• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.21

Maxa

Znalec fóra
tady nejde o to, jestli jsem to koupil zrovna ja. celosvetove se jich jiste najde pekna radka, co VB kupuji. a je uplne jedno, kam je das, protože stale je to xx VB ktere lze pouzit jinde. Jde tu o princip a spravedlive jednani. O tom ovšem Inno nema ani tucha. o tom jsme se tu přesvedcili už pri zdražení rozšíření a dalších "vylepšení" a to i za diamanty. Inno zajimaji jen čísla a zisky na papíře, nikoli spokojený hráč, který rád pustí chlup a tak se dostávají do smyčky. zisky nejsou a tak vymyslí další kravinu na které chtejí zbohatnout a ono zase nic.
A tímto končím debatu o autě.

Mán dotaz:
Odměny v turnaji za společenství dostaneme ze všech otevrených truhel a nebo jen z te poslední ?
 

DeletedUser2070

Guest
Tak celosvětově jsem se na to opravdu nedíval. Díky za toto upozornění, zase jsem o něco chytřejší. Doufám, že odměny dostaneme ze všech truhel, jinak by to bylo pěkně o ničem.
 

SchwarzRosen

Pokročilý žák
Tak vracení se ve výzkumu mi aktuálně žíly netrhá, stejně stojím kvůli surovinám, samozřejmě kdybych nestála, tak bych na to měla asi jiný názor. Co mi vadí je, že ač mám dvě vojenské budovy - kasárna a cvičiště, tak cvičím jen jakoby jednou budovou, jestli mě chápete. Prostě na cvičišti si dám 4krát cvičit kerbíky a v kasárnách mám těmato potvorama zablokovaný políčka, ač se cvičí v jiné budově. V tom případě nechápu, k čemu tam ty budovy jsou dvě, asi aby zabíraly místo. Vadí mi to hlavně teď, kdy přibývaj nové jednotky. Ale pokud je to nějaká chyba, která se má řešit, tak se omlouvám za neznalost. =o)
Jsem ráda, že je konečně něco pro společenství, ale že se pod křídla společenství přesunuly zrovna turnaje... no... Nikdy jsem se jich moc neúčastnila a teď, jako velitelka společenství tak nějak cítím, že bych měla. A nadšená z toho nejsem =oD Osobně bych byla za něco trochu jiného, ale to by bylo asi na dýl to tu rozepisovat =o)
 

Santerr

Veterán
Tak to počkej, až ti do města přibude tábor žoldnéřů, budeš mít ty budovy tři, ale výcvikovou frontu jen jednu. ;)
 

DeletedUser1964

Guest
Jsem ráda, že je konečně něco pro společenství, ale že se pod křídla společenství přesunuly zrovna turnaje... no... Nikdy jsem se jich moc neúčastnila a teď, jako velitelka společenství tak nějak cítím, že bych měla. A nadšená z toho nejsem =oD Osobně bych byla za něco trochu jiného, ale to by bylo asi na dýl to tu rozepisovat =o)
Jak já ti rozumím
 
Nahoru