• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.25

DeletedUser2716

Guest
Ve středu 15. března bude spuštěna nová aktualizace 1.25 - více o ní si můžete přečíst zde. Co na ní říkáte? Budou pro vás chystané změny přínosem? Podělte se s námi o vaše názory v této diskuzi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Santerr

Veterán
  • Vzhledem k tomu, že tyto změny se budou týkat již nadcházejícího turnaje a aktualizace bude nahrána 15. března, bude nejbližší turnaj spuštěn spolu s aktualizací, tj. až ve středu 15. května!

Nový turnaj bude spuštěn až 15. KVĚTNA??? :D
 

Maxa

Znalec fóra
  • Náklady na zásobování turnaje byly změněny tak, aby se udržela rovnováha mezi bojujícími a obchodníky;
Ptám se kvůli té rovnováze. Kdy bude moci obchodník zbourat vojenské budovy, aby nezabíraly misto a mohl mít více výroben ?
 

DeletedUser2716

Guest
Santerr: Tiskařský šotek, už je to opravené, omlouváme se :)
 

Ladus

Znalec fóra
turnaj.png


Posledný turnaj v starom systéme sa nám podarilo ukončiť získaním 9. truhly (346 086 bodov). Už sa tešíme na nový formát a reálnejšiu šancu na zisk truhlice číslo 10 :)
 

Maxa

Znalec fóra
to je pekny. u nas se da dohromady 1 spolecenství, ktere bude mit motivaci a sanci ziskat hlavní odmenu.
ostatní hráci ztratí motivaci uplně a turnaje pro ne prestanou existovat stejne jako moznost boje.
tyto zmeny jsou delane pro jednotky procent hracu.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1198

Guest
Tak, jak je aktualizace popsána, vypadá vskutku pozitivně, ovšem co nám přinese ve hře samotné se přesvědčíme, až bude spuštěna. Úsporu času v turnajových kláních uvítám zcela jistě.
 

DeletedUser445

Guest
boje jsou nerealne uz ted. pokud postavim k protivnikovim jednotkam adekvatni jednotka, ktere jsou na STEJNE vyvojove urovni a mam cca 1100 jednotek, tak enemy ma priblizne 2500. tudiz mne posnida navzdory tomu ze moje armada je slozena s ohledem na nejvetsi ucinnost proti te jeho. takze zaokrouhleni dolu nic neresi, protoze jsou boke stale brutalne prehnane ve prospech UI !!!
 

GorGlin

Veterán
Tohle platí jen v provinciích.
Ano, vykupováním se dá dostat tak daleko, že už je armáda nepoužitelná a dál už vykupovat musíš, pokud nechceš čekat na vylepšení velikosti oddílu které ti to dorovná.
Ale v turnajích je poměr sil regulovaný a každý voják který za Inno nenastoupí je dobrá zpráva.

Novou úvodní stránku jsem trochu nepochopil.
Postavička pořád vypadá, že si elf odskočil s Avatarem a hláška o možnosti porazit větší armády je dost poplatná době.
Kdyby raději aktualizovali Wiki.
 
Naposledy upraveno:

papap

Mistr slova
Mira cz v turnajích se teď bojuje v pohodě i v pozdějších kolech a i na automat,to co uvádíš je v provinciích.Ale jak se bude bojovat,po změně na to jsem hodně zvědav...
 

GorGlin

Veterán
Jak komu.
Přesná čísla uvidíme ve středu, ale v devíté kapitole na betě je velikost jednotky v první provincii 71 a s každou další provincií se o 70 zvedne
takež desátá je 701 a to už je docela mazec.
Takhle rychle to nerostlo.
 

papap

Mistr slova
No ty postavičky při načítání hry jsou teda fakt nádherný...:D:D
 
Naposledy upraveno:

Maxa

Znalec fóra
za tyden tam bude vejce a to je 1000x hezci. Tu mutantku by zatim mohli předelat, ale o tom pochybuji. jeste ze je tam jen par vteřin. ale i tak zaviram oči. skoda slov ale už tady k cemukoli. :(
 

DeletedUser1148

Guest
změny vítám , v turnajích se bojuje dobře a pokud to má být ještě lepší ,tak jedině dobře.Trošku mně mrzí taková maličkost.Po motivaci vyskočila po poslední aktualizaci truhlička vždy na stejném místě ve městě,takže se dobře hledala.Nyní je zase schována po celém městečku.Škoda.A ještě jsem nemotivovala spolek ,tak nevím ,jestli vizuální chyba ,kdy přestože hráč motivoval ,byly ručky růžové ,jestli tato chyba bude odstraněna a ručky budou žluté.Jinak úvodní stránka je docela hezká.I když fakt s tím elfem do modra nevím :D:p
 

Tanis

Znalec fóra
Změnu turnaje vítám, už teď jsme na tom jako Společenství lépe a to jsme teprve začali :) Jen mám obavy o rozbité úlomky. V nynějším stavu mám postavené všechny divy, které mám vyzkoumané(jsem v půlce Orků). A žádný z nich nemám na úrovni 5. Tudíž se nedostanu na runový kruh u žádného z divů, takže netuším kolik rozbitých úlomků nyní mám a zda se mi ty z turnaje přičítají. A co potom co jich získám 10?? Jelikož je nemohu nikde použít, tak se mi nebudou prostě další přičítat?? Jestli to tak je, tak je to v mém případě dost nevýhodný, a bral bych raději zpátky Runové úlomky, ty se mi aspoň vždycky přičetli. Takhle akorát mohu přijít o desítky rozbitých úlomků než odemknu další divy nebo nepostavím nějaký už vyzkoumaný na úroveň 5. Což obojí zabere ještě dost času.
 
Nahoru