnil div na plný počet VB, tak ti mohla přijít odměna 10 VB.
 

DeletedUser467

Guest
@Aristid Taky jsem měla jednou pocit, že mi přibylo víc VB než by mělo, ale mávla jsem nad tím rukou, že si asi špatně pamatuji kolik jsem jich měla před tím. Nicméně se tu diví více lidí, tak tam asi nějaká chybka bude. Tady už to bylo i nahlášeno, ale prý potřebují, aby jsi jim ještě před útratou oněch VB napsal na podporu, aby to mohli ověřit. Tak jestli se ti to ještě někdy přihodí, napiš si ticket ;)

nemel jsem. promazal jsem. dokonce jsem si umyl i nohy a opravdu to na to nema zadny vliv. zamrza to stale.
Hahaha, pobavil jsi :D Hra mi bohužel taky stále zamrzá :(

Jinak chválím opravu pacek ;)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
přičítání VB z výše uvedeného odkazu možná s novou verzí vůbec nesouvisí, stalo se mi to už před updatem. ale aspoň vím, že nejsem sám :)
 

DeletedUser3264

Guest
oukí, no tak body navíc se vždycky hodí =) ještě mě ale zajímá jedna věc... proč za provincie (nebo i odjinud) dostávám runy na již postavené divy? má tohle nějaké využití? bylo by přece užitečnější, kdyby se tyhle divy "zablokovaly" a náhodně přidělené runy by se přidělovaly k těm dosud nepostaveným...
Nebo, kdyby se přeměnily alespoň na úlomky
 

Lukula

Velmistr písma
Runové úlomky k již postaveným divům budeš nadále potřebovat. Na úrovni 6, 11 a 16 každého divu budeš muset znovu sestavit runový kruh. Takže nastřádané runové úlomky se budou opravdu hodit. ;)
Více zde.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
kdo mimo první stránku žebříčku má vůbec divy na téhle úrovni? :) pro běžného smrtelníka je problém ten barák vůbec postavit, natož ho levelovat až do nebes. za sebe bych taky uvítal možnost je už prostě dál nedostávat. a jakmile vyleveluju div třeba na 4/5. úroveň, můžou mi runy zase začít padat.
 
Nahoru