• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.25

Ladus

Znalec fóra
Eragon92: Turnaj nie je jediná vec, pri ktorej si až časom uvedomili, že tam niečo nie je v poriadku. Boli to aj príliš jednoduché boje, cena za rozšírenie a najnovšie aj cena za kúzelnú dielňu. Už pred 2 týždňami na bete ohlásili, že získavanie úlomkov budú riešiť, aby zbytočne neprepadávali.

GorGlin: 9 hodín pred ukončením turnaja
10truhla.png


Čo sa týka truhly číslo 9, tak na jej získanie musí v priemere každý hráč 25 členného spoločenstva získať 1280 bodov. Ja osobne som mal v prvých troch kolách nahraných 1422 bodov. Aktuálne 9 hodín pred ukončením turnaja má na konte viac ako 1280 bodov až 195 hráčov na Arendylle. Na truhlu číslo 8 musí každý hráč v priemere získať aspoň 1 000 bodov. To má aktuálne 369 hráčov.
Ako som už písal, pokiaľ si hráči, alebo aspoň veliteľ spoločenstva spočíta 2+2, tak dokáže svojim členom vysvetliť, ako jednoducho sa takýto počet bodov dá získať aj bez toho, aby musel absolvovať 5 a 6 kolo.
Pre porovnanie v našom spoločenstve máme hráčov, ktorí v predchádzajúcom formáte v priemere nedokončili ani 2 provincie (čo by dnes predstavovalo menej ako 500 bodov), čiže získali pre nás malo bodov. Ale v tomto novom formáte dokázalo 21 členov nahrať viac ako 1000 bodov, pričom nemuseli ani dokončiť 5-6 kolo. Bolo im len vysvetlené a boli motivovaný k tomu, aby jednoduchším spôsobom daný počet bodov nahrali.
 

DeletedUser1605

Guest
GorGlin:
Zadny triky nemame, proste se vetsina cechu musi snazit. (ted jsou ty turnaje tak jednoduchy, ze se ani nemusej snazit vsichni)
Nad ranem jsme ziskali 10. truhlu. ( nebyla by pro Serious Company i 11? asi by sme ji dali taky :) )
Mas pravdu, povede se to mizivymu procentu cechu, takze je to hodne o tom, koho si do cechu vezmes a koho ne. My treba nikdy nebudeme top 1 cech v bodech, ale v turnajich momentalne jo :) Velka vetsina lidi v nasem cechu je naladena na stejnou notu, tahneme za jeden provaz a bavi nas to.
A vo to tu de.
 

Eragon92

Znalec fóra
Já nahrál mnohem méně bodu než za starého systému protože tenhle systém pro mě není motivující - až někdy :)D) půjde úlomky skladovat možná zase začnu hrát víc naplno...

PS: A že to řeší? :D :D :D Já nevím ale podle mě to spíš měli první vyřešit a pak nahodit ne? To je jako si koupit auto a pak řešit řidičák....
 

GorGlin

Veterán
Megelan:
Gratuluji k detáté bedně.
Trochu mě mrzí že v současném stavu jsem si musel vybrat mezi příjemnými a aktivní hráči.

Eragon92:
V turnaji má smysl se angažovat jen kolektivně, jinak je to napendrek.
Kdo si nenajde partu se na to asio vyykajzne.
 

DeletedUser1198

Guest
Jestli se budou dát úlomky "nasyslit" pak sláva nazdar výletu :D, to by bylo moc fajn, škoda je cpát někam, kde stavět či vylepšovat nechci.
 

GorGlin

Veterán
Asi to bělám blbě, ale div, který chci nejvíc postavit mám jen jeden.
Tedy dokud ho nepostavím.
Jak to řešíte vy?
 

Darkness2613

Guest
Já to pochopila tak, že dostanu sice úlomek, ale připáruje se rovnou k divu, ke kterému patří ne, že si je budu někde štosovat. Mýlím se?
 

Maxa

Znalec fóra

Darkness2613

Guest
A kde se tedy úlomky shromažďují? Již jsem nějaké získala při dobývání turnajových provincií?
 

GorGlin

Veterán
Jedenácou rozbitou runu jsem zkusil jen jednou, nikdy už to neudělám, nečekám, že by mi ztráty někdo nahrail..
 

Maxa

Znalec fóra
jestli pujdou ulomky shromazdovat neomezene, tak musim uznat, ze zmena turnaju nakonec nemusi byt tak katastrofalni jako bojovy system. ceny jsou sice v prvnich kolech vyšší, ale v pozdejsich zase nižší a lze tak otevirat vice provincii. Je to asi opravdu vyrovnanejsi narocnosti pro zacinajici hrace a veterany a sance cen pro spolecenství tak vyrovnane. asi to bylo ucelem. Skoda jen tech odmen (malo VB a run) a ztrata motivace pro solisty
 

Darkness2613

Guest
Maxa ty asi nerozumíš mojí otázce, vím kde jsou zlomky run, já se jen ptala jak poznám kam ten úlomek patří. Do jakého divu :).
 

Darkness2613

Guest
Psal jsi to :), ale nemohu to nijak ovlivnit kam ten úlomek spadne že? Asi se stále dokola ptám zabedněně na jednu věc :).
 

DeletedUser1605

Guest
Maxa ja obdivuju tvoji trpelivost, mas muj nejhlubsi respekt. Ja uz bych po tretim prispevku "vrazdil" :))))
Ale zase jak sem si to procital, tak sem se skvele pobavil :)))
 

Panpav

Pokročilý žák
Toto je zatím nejhorší aktualizace, jaká byla provedena. System turnajů je úplně k ničemu, už je to jen vykupování, boj byl postaven na vedlejší kolej. Díky tomu se Elvenar stává nudnou hrou. Začínám zvažovat ukončení. :(
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Vidím, že si zde někteří hráči pletou dva pojmy, které se týkají prastarých divů. Zde malé vysvětlení, neboť se můžou lehce zaměnit.

Ve hře získáváte úlomky run příslušných divů (1) a můžete jich mít nespočet stejného druhu. Získání těchto úlomků je různé:
- odměna za splnění úkolu, případně úkolu z eventu;
- odměna za darování VB do divů přátel, zde platí podmínka, že musíte být mezi nejlepšími dárci
- za dokončení střetů v provincii, tedy v případě, že vyřešíte všechny střety v provincii
- za vyřešení provincie v turnajích
Každý prastarý div má svůj úlomek. Pokud získáte úlomek runy, můžete jej v prastarém divu přeměnit na runu, kterých musíte získat 9, aby se uzavřel runový kruh (4). Jakmile se vám podaří tento kruh uzavřít, můžete div postavit, případně vylepšit. Při přeměňování úlomků run můžou nastat pouze dvě situace:
1. Úlomek runy se přemění v runu (3), která v runovém kruhu (4) nebyla ještě zasazena, na toto volné místo zapadne.
2. Úlomek runy se přemění v runu, která ale již byla zasazena, tudíž není pro ni „volné místo“, neboť ji již máte a tak se rozbije, z čehož vznikne rozbitý úlomek runy (2).​

Těchto rozbitých úlomků (2) můžete v současné době získat maximálně 10 a to ze všech divů dohromady. Jakmile jich získáte více, bez náhrady vám propadnou, zde vám doporučujeme, abyste si na to dávali pozor. Každý prastarý div nemá svoji řadu rozbitých úlomků, ta je pro všechny divy společná. Až získáte 10 rozbitých úlomků, pak je můžete v kterémkoli divu ukovat v jednu runu, která vždy zapadne do runového kruhu.

Čísla v závorkách přísluší k obrázku ve spoileru.
↓ ↓ ↓ ↓ ↓

fa478f9cdc3c483bad466028249c065c.png
 
Nahoru