• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.25

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Někdo z marketingu by se ti asi vysmál.
To si právě nemyslím. Z mého osobního života vím, že radši budu mít 10 aktivních zákazníků, než 100 nových, kteří mi "nic" nedají, neboť obrat tvoří aktivita, nikoli bezplatná registrace. ;)

Nicméně, tohle už je OT, proto se k tomu dále vyjadřovat nebudu. :)
 

DeletedUser1590

Guest
No, tak po odehrání pár kol turnaje, už je jasné že změna je o ničem...Bohatě stačilo nechat původní systém, jen snížit počet na dosažení jednotlivých truhel, myslím že by to pro vás bylo méně práce s pozitivní reakcí hráčů. V současné době je mnohem jednoduší vykupovat jak turnaje tak provincie, prostě armáda nemá vůbec žádný smysl, což je paradox, když vezmu že veškeré změny za posledních pár měsíců jsou dělané právě v bojovém systému hry. Takže doufám že se v nějaké další verzi konečně umožní její demolice. Někdy mám pocit že autoři hry, tu hru vlastně vůbec nehrají :rolleyes:
 

Iefyr

Guest
@Ódin Jenže těch 10 aktivních k tobě pak může přestat chodit, protože o nabízený produkt nemají zájem, a to buď vůbec, nebo prostě pouze od tebe ne. Všechno se točí kolem nalákání, který, to mi nevymluvíš, je nejdůležitější. Pak jsi buď schopen si je udržet, nebo ne, ale to už je jiná kapitola. A pokud máš už x stálých zákazníků, tak to přece o něčem vypovídá... konkrétně o tom, že když přilákáš další, tak i z nich ti s nejvyšší pravděpodobností něco kápne, protože když jsi zaujal tamtěch x, tak se ti povede zaujmout i další y. Chápeme se? Věrnýho zákazníka si přece na stromě neutrhneš.

kdyby inno vydalo nějaký plán jakym chtejí jít a kam chtejí hru směřovat
Na jiných hrách to bylo, ale pak se od toho ustoupilo... protože proč? Protože zhovadilost hráčů. Plán brali i přes nesčetná upozornění jako slib. Fakt se dlouhodobě blbě odhaduje, na co nakonec dojde řada, takže docházelo k tomu, že i palčivý problémy se xkrát odkládaly. Vývoj jiných nezbytných funkcí trval déle, než se čekalo (musely se předělávat na základě zpětný vazby, nebo celkově nedosáhly očekávaných výsledků)... takže pak byl pláč, že jééé, oni o tamtom už píšou 2 roky, že to chtějí udělat, ale furt to neudělali! Z plánu se tak de facto stal pouhý seznam bez časového určení, který obsahoval vše, čeho si jsou vývojáři vědomi, že má v sobě určitý rezervy.
 

nataly111

Velmistr písma
No, tak po odehrání pár kol turnaje, už je jasné že změna je o ničem...Bohatě stačilo nechat původní systém, jen snížit počet na dosažení jednotlivých truhel, myslím že by to pro vás bylo méně práce s pozitivní reakcí hráčů. V současné době je mnohem jednoduší vykupovat jak turnaje tak provincie, prostě armáda nemá vůbec žádný smysl, což je paradox, když vezmu že veškeré změny za posledních pár měsíců jsou dělané právě v bojovém systému hry. Takže doufám že se v nějaké další verzi konečně umožní její demolice. Někdy mám pocit že autoři hry, tu hru vlastně vůbec nehrají :rolleyes:

Promiň mi, ale bojovat v turnajích lze. Sice je to těžké, ale jde to. Že si nepřišla na to jak, neznamená že to nejde. Mluvím pouze o turnajích, že jsme dál v klasických provinciích, je něco jiného.:rolleyes:
A než napíšete cokoliv proti. Jsem typ hráče, co je nemusí a do turnajů se nehrnu. Přesto i já vím, že to jde.;););)
 

Maxa

Znalec fóra
lefyr:
Tak samozrejme nestací plán, ale musí se i plnit. Nemusí jít o plány na 10 let dopredu, ale třeba onen bojovy system.
Zavedeme xx bojovych jednotek protože...
budou boje slozitejší aby...
To vse musi korespondovat s turnaji tak....
hra bude mit smer....
farmy se zruší a za 5 let z toho bude čiste bojova hra.

Chapalo by to vice hracu a podle toho by se zaridili a bud vyckali a nebo odesli. to same novi hraci.
Je důlezité lákat nové hráče, ale treba si udrzet i ty verné a hlavně zadat hrácům chut utrácet realné prachy. To zde nefunguje a pokud statistiky říkají, ze je zde jistý nárus, tak si predstavte jaké by byly zisky, kdyby toto tady fungovalo. Velmi mnoho hráčů jen vyckává co bude a neutrácí.
 

DeletedUser1590

Guest
Promiň mi, ale bojovat v turnajích lze. Sice je to těžké, ale jde to. Že si nepřišla na to jak, neznamená že to nejde. Mluvím pouze o turnajích, že jsme dál v klasických provinciích, je něco jiného.:rolleyes:
A než napíšete cokoliv proti. Jsem typ hráče, co je nemusí a do turnajů se nehrnu. Přesto i já vím, že to jde.;););)

Psal jsem že to nejde? Psal jsem, že je mnohem jednodušší to vykoupit. Myslím, že už jsem se něco nabojoval, takže to můžu porovnat. Navíc dřív se bojovat vyplatilo, teď už ne a to je ten hlavní problém.
 

nataly111

Velmistr písma
No tak promiň, ale raději bojovat než vykupovat! Materiál, je užitečnější jinde.
Nechápu, proč se to nevyplatí, jsou větší ztráty a to vadí?;)
 

Ladus

Znalec fóra
Ja sám za seba môžem napísať, že som so zmenou, ktorou doposiaľ turnaje prešli, maximálne nadšený.

Keď vznikol pôvodný turnaj, bola to len úbohá farma VBčiek, na ktorú stačil jeden druh jednotky a na automate si každý hráč dokázal vybojovať 10 provincií na 6 kôl s prstom v nose.

Prvá zmena, ktorá priniesla úpravu bodov za umiestnení v turnaji (1000 bodov za 1 miesto.. pôvodne to bolo 100 bodov), zvýšila aktivitu a priniesla konkurenčný boj medzi hráčmi. Zatraktívnila sa odmena ale stále to bola iba farma, na ktorú netrebalo žiadnu prípravu a ani taktiku.

Keď sa to následne pretransformovalo do turnaja v spoločenstve, tak spoločenstvo konečne nadobudlo väčší zmysel. Bohužiaľ body za vybojované provincie, kde súčet získaných bodov za prvých 5 kôl sa rovnal bodom získaných v šiestom kole, bol dosť nešťastný a spôsobil, že získanie 10 truhlice, čiže plánku (o čom vlastne toto všetko je), je nemožné. Naše spoločenstvo získavalo v tomto formáte turnaja postupne 135,798 bodov (6 truhlica), 161,974 (6), 235,618 (7), 182,768 (7), 231,196 (7), 224,900 (7), 226,702 (7) a v poslednom turnaji sme dosiahli neuveriteľných 346,086 bodov, čiže truhlicu číslo 9, pričom nám stále chýbalo 100 000 bodov d ozisku truhlice číslo 10!

Táto najnovšia zmena je zatiaľ pre mňa najlepšia. Každý jeden hráč, aj ten čo spraví iba 5 provincí v 4 kolách, je teraz v turnaji dôležitý. Pretože zatiaľ čo bodový zisk takéhoto hráča v predchádzajúcom formáte činil 3800 bodov, čo predstavovalo 0,86% z hodnoty potrebnej na truhlu číslo 10, tak teraz v novom formáte, takýto hráč získa 780 bodov, čo predstavuje 1,95% z hodnoty, potrebnej na truhlu číslo 10.

Pokiaľ si spoločenstvo dokáže spočítať 2+2.. a pocíti dôležitosť ľahkých turnajových provincií v prvých 2-3 kolách, tak veľmi ľahko zistí, že teraz na zisk 10 truhly nebude ani potrebné dosahovať 6 kôl v provinciách. Dnes, 29 hodín pred ukončením turnaja sme 2000 bodov od truhly číslo 9.

Výsledok je taký, že 10 truhla je už získateľná. Nie každý týždeň ale keď sa spoločenstvo dohodne a zistí princíp, tak bez problémov sa každý tretí turnaj bude končiť ziskom plánku z desiatej truhlice. Takže za mňa veľké ďakujem týmto zmenám v turnaji, ktoré spravili túto hru o niečo zaujímavejšou.
 

Eragon92

Znalec fóra
Jenže právě o ty VB šla- tuna úlomků run je mi k ničemu, kouzla jsou sice fajn ale i tak prostě VB byl hlavní důvod proč jsem to dělal.
Je fajn, že jsou už jen 4 boje - zvlášť pokud to vychází stejně jako když jich bylo 8 ale měli zachovat přínos VB nebo aspoň je neubrat takhle rapidně.
 

Ladus

Znalec fóra
Zámer turnajov určite nebola farma VB. Preto to tvorcovia teraz zmenili. Spočiatku si pravdepodobne neuvedomili, že aká veľká odmena pre hráčov tie VB budú. Hlavná odmena je plánek a to je to, čo mal turnaj priniesť. Navyše ľahko dosiahnuteľná truhla č. 7 v starom formáte dávala len 30VB. Tentoraz ľahko dosiahnuteľná truhla číslo 9 dáva 60VB. Čiže až taká veľká strata VB sa zas nekoná. Praveže tieto nové odmeny sú z môjho pohľadu ešte lepšie, než iba samotné VB v predchádzajúcom formáte.

Navyše veľa ľudí môže argumentovať že plánok je len pre kúzelné odmeny. Podľa mňa možno už aj blízka budúcnosť prinesie ďalšie využitie týchto turnajových odmien. Netreba len robiť unáhlené rozhodnutia. Určite tento item bude v budúcnosti ešte veľmi cenný.
 
Naposledy upraveno:

Maxa

Znalec fóra
kolik hracu asi tak prahne po desate truhle ? Ten svitek nebo co to je, je vetsine uplne nanic. Jo a aby inno nahodou o neco neprislo, budou kouzelné budovy zdrazeny ! Takze pouze vyhoda zase jen pro ty, co si tu stihli levne neco nasyslit.
Hra by mela zpomalovat hrace v predních příckách, aby meli stále co hrát a urychlovat nováčky, aby je to bavilo a ti vepredu nemeli takovy nyskok. tady je to naruby
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Podle mne se to takto nerozlišuje,jelikož to by bylo nadlouho zjiš´tovať o každém hráči jak na tom je.Prostě se to bere podle počtu přihlášení a hotovo.
Je důlezité lákat nové hráče, ale treba si udrzet i ty verné a hlavně zadat hrácům chut utrácet realné prachy. To zde nefunguje
Pokud vím, tak tyto statistiky jsou přístupny jen užšímu vedení hry, netuším tedy, jak někdo může něco takového s jistotou vědět. Jak vidno, někteří hráči mají svoji pravdu, nemá proto cenu je o něčem přesvědčovat.

Zanechme prosím spekulací a věnujme se konstruktivní zpětné vazbě!
 

klapa

Mistr slova
No, tak po odehrání pár kol turnaje, už je jasné že změna je o ničem...Bohatě stačilo nechat původní systém, jen snížit počet na dosažení jednotlivých truhel, myslím že by to pro vás bylo méně práce s pozitivní reakcí hráčů. V současné době je mnohem jednoduší vykupovat jak turnaje tak provincie, prostě armáda nemá vůbec žádný smysl, což je paradox, když vezmu že veškeré změny za posledních pár měsíců jsou dělané právě v bojovém systému hry. Takže doufám že se v nějaké další verzi konečně umožní její demolice. Někdy mám pocit že autoři hry, tu hru vlastně vůbec nehrají :rolleyes:
Naprostý souhlas, nechápu proč po všech těch změnách bojového systému se hra najednou obrátí o 180°, kdy je mnohem výhodnější a snažší turnaje i provincie vykupovat a vojenské jednotky najednou postrádají smysl až tak, že vás olamžitě napadne zbourat vojenské budovy a místo nich postavit manufaktury.

No tak promiň, ale raději bojovat než vykupovat! Materiál, je užitečnější jinde.
Nechápu, proč se to nevyplatí, jsou větší ztráty a to vadí?;)
Ne, nevadí já taky nemám problém s bojem, ale taky si umím spočítat, že je teď mnohem snažší, výhodnější a tudíž levnější turnaj vykoupit než vyrábět jednotky a o to tu jde, což se nějak rozchází s tím kam poslední měsíce hra směřovala po změnách bojové systému

Sloučeny příspěvky Embla.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
GorGlin, to ja neviem, je to možno len tým že nie som ešte vo vysokých kapitolách a tak pre moju úroveň je nepriateľská armáda trochu slabšia, fakt netuším. Inak do boja vysielam iba paladinov, iné jednotky ani necvičím.
 

nataly111

Velmistr písma
Ne, nevadí já taky nemám problém s bojem, ale taky si umím spočítat, že je teď mnohem snažší, výhodnější a tudíž levnější turnaj vykoupit než vyrábět jednotky a o to tu jde, což se nějak rozchází s tím kam poslední měsíce hra směřovala po změnách bojové systému
No upřímně, mě to vadí. Raději si šetřím materiál na provincie, kde už platím takové částky, že se mi protáčejí panenky.:rolleyes::rolleyes:
Nejde mi bojování, ale raději se pokusím to vybojovat a nebo se na to prostě vyprdnu. Naštěstí turnaje jet nemusím, jedu jen to co chci.;);)
 

GorGlin

Veterán
iDavis: to ti držím palce aby ti to vydrželo.
Možná je to tím paladinem, ta vaše +1 je dost znát.
Ale ze ti to vydrželo i když poslali hroadu máků, nebo jsi měl štěstí.

S bojem problém nemám, ale během pěti dní asolovovat 144 střetů je prostě moc.
Ať daj dokupi auotmat, nebo je to vydírání.
 

Eragon92

Znalec fóra
Zámer turnajov určite nebola farma VB. Preto to tvorcovia teraz zmenili. Spočiatku si pravdepodobne neuvedomili, že aká veľká odmena pre hráčov tie VB budú. Hlavná odmena je plánek a to je to, čo mal turnaj priniesť. Navyše ľahko dosiahnuteľná truhla č. 7 v starom formáte dávala len 30VB. Tentoraz ľahko dosiahnuteľná truhla číslo 9 dáva 60VB. Čiže až taká veľká strata VB sa zas nekoná. Praveže tieto nové odmeny sú z môjho pohľadu ešte lepšie, než iba samotné VB v predchádzajúcom formáte.

Navyše veľa ľudí môže argumentovať že plánok je len pre kúzelné odmeny. Podľa mňa možno už aj blízka budúcnosť prinesie ďalšie využitie týchto turnajových odmien. Netreba len robiť unáhlené rozhodnutia. Určite tento item bude v budúcnosti ešte veľmi cenný.

Jenže my dál jak na 5 - 6 truhlu nedosáhneme... A to jsou tam zhulení, že jim to nedošlo ještě než to spustili že půjde hlavně o VB a co to bude znamenat?
A odměny ze střetů jsou prostě o ničem - k čemu mi bude ranec úlomků když nejdou ani skladovat?? Další věc - je hezké že jde získat dříve a asi i více náhodná runa - ale zase v porovnání s VB bych radši bral body.
 

GorGlin

Veterán
Ladus:
Co byl, nebo nebyl záměr turnajů si nedovolím soudit. Ale fakt bych tě chtěl vidět jak získáváš devátou bednu a k tomu ještě lehko.
Ano, turnaj byl dobrá farma na VBčka, ale žeby jich dávali tolik, nebo to bylo tak snadné že by to museli zarazit se mi nezdálo.
Možná na to máš nějaký trik, ale pro mě je devátá bedna nezískatelná.
Je to 32k bodů a to znamená víc jak 118 turnajových provincií.
Mám otevřeno přes 300 provincií, takže tohle nedám u žádného materiálu, memluvě o tom, že bych mět velikost oddílu skorem 9k, něco takového bych si mohl dovolit max, jednou za rok.
Nemluvě o tom, že střetů by bylo tolik, že bych si asi musel vzít dovolenou.
Takže to musím zvládnout v součinnosti společenství a kolik jich na tvém serveru sklidí devátou bednu?
Procento?
Na Wilyandoru jich je 1200 a já hádám, že devátou bednu shrábnou tak 2, max 5 společenství.
To je 125 hráčů z 11ti tisíc.
A ty to děláš snado?
Klobouk dolu!

iDavis:
Uvidíme jak ti tahle strategie bude fungovat proti střelcům a mákům ve svitkovém turnaji
 
Naposledy upraveno:
Nahoru