• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.21

DeletedUser2070

Guest
Tak pokud odmítáš společenství, odmítáš podle mě současně část této hry. A relikvie a VB získáváš z turnaje jako před aktualizací (aspoň si to tedy myslím). A spolky v této hře jsou oproti jiným hrám vážně v pohodě, stačí si najít ten co ti vyhovuje. Nevidím problém :D
spolecenství si muzes zalozit a byt tam sama
Toto je taky řešení tvého problému :D
 

DeletedUser2002

Guest
Vím,že to není problém ,ale je prostě moje rozhodnutí hrát sama a nejsem jediná kdo se tak rozhodl.A je dost nefér nutit někoho vstoupit do společenství jen kvůli tomu ,že změní podmínky hry.

Tak pokud odmítáš společenství, odmítáš podle mě současně část této hry. A relikvie a VB získáváš z turnaje jako před aktualizací (aspoň si to tedy myslím). A spolky v této hře jsou oproti jiným hrám vážně v pohodě, stačí si najít ten co ti vyhovuje. Nevidím problém :D
To bych nějaký turnaj po aktualizaci musela mít.....

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2070

Guest
Tak si založ společenství ve kterém budeš jenom ty sama a budeš moci dělat i turnaje ;) Nebo založení spolku stojí diamanty? Nevím, nikdy jsem spolek nezakládal :)
 

DeletedUser2002

Guest
A proč bych si měla zakládat něco co nechci? Proč nemohli hráčům co nikde nejsou nechat turnaje přístupné?

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2070

Guest
No, tak pokud chceš dělat turnaje, budeš si muset od této aktualizace založit spolek (tečka :D). A pokud chceš dělat turnaje a nechce se ti zakládat spolek, pak na to nemám už moc co říct. Pokud tě hra baví, přizpůsobíš se, pokud ne, tvůj boj :) Nic ve zlém prosím :D
PS: někdy když si čtu reakce lidí na aktualizace, tak si vybavím toto z této super pohádky :D New is bad :D
tumblr_mo9ju7klc81rlo4sxo1_500.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser592

Guest
Spoluhráči ve zdejších spolkách si i radí, sousedskou si poskytují, někteří dají i vědět, že budou aktualizace, není to tak zlé být ve spolku, pokud si v neaktivní části s dvouma třema hráči na sto provincií, jak jsem byla loni, tak i suroviny za rozumnou směnu, spolek se zde prostě vyplatí, pokud nechceš do cizího založ si svůj, stanov pravidla dle nich přijímej hráče, nebo v něm zůstaň sama, to také lze přece.
 

Santerr

Veterán
A proč bych si měla zakládat něco co nechci? Proč nemohli hráčům co nikde nejsou nechat turnaje přístupné?

Založení společenství nestojí nic, jen vymyslet název. Nikde není psáno, že si do něj musíš přibírat další členy, v podstatě při zakládání jde aktivovat/deaktivovat příjem pozvánek do spolku. Ale osobně myslím, že je to škoda nemít společenství...
 

DeletedUser2002

Guest
Všichni hráči bez rozdílu by měli mít stejné podmínky ke hře ať už jsou ve společenství a nebo ne .....
 

DeletedUser2070

Guest
Z pricipu vyššího kodexu mravního.... Mno jak říkám, tvůj boj :D Opět nic ve zlém :)
 

DeletedUser592

Guest
Vždyť je relativně máš, tedy vyjmeme-li ty extra výhody, podmínky některých společenstev v 1. stovce. Hlavně se asi nestane, že máš na mapě do deseti sousedů u 150 vykoupených(vybojovaných) provincií. Takže i sousedskou a obchod máš. Ale abys mohla tedy turnaj, tak si tedy založ to společenství o jednom členu, tedy tobě konkrétně, za a anuluješ pozvánky od jiných, za b dostaneš turnaj, který hraješ pouze sama, za c tě nebudou diskriminvat takhle jak tvrdíš.
 

DeletedUser2070

Guest
Jinak z trochu jiného soudku :) Dnes proběhl nějaký mini update pokud jsem to dobře vnímal. Od té doby mi Elvenar jaksi "blbne". Používám prohlížeč Firefox. Zaregistroval to i někdo jiný než já nebo mám jenom zavirovaný PC? Hlavně se mi to stává při přechodu mezi hrou a forem. Prohlížeč mi při pokusu dostat se z pohledu města na forum prostě zamrze dokud ve správci úloh nevypnu všechny firefox procesy a nezapnu to celé znova.
 

iDavis

Legenda
Inak ja nevidím problém v tom, že nevrátili VB za turnaje. Zaplatili sme a za to sme až DOTERAZ mohli turnaje využívať, ak by nám ich vrátili tak by nám snáď mali zobrať aj všetko to, čo sme z tých turnajov získali. Takže takto je to v poriadku si myslím..
 

Maxa

Znalec fóra
koupil sis auto. tyden pojezdil...a tet nam ho vrat bez nahrad. svoje sis uzil :p
kazdy platil stejne. nekdo hral turnaje rok a nekdo to nestihl vubec. kde že je ta spravedlnost ? jedina je v tom, kazdemu stejne vratit. a nebo to meli ve vyzkumu nechat a i ti co nemaji spolecenství se mohli solo zucastnovat. jina spravedlnost nejde nastolit.
 

iDavis

Legenda
Myslím si, že zisk z turnajov ďaleko pokryje stratu 40 VB aj u hráča, ktorý si ich odomkol len prednedávnom. A porovnávať to s autom, to je niečo celkom iné..
 

GorGlin

Veterán
ono to není 110 000, ale 440 000
každá odměna se sbírá zvlášť
Ale když se sejde pětadvacítka, stačí aby každý dohrál do konce 6 provincií
 

DeletedUser2070

Guest
koupil sis auto. tyden pojezdil...a tet nam ho vrat bez nahrad. svoje sis uzil :p

Myslím, že srovnávat koupi auta s vitruální komoditou za kterou jsi nedal ani korunu je trochu mimo mísu. Nebo jsi za těch 40 VB zaplatil reálné peníze? Spíše jsi to měl napsat takto: Dostal jsi zadarmo auto a týden sis pojezdil. Teď nám ho bez náhrad vrať :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Maxa

Znalec fóra
ManiackBean
tet jsem nekde cetl, že si nekomu vytknul, že si plete hru s realitou. přesne to jsi tet udelal i ty. Ve hre jsem dostal VB jakozto pravidelny příjem a musel zaplatit do vyzkumu. nevidím zde rozdíl. v realu si musím vydelat prachy a za ne pak koupit to auto nebo cokoli jeneho. když se ti nelibi auto..muzes si představit členství v golfovem klubu.
ale vaše příspevky komentujici auto poze ukazuji na fakt, že vám dosli vecné argumenty.
navic jsi asi zapomej i na fakt, že VB se tu daji koupit za realne prachy.
 

DeletedUser2070

Guest
Dobře, aspoň se shodneme na tom, že se neshodneme. Prostě se na to oba díváme úplně jinak. A vím, že se VB dají koupit za reálné peníze, ale ptal jsem se, jestli sis ty těch 40 VB koupil, když to přirovnáváš zrovna ke koupi auta :)
 
Nahoru