• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.20

DeletedUser2070

Guest
Velice chválím citelné zrychlení hry :D Ani se mi nechce věřit, že se mi to na pomalejší sestavě načítá tak rychle.
 

DeletedUser592

Guest
Mě to jde zhruba stejně, co se načítání týče. Nevím, ještě jsem nepročistila internet. Možná fakt zrychlili.
 

papap

Mistr slova
Koukám,docela prča.Když se podivám do tématu chyby ve hře,aktualizace k ničemu,ale chyb jak maků...:D:D
 

Eragon92

Znalec fóra
Gratuluji k další zpackané aktualizaci :D - pomalé, nejdou rekrutovat duchové a dál jsem radši ani nezjišťoval ale pořád se tady budou brát blahoskoné řeči jako Gaco222.

Kdyby takhle dělali hru na PC jsou už všichni bez práce. A ještě jsem nezažil hru která je po aktualizaci a opravě problémů ještě horší než byla...
 

papap

Mistr slova
Eragon92 svatá pravda,takhle se hra rozhodně nedělá,tímto způsobem,jako je to zde.Po každé aktualizaci se objeví nové problémy.Takhle by asi aktualizace fungovat neměli,ty mají opravovat starší chyby a né vytvářet nové a být aspoň trochu užitečné.To jestli na tomto pokaždé pracují vývojáři takovou dobu,jak tu zmiňuje Gaco222,tak se musím jen smát...:D:D
Jak by to asi vypadalo jinde u jiných řemesel,kdyby to takto probíhalo.Např.já pracuji jako elektrikář silnoproud,no to si vůbec nedokážu představit...Měli by jste si v klidu sednout a probrat to,co vlastně dál a hlavně jak dál.Já bych se za takto odvedenou práci styděl.Jelikož,jestli to půjde takto jako to jde,tak to můžete rovnou zabalit a věnovat ten čas něčemu užitečnějšímu.tak a můžete to vývojářům předat...:D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser467

Guest
Vykřičník u výzkumu mi bude nově přidané technologie oznamovat dokud je neaktivuji nebo se jedná o chybu?
 

paulo1414

Mistr slova
Mne ten vykricnik nezmizol ani po vlozeni bodov do daneho vyzkumu - Ork strateg.... to uz len bude bojovnik. :)Bude cihat v zaloze a vymyslat taktiku. To sa nam bude bojovat,:p:p:p
 

paulo1414

Mistr slova
Schvalne som počkal ešte jeden den aby som nahodou "skvelým vývojarom" nahodou neukrivdil v ich snahe opravit niečo čo nefungovalo a pred aktualizaciou sme boli ubezpečení že sa tak stane. Motivoval som všetkých hračov na mape a samozrejme aliancie a bol som zvedavý ako opravili chybu prazdnych truhiel ako odmenu. Asi tri týzdne som dostaval 5-6 truhiel. Iba v troch bola nejaka odmena, ostatne boli prazdne. A pani vývojari sa pochlapili. Už nedostavam prazdne truhly. Dostanem len 3, ako to bolo predtym. Takže, akoby som to zhrnul? BRAVOOO, ja Vám tleskám!!! Utvrdili ste ma v tom na akom stupni je Vaša inteligencia. :(
Nedokažete opravit banálne veci, a aktualizacia je jeden nepodarok, samá chyba.
 

paulo1414

Mistr slova
Pokial ja viem tak nie... viem o zopar ludoch co za pravidelnu motivaciu susedou dostavali aj 5 truhiel, a ziadna nebola prazdna. Tak potom neviem kde je pravda. :(
 

DeletedUser2070

Guest
Taky pokaždé dostanu odměnu pouze z prvních tří truhel, každá navíc kterou někdy objevím je vždy prázdná. Bez vyjímky :)
 

DeletedUser467

Guest
Správně máte najít pouze tři truhly s pokladem. Víc ani ťuk.
 

DeletedUser1930

Guest
@paulo1414 : je na vás, komu budete věřit, mé informaci nebo těm pěti lidem :D, nehodlám se s vámi přít, ale trvám na tom, že pouze ze tří truhliček je odměna - tedy poklad.
BRAVOOO, ja Vám tleskám!!! Utvrdili ste ma v tom na akom stupni je Vaša inteligencia.
Ano?:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Jj,ale to je stále jen jedna chybička opravena,další jsou a po každé aktualizaci přibývají...
 

Sindri

Guest
A po každé aktualizaci také ubývají. :) Seznam opravených chyb není nikdy ve svém výčtu kompletní, mnoho (klidně si osobně troufám říci, že desítky) jich uvedeno ani není, protože by vám jejich popis nic ani neřekl. Jsou to z většiny tzv. back-endové chyby. Hra nikdy nebude bez chyb, je totiž v neustálém vývoji, tudíž to s PC platformou nelze vůbec porovnávat, kde ten cyklus vývoje je o něčem jiném.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
jj..kliknu a jdu si vařit kafe. hra je asi 4x pomalejší :-(
Pokud problém přetrvává, napiš prosím na herní podporu, podíváme se na to.
Vykřičník u výzkumu mi bude nově přidané technologie oznamovat dokud je neaktivuji nebo se jedná o chybu?
Vykřičník by měl zmizet, jakmile danou technologii dokončíte. Což se ovšem očividně neděje, pokusíme se to tedy co nejrychleji opravit.
Pokial ja viem tak nie... viem o zopar ludoch co za pravidelnu motivaciu susedou dostavali aj 5 truhiel, a ziadna nebola prazdna. Tak potom neviem kde je pravda. :(
V takovém případě tě mohu ubezpečit o tom, že ti tito lidé neříkali pravdu. Jak říká kolega @Vídar, truhly s odměnou byly za každých okolností 3. Těch bez odměny bývalo více, nicméně to byla chyba, vůbec se neměly zobrazovat.
Koukám,docela prča.Když se podivám do tématu chyby ve hře,aktualizace k ničemu,ale chyb jak maků...:D:D
Kdyby takhle dělali hru na PC jsou už všichni bez práce. A ještě jsem nezažil hru která je po aktualizaci a opravě problémů ještě horší než byla...
Zde se odkážu na kolegu @Sindriho. Elvenar nelze s PC hrami srovnávat, protože zatímco se většina PC her vyvíjí několik let a po jejím vydání vyjdou cca 3-4 patche, které tu hru doladí (a tím její vývoj končí), u Elvenaru vám nový obsah přinášíme každý druhý týden (tj. přibližně 20x do roka).
Navíc changelog (tj. seznam změn ve hře), který zveřejňujeme na fóru, má zpravidla 15-20 úprav a novinek, které vám představujeme. Realita je ale taková, že každá nová aktualizace obsahuje minimálně 100 a více takových úprav (tj. 5x více, než tu zmiňujeme)! Naneštěstí ne všechny změny jdou vidět. :)
 
Nahoru