• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.21

DeletedUser2695

Guest
To opravdu brečíte kvůli čtyřiceti VB?
Jde o princip, či řekněme o spravedlnost. Vnímám jako nefér, že když přibude obsah, tak musí hráč zaplatit vědomosti - a to i u již dávno uzavřené kapitoly. Ale opačně to neplatí, při odebrání hráč přijde o své vložené body. Pokud něco zmizí, adekvátně by mělo dojít k refundaci vložených bodů. Nejjednodušší by bylo jednorázové vložení do poolu vědomostí - stejně jako u výher.
 

DeletedUser592

Guest
Jak je v komentáři nade mnou napsáno, není fér, že zmizelo 40 Vb z výzkumu jen tak. Jenom pro příště, že by nám to mohli třeba příčíst do Vb a my je svobodně využít, jak chceme, nebo jenom přesunout do nejbližšího volného výzkumu. No nemůžeme čekat žádat, je to super, sice tu namítáš něco o bezplatnosti, ale nezapomínej, spousta lidí za dia nakupuje, jedno co a těm se tohle jednání asi nelíbí už vůbec.
 

DeletedUser76

Guest
Souhlasím s tím že hráčům co vyzkoumali turnaje měli být body přiděleny zpět !!!
 

PenyMarket

Znalec fóra
Mohl jsi hrát turnaje když jsi provedl jejich výzkum? Mohl.
Hráč který je vyzkoumané neměl je hrát nemohl a tím jsi tedy těch svých 40 bodu využil a pak nechápu proč tu všichní brečí jáko děti na pískovišti kterým někdo šlápne do bábovičky.
Když už vám vadí takovéhle prkotiny bude asi pro mnohé lepší tu hru přestat hrát, aby vám náhodou nepraskla cévka.
Já to hraju hlavně pro odreagování a naříkat zrovna kvůli takovéto prkotině by mě asi fakt nikdy nenapadlo.


//Odstraněná zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2116

Guest
Krásně naspáno Modrovousi. Ano, kritik kritiků je zpět.

Vy vrátíte Innu to, co jste díky turnajům získali? Urychlený postup ve výzkumu, relikvie a mnoho dalšího, když tady tak hlásáte o spravedlnosti? Vždyť jen díky turnajům jste získali obrovské množství VB a nyní chcete zpět „hloupých“ 40 VB, aby to bylo dle vás fér? :D
 

Iefyr

Guest
jn, cílovkou týhle hry jsou očividně lidi zvláštního živočišnýho druhu „čecháček“, tzn. je to fér, dokud z toho něco mám JÁ
NEhrajte, když nejste schopni pochopit, že hra je v neustálým vývoji, že posledních cca půl roka zajíždí do předpokládaných kolejí... prostě to pro vás není... jednoduše táhněte, ničíte tuhle hru svou imbecilitou
 

DeletedUser592

Guest
Hele vy chytráci teď ty turnaje můžou hrát všichni, takže pokud Vím tak teď všichni získáme bonusy body a podobně, dále, co vím tak kdokoli, kdo je dál je musel mít vyzkoumané, byly povinné. Takže i ten, co turnaje nehrál a byl dál ve výzkumu je musel vyzkoumat a ten ty bonusy třba fakt neměl.
 

DeletedUser2070

Guest
Tu to zase jede :) Rád tu chodím, člověk se tu dokáže čtením některých příspěvků dokonale pobavit a odreagovat se od vlastních problémů. Taky bych chtěl mít tak krásné problémy :D
 

nataly111

Velmistr písma
No já tedy nevím, jsem hráč co turnaje nemusí, občas jsem se spletla a nějaký vybojovala. To že to ve výzkumu zrušili jsem se dozvěděla tady, nijak mě to netrápilo. Jsou věci které beru jako součást hry, ano taky jsou věci které mi vadí, ale nejlepší je s tím se nějak poprat. Když se nad tím zamyslím spoustu bodů jsem vyhrála v eventu. Myslím, že je důležité aby hra fungovala, řešila bych spíš chyby ve hře než pár bodíků.;);););)
 

DeletedUser76

Guest
Pokud vím , tak všechny okna výzkumu jsou povinné , jinak tě to nepustí dál při dalším výzkumu . Zkrátka a dobře neexistuje , že bys něco vyzkoumat nemusel . Všichni hráči co hrají déle museli zkoumat i když se turnajů nezúčastnili. Samozřejmě můžeš namítnout, že každého věc zda se turnaje zúčastnil či nezúčastnil . Dále chci upozornit , že se mi zde připomínky slovní některé nelíbí , laskavě si uvědomte, že nejsme žádní kámoši, takže pokud chcete zde neustále někoho urážet, říkejte si to hezky doma v duchu , nikdo není zde na tento slovní póvl zvědavý. Já Vás také šetřím výrazů , holobrádek, cucák , jouda atd...
Děkuji .
 

iDavis

Legenda
Chválim hlavne zmenu v turnajoch, o nové jednotky moc nestojím, aj tak mám ešte stále postavené len kasárne. Čo mi ale nedá, množstvo 110.000 tých turnajových bodov je potrebných na dosiahnutie poslednej odmeny? Nie je to dosť veľa aj pre spoločenstvo ktoré má 25 členov?
 

DeletedUser2070

Guest
Také chválím změnu v turnajích, konečně další motivace proč si najít společenství. Jen se mi nějak nezdá ten plánek. Půjde použít i na něco jiného než na upgrade prémiových kouzelných budov? Protože jestli ne, tak bych si spíše jako hlavní odměnu představoval něco málo diamantů. Když už za to chtějí 110 000 bodů.
 

Eragon92

Znalec fóra
Krásná ukázka povrchnosti :D - nejdřív se tady dost nevybíravě obouváte do lidí kterým nepříjde správné že ruší výzkum bez náhrady a dokonce upozornění (pro méně chápavé - jde o princip né o usmolených 40 VB ) ale vzápětí si stěžuješ že bys radši diamanty než listinu.

Tak po vašem aby jste to pochopili - Nebreč, kup diamanty a pak si budovu vylepši. Nikdo tě nenutí dojít až na konec turnaje :D hra je zdarma a ve vývoji :D :cool:

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2070

Guest
Tu to zase jede :) Rád tu chodím, člověk se tu dokáže čtením některých příspěvků dokonale pobavit a odreagovat se od vlastních problémů. Taky bych chtěl mít tak krásné problémy :D

Jestli ti toto připadá jako dost nevybíravé obouvání se do lidí, tak se ti tedy omlouvám. A jestli máš pocit, že potřebuji někoho urážet tak se pořádně podívej za jaké příspěvky jsem v tomto vlákně poděkoval. Jen za ty slušně napsané. A principy jsem přestal řešit už hodně dávno. Zbytečné nervy. Jen mi připadá divné, že hlavní odměnou je věc, kterou bez koupi budov za diamanty neupotřebíš. Proč by se tedy měli někteří snažit dojít až na konec turnaje, když hlavní odměnu stejně nevyužijí? Že já vůbec vytahoval něco takového jako diamanty :) Tak třeba více kouzel, nebo runy nebo třeba i body do žebříčku. Nebo dál lidem možnost vybrat si z více odměn(už jsem to v některých hrách viděl). To by podle mě potěšilo větší část hráčů. Ale tak do hlavy lidem nevidím, je to jenom můj názor.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Eragon92 Přesně tak,jde o princip a né o usmolených 40 VB,ale takových podobných situací už tu bylo poslední dobou docela dost.
 

DeletedUser2002

Guest
Nějak se tu zapomnělo na hráče ,kteří nejsou a nechtějí být ve společenství a turnaje využívali k získání relikvií a run. Jsem jedním z nich a touto aktualizací pro mně tahle hra skončila. Hra mně hodně bavila ,ale nulová šance získat víc relikvií než z průzkumu provincí jenom proto,že odmítám vstoupit do společenství je moc.
 

DeletedUser592

Guest
Proč odmítáš společenství, je spousta druhů, nebo můžeš mít vlastní se svými pravidly.
 

DeletedUser2002

Guest
Po zkušenostech v jiných online hrách hraju ráda sama za sebe .Jsou dny kdy jsem online hodiny a dny kdy tu nejsem vůbec.Jsou dny kdy motivuju sousedy a zas další dny kdy jen proletím a mizím.
 

DeletedUser592

Guest
ale není roblém tady najít k tomuhle benevolentní společenství, není sice v top 100 spolkách, ale jsou tady a fungují.
 
Nahoru