• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.34

Lukula

Velmistr písma
Taky jsem to tak původně chtěl. Zkušenost mi ale ukázala, že je to nepraktické. I teď, než se dostanu k vylepšování divu na 6. úroveň mi klidně napadá 40 a více úlomků run do tohoto divu a už se mi stalo, že ani to nestačilo na sestavení runového kruhu, jelikož jich dost rozmlátím na střepy... :)
Takže buď rád, že padají... ;)
 

DeletedUser1777

Guest
Proč trestat, vždyť odměnu dostali, ne? Jak by k tomu přišli menší hráči, případně začínající, že by dostali jednu odměnu v truhlách, zatímco starší hráči dvě? Proč zase děláš vlny? Možnost mají přece u dalších kapitol, nebo seš vědma a víš, že žádná další rasa nebude?

Za mě je tahle aktulka nejlepší, za posledních x verzí. Dost novinek a opravy nejpalčivějších problémů.
Ano tohle pochopím, ale co nepochopím je odměnování hráčů, když se nepřihlásí cca 7-14 dní nevím přesně,ale dostanou 700 diamantů,ale za co ? Hráči co hrají pravidelně nedostanou nic.Udělala bych nějaký kalendář odměn,za denní návštěvy.
 

Moni Arda

Znalec fóra
Ahoj. Asi se zeptám úplně hloupě. Dnes jsem obdržela avizovaná požehnání - "déšť mincí" a "síla zásob". Lze tato nějak kombinovat s běžnými kouzly? Ze samotného popisu to dělá dojem, že se jedná o jednorázové navýšení jednoho či druhého. Nerada bych ale ukvapenými použitím o ně přišla. Děkuji za odpověď.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Jakmile požehnání použiješ, okamžitě se Ti připíše na sklad (mince, či zásoby). Nefungují stejně jako klasická kouzla. :)
 

Tirhaz

Pokročilý žák
dotaz - hraju oba světy...na jednom jsem dostala Požehnání, na druhém ne...chápu to dobře, že to vyzkoušení kouzel se dává jednomu hráči na jeden svět?
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zatím se jedná o neověřenou informaci, ale vyzkoušení nových kouzel je dostupné vždy na prvním světě, kde jej přijmete. Jakmile budeme mít informaci potvrzenou, spravíme vás o tom. :)
 

DeletedUser3392

Guest
všiml jsem si že byl asi 10 minut výpadek že probíhá aktualizace hry.. nově to píše 1.34.3 nějaké změny?
 

klapa

Mistr slova
jj, máme nové kouzla v inventáři :D

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Přátelé, tak to máme potvrzené. Pokud hrajete na obou světech, tak dostanete nová kouzla pouze na prvním světě, kde nabídku přijmete.
 

Santerr

Veterán
Ani ne tak, kde nabídku přijmete, ale kde se lognete... Mě se žádná nabídka neukázala, rovnou mi svítilo, že mám v invu nová kouzla.
 

RainbowHanny

Šéfkuchař
Mám se dostat do dalšího kola vyřešením střetů v 5 provinciích, mám jich 25 z 30, pro mě neřešitelná záležitost, vojsko mám o 90% slabší, než bojovníci v provinciích, vylepšit je nejde, to se musím dostat napřed do dalšího levelu, na vyplácení se nemám, jsou tam suroviny, které taky budu moct vyrábět až v dalším levelu. Jak to mám udělat. Je to docela nedomyšlené
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zkus cvičit silnější jednotky a nejdříve bojuj v provinciích, které jsou nejblíž Tvému městu (máš jich tam celkem dost a se silnějšíma jednotkami by neměl být problém).
 

Silver Whisper

Guest
Ahojky, lidičky :). Diamanty na začátku jednotlivých kapitol jsou fajn, jsem ráda, že je naši tvůrci už konečně začlenili do hry. Napadá mě jedna věc a to je : Mám dvě městečka, ale linie diamantů se váže na účet a ne na jenotlivá města. Tak mě napadlo, jestli diamanty za průzkum dostane každé město, nebo jen to první, které projde vývojem? ( Napadlo mě to ve spojitosti s rozdanými požehnáními, kdy je dostalo jen první městečko, které se přihlásilo. )

Tahle aktualizace přišla asi 8 dní po tom, co jsem otevřela truhlu u Draků. Nicméně v linii úkolů, spojené s výzkumem jsem byla pozadu, kvůli úkolu, kde jsem měla stavět 50x zelenavou ulici ( to jste mi teda dali :p ). To jsem dokončila, udělala i poslední úkoly v kapitole Lesních Elfů a přičetlo se mi 200 diamantů ( ne že bych si stěžovala :D ). Znamená to tedy, že diamanty nejsou spojeny jen s otevíráním truhly na začátku vývoje, ale i s úkolovou řadou?
 

DeletedUser3201

Guest
Já jen ohledně toho požehnání že je to nefér. Já osobně s tím problémy nemám jen mi připadá nespravedlivé že třeba mnoho hráčů hraje na světě 1 třeba za Elfy a na 2 za lidi a dostanou požehnání jen v jednom případě a světe div se určitě v 1 světě kde je město rozvinutější. Nebo třeba záleží na tom na který svět se hráč přihlásil kdy se dostávalo požehnání. Myslím si že u těchto hráčů kteří hrají na obou světech ale jeden svět za lidi a druhý za Elfy by požehnání mělo být na oba světy.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@Silver Whisper: co jsem tak zjišťoval, tak to vypadá, že diamanty byly přidány i jako odměna u vybraných úkolů, což jsem si u Tvého účtu ověřil.

@Mythos: nechápu, proč by to mělo být nespravedlivé? Jak by k tomu přišli ti hráči, kteří hrají jen za jednu rasu. I v informačním okně bylo psáno, že dostáváš požehnání, aby sis je vyzkoušel. ;) K Tvé dedukci o tom, na kterém světě jsi měl možnost dostat požehnání - stačí srolovat toto vlákno na 5 příspěvků nad Tebou, kde jsem jasně uvedl, jakým způsobem byla možnost požehnání získat, cituji:
Přátelé, tak to máme potvrzené. Pokud hrajete na obou světech, tak dostanete nová kouzla pouze na prvním světě, kde nabídku přijmete.
 

krix

Znalec fóra
Požehnaní je odměna za ukoly rad bych věděl za jake ukoly a kolik jich musím splnit abych dostal kouzlo požehnaní
 

iDavis

Legenda
@krix zatiaľ nie sú úlohy v ktorých by sa dali získať, je to nový prvok takže možnosti ich získavania prídu postupne. Napríklad už v najbližsej akcii budeme môcť nejaké požehnání získať. ;)
 
Nahoru