• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.20

papap

Mistr slova
Tak já nevím,ale za mně,bych byl radši,kdyby ty nové obsahy přicházeli o něco déle a o to pak by byly třeba více bez chyb,když by bylo více času...
 

DeletedUser467

Guest
Vykřičník by měl zmizet, jakmile danou technologii dokončíte. Což se ovšem očividně neděje, pokusíme se to tedy co nejrychleji opravit.

Děkuji za odpověď. Uvítala bych ale, kdyby se vykřičník přestal zobrazovat jakmile si technologii rozkliknu a "podívám se" na ni (prostě zaregistruji, co je nového) než aby mi tam strašil dokud se ji nerozhodnu vyzkoumat.
 

GorGlin

Veterán
Mě už se taky objevijí jen tři truhli, bylo to trochu nepříjemné a jsem rád, že je to již v pořádku.
Přiznám se, že krom nezoborzování měst jsem tu doposud nenašel nic co bych považoval za zásadní vadu.
Sem tam se neukončí úkol, nebo je nějaká nepřesnost v překladu, ale podpora reaguje svižně.
Ted se to nějak nakupilo tady i na betě, aktualizace přinesli problém typu nelze cvičit některou jednotku.
Věřím, že to dají rychle do pořádku.
 

DeletedUser1936

Guest
Co se týče nových jednotek, tak je jedno, že mohou být vylepšeny, protože než se vylepší na max, tak jsou vždy základní vylepšené jednotky silnější a tyhle jsou k ničemu. A to ještě není jisté, že když budou vylepšené na maximum, tak budou mít větší bonusy než ty vylepšené základní... Jediné věci jsem si ale všimla hned a to, že po aktualizaci nejde vycvičit Lesní duch ( hodí to interní chybu) a to je něco, co by programátor měl hned odhalit a vůbec to nevypustit na server :-( ) Také už nebojuji je to pracné, nezáživné a většinu provincií ani nevyhrajete, když jste v provinciích je o trochu napřed než je vyžadováno..
 

Atta1

Pokročilý žák
Dnes dopoledne jsem v pohodě vytloukal jednu provincii. Nedodělal jsem ji a vrátil jsem se do ní k večeru. A ono tam bylo 5x více jednotek a ještě k tomu ork stratég. A to nejsem ještě ani u trpaslíků a jsem 13 provincií pozadu k otevření trpaslíků. To už si snad dělají srandu. Ono už je jedno, zda jste v provinciích pozadu nebo vpředu, jednotky v provinciích jsou jako by člověk už hrál ve fázi, kde potřebuje mít otevřených o 70 provincií více.
 

Panpav

Pokročilý žák
Už je to více než týden, co proběhla aktualizace a lesní duchové pořád nejdou vyrábět. To je docela problém, když je v turnaji potřebuji používat. Oprava už by mohla být, ne?
 

DeletedUser1930

Guest
@papap , @panpav , oprava stále ještě není hotová, byli jsme ujištěni, že se na ní pracuje nepřetržitě, avšak více informací jsme nedostali. Nezbývá tedy, než se obrnit trpělivostí. Současný stav celý tým mrzí, pokud dostaneme nové informace, oznámíme vám je co nejrychleji.
 
Nahoru