• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.20

Sindri

Guest
Hráči nacházející v osmé kapitole budou mít na cvičišti výběr o jednoho bojovníka větší a hráči o epochu dál se pro změnu dočkají vylepšených dryád a včelích jezdců... udělaly vám tyto novinky radost?

A co takové vylepšení výkonu? Potýkali jste se s nějakými potížemi v tomto směru a nyní věříte ve zlepšení?

K tomu i mnohému dalšímu nám v tomto tématu můžete sdělit svůj názor!
 

Maxa

Znalec fóra
Co se tyka jednotek, tak to už asi moc hračů brát nebude. Bojový systém pro nás umřel a hráči už nemají ani sílu remcat - rezignovali.
Vylepšení výkonu na beta serveru nepozoruji. Grafické úpravy - jakési stíny mraků - mě osobně spíše vadí a jiného jsem si nevšiml.
 

DeletedUser592

Guest
Milý Maxo plně souhlasím, dneska mně s turnajem tak nakrkli, že jsem normálně prodala, jehly, cvičiště i tábor a absolutně přestala cvičit vojáky v kasárnách. Moct prodat i ty kasárny, tak je pošlu k šípku. Přecházím na výkup, definitivně.
P.S: Dle čeho se odečítají body za divy, když mi téměř žádné nepřipsali za ty jehly od začátku co jsem je vytvořila před 4 měsícema? To mi fakt chtějí tvrdit, že za ty první dva levely jsem dostala 890 bodů do žebříčku?
 

papap

Mistr slova
Tak ono už pár nových aktuaizací stojí za starou belu a tato to nezmění,podle toho co čtu.Takže bych asi chtěl přivýtat nový rok rozhodně něčím jiným.Už mě přestává bavit,jak se aktualizace po většinou motají furt kolem bojů,ale samotná hra stojí,max. se někde opraví nějaká ptákovina,ale těmi se hra nezlepší a jestli tam teď přibydou nějaké otravné stíny,jak píše Maxa,tak to teda zase bude něco...
Nebýt zimního eventu,tak hra skoro klesla na samé dno... :-(
 

DeletedUser592

Guest
Jo a kdyby ty boje byli hratelné, prostě už teď si po nějaké té změně, sakra co zase změnili, ve trojhvězdičkové provincii turnaje si už neškrtnu v boji, s tím co mohu vydolovat z víl, no tak nic jedu dál s výkupem, jen je to super, že mě donutili ty boje vzdát doslova. Děkuji tvůrci. Opravdu spokojený hráč.
 

Santerr

Veterán
  • Řady svého vojska nyní můžete rozšířit orkem stratégem, který v ní bude zastávat úlohu obrněného střelce.
  • V průběhu bitvy můžete najíždět myší na nepřátelské jednotky a zjišťovat, jak moc je proti nim vaše aktuálně zvolená jednotka účinná.
Toto je vtip, že jo? Prosím vás, řekněte mi někdo, k čemu mi to bude, když veškeré jednotky, ačkoliv by měly být účinné, mi vychcípají dřív, než se vůbec dostanou k možnosti zaútočit? A pokud náhodou zaútočí, tak nepříteli uberou sotva tisícinu, i když by měli být proti nim silné. Opět se změny týkají boje, který defakto umřel s celou "slavnou" změnou bojového systému. Ty grafické změny mohu posoudit, až to uvidím, ale zatím nevítám další aktualizace s velkým nadšením, jak tomu bývávalo kdysi. :(
 

DeletedUser744

Guest
Ty boje mně nebavily ani v dávných časech, kdy byly hratelné. Teď už se bojovat ani nesnažím. Zrušte kasárny se vším příslušenstvím včetně všech boje(ne)schopných nestvůr. Zbrojnice přejmenujte na porodnice orků :), provincie budeme kupovat (jinak to stejně nelze) a bude zase pohoda. Vývojáři, vykašlete se na bojové systémy, a svoji energii věnujte tomu ostatnímu ve hře (vím, že to vývojáři nečtou, oni by to ani přečíst neuměli).
 

DeletedUser1148

Guest
Souhlasím s většinou.Co aktualizace ,to je změna kolem bojů.Proč se pořád řeší bojový systém? Vždyť je to už díky němu vše zkažené.Hra je úplně jiná a díky bojům méně zajímavá a díky neustálému přidávání nových bojovníků a změnám v bojovém systému jsou hráči naštvaní a rozladění ,protože ať změníte co chcete ,tak boje jsou nevyhratelné.Skoro všici co znám rezignovali a provincie vykupují,já sama zbourala tábor žoldnéřů ,protože mi připadá na nic a cvičiště jsem nechala pro případ ,co kdyby náhodou došlo ke změně k lepšímu. I když mi tato myšlenka připadá naivní.Provincie s těžkým srdcem vykupuji a s nostalgií vzpomínám na časy ,kdy se mi v bojích dařilo_Opravdu nevím proč toto všechno a doufám ,že nebudu číst větu "Vyslyšeli jsme názory a připomínky vás hráčů " .... to mi pak připadá jako výsměch nám všem . Nikoho nevyslyšíte ,nás absolutně neřešíte a jedete si podle nějakého zvráceného plánu na změnu celé hry .
 

Eragon92

Znalec fóra
Kdyby raději konečně aktualizovali WIKI! Jinak boje neřeším, stejně skoro nebojuji protože nestíhám rekrutovat a v nových jednotkách nevidím zatím velký přínos, na wiki o nich nic není a teprve se přidávají jejich vylepšení takže asi moc silné nebudou a navíc mě boje ukrutně nebaví a automat je pořád mentálně retardovaný...
 

paulo1414

Mistr slova
Tak a zase bude nejaka "chytra" aktualizacia. Boje ma nezaujimaju , ako mnoho dalsich hracov, takze tym ma nenadchnete. A dalsich nezmyselnych "bojovnikov" nech si vyvojary strcia do nejakej bojovky a nie do budovatelskej hry. Ak takou nedisponuju, tak trebars aj do pr.... ! Keby ste namiesto toho aplikovali do hry pripomienky nas hracov. Ako zjednodusit a vylepsit hru. Napr, nejaky kurzor na posuvanie po mestecku, aby sme si omylom neodklikli vyrobu, ktoru nechceme este zobrat. Alebo prazdne truhly , ktore dostavame za vypomoc. Ja ich dostavam prazdne uz asi 3 tyzdne. A nenasiel som ani zmienku o tom, ze by sa tato chyba mala upravit. Nechapem co tym sleduju, myslia si ze ked budu nieco vylepsovat kazdou aktualizaciou ze to privedu k dokonalosti? Bojovy system uz je davno strateny, tak aj ich snaha je zbytocna a ja byt majitel Inna, tak im za tieto ich "nepodarky" nezaplatim ani euro.
Som zvedavy kedy pride nejaka aktualizacia, ktora nam hracom nieco ulahci a prispeje k tomu ze zacneme tuto hru vnimat tak ako ked sme to zacali hrat. Takze tato podla Vas prinosna aktualizacia je pre mna nepotrebna.
Krasny Novy rok prajem a hodne trpezlivosti a nervov , ktore budeme potrebovat pri kazdej dalsej "super" aktualizacii.
Pavel
 

DeletedUser2129

Guest
Super! Máme dryády, jenže jsou k hov*u, protože lukostřelci jsou pořád ještě lepší. Lukostřelci na třetím levelu jsou kupodivu lepší než dryády na prvním. Dosah větší? Ne. Proč tam jsou? Těžko říct...

Jakákoliv přidaná jednotka neusnadní boje, protože je na levelu slabším než jednotky aktuální. Zabírají stejně místa a jsou k ničemu. Kromě kerberů, kteří jsou rychlejší a tak se vyplatí místo šermířů je to celé o ničem. Jsem u trpaslíků a upgrady mě spíš štvou než co jiného. Souhlasím s hráčema nade mnou - někdo se rozhodl z toho udělat parádní souboje, ale nějak zapomněl, že o tom ta hra nemá být...
 

GorGlin

Veterán
Alebo prazdne truhly , ktore dostavame za vypomoc. Ja ich dostavam prazdne uz asi 3 tyzdne.

Myslím, že tu někde padlo, že tahle aktualizace to má vyřešit

Další jendotky, takže další výzkumy, které budou nepovinné do další aktualizace, děsnej žrout na VBčka.

Jestli ta optimalizace znemená, že nebudu muset dávat výpomoce poslepu a zrušej i tu truhlu navíc, já budu spokojenej.
 

DeletedUser592

Guest
Aha, no nevím, třeba jo, taky mě neba, tyto drobné chybky.
 

putin

Guest
Sám sebe nechápu, proč to ještě hraji. Oblbující klikání bez invence a nápaditých možností; neustále nové chyby a co nová verze, to další přídavek chyb; bojové možnosti úrovně neandrtálce a sloužící spíše k nakrknutí hráčů (nehratelné); hra v určitých fázích NUDNÁ, protože umožňuje jen pranepatrný postup; nedivím se, že i po přestěhování je kolem mne opět čím dál větší prázdno.
A sám sebe nechápu, proč to vlastně připomínkuji, neboť to stejně nikdo z "odpovědných" moulů nečte. A pokud ano, tak to má "u zadele".:(
 

DeletedUser2129

Guest
Protože naděje umírá poslední a člověka to tak nějak zajímá. Co kdyby náhodou...

Nebýt eventu, tak už možná taky nehraju. Teď mě to nakoplo, protože mám v zásobě asi 10k lidí a kultury navíc, tak se bude veseleji stavět a upgradovat, doteď skoro nebylo z čeho (před eventem jsem měl 200 lidí a nebylo moc kam stavět, nevylepšil bych ani HB na požadovaný level k trpajzlíkům :D). Stavěl jsem jen žulu a měď k tomu portálu a tupě čekal.

Teď už je to lepší. Tak uvidíme. Dávám tomu čas do jara, než se to někam dohrabe. A dryády už zkoumám preventivně, stejně mi je zítra nakážou. Ale momentálně není moc nic navíc, co s VB, protože čekám na tu posranou žulu, takže mě to - kupodivu - neštve. A to je co říct.

Ale rozpačitost z těch všech upgradů je znát. Vlastně neví, co by s tím dělali, tak si do toho sypou další hezký jednotky, aby to nebylo tak´easy na boj, dají nápovědu, aby se zas pro změnu dalo poznat, proti čemu vlastně stojíme, a tak si to tu vedeme a nadáváme na fóru a čekáme bůh ví na co ;)
 

DeletedUser592

Guest
Tak to jsem fakt takový smolař, že si poctivě vydobil lidi pouze z hlavních cen? A že těch pokusů o lidi z kulturek bylo.
 

DeletedUser2070

Guest
Vidím to tak na další dva roky "vychytávání" soubojového systému a možná se i někam dostanem :D Však do těch dvou let budu už mít i všechny bojové divy, což mi zvedne sílu armády natolik, že se budu chytat i v turnajích :D Hlavně pozitivně, jinak se z toho zblázníme :D

Tak tohle mě ale vážně pobavilo - V průběhu bitvy můžete najíždět myší na nepřátelské jednotky a zjišťovat, jak moc je proti nim vaše aktuálně zvolená jednotka účinná.
Tohle je snad už třetí nápověda ve hře, která nám bude ukazovat jaké jednotky jsou dobré proti kterým. Jako vím, že se říká: chytrému napověz a debila kopni, ale tohle ... :D :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser695

Guest
No vidím to tak že po přečtení komentářů zde, ale i v jiných diskuzích na fóru prostě musím zareagovat. V první řadě bych chtěl podotknout že hra slouží k zábavě, buď hraji tak jak to je nebo pokud se mi to nelíbí tak nehraji, tady na fóru je spousta lidí kteří si neustále na něco stěžují. Chápu tyto stížnosti a nechci se zastávat ani jedné strany, osobně mi taky některé věci vadí ale já vývojářům do hlavy nevidím a musím pochopit že mají svou vizi a snaží se ji uskutečnit, nemohou dbát na každou připomínku každého hráče. Já mám hru rád, je originální, chytlavá, dobře zpracovaná a to že má nějaké chyby je prostě dáno tím že nic nemůže být dokonalé.

Co se týče neustále omílaného bojového systému tak nejsem ještě tak daleko jako někteří tady, ale musíte pochopit že vzhledem k rozšířením z dobytých území a relativní nekonečností mapy to prostě musí mít nějaké omezení a nejde aby byly provincie pořád jednoduché. Nové jednotky budou určitě časem doladěny a na druhou stranu boj je součástí hry už od začátku takže pokud někdo chce hrát mírovou budovatelskou hru kde se nebojuje tak ať vyzkouší jiné hry např. RisingCities, Farmerama, Skyrama apod.

Hrál jsem opravdu hodně her, počítačových i prohlížečových a v každé si hráči pořád jenom stěžovali, tato hra je hratelná zdarma! Pochopil bych kdyby jste museli za hru platit třeba měsíčně 500,- že se ozvete když Vám cokoliv vadí ale máte to zadarmo a nikdo Vás nenutí hrát.

Další věcí je nutno pochopit že vývoj a udržování hry stojí čas, úsilí a vyžaduje určité schopnosti a zdroje ( provoz hry stojí peníze, proto jsou zde diamanty... ). Nechci nikoho urazit ale myslím že většina lidí tady nemá ponětí co to obnáší vyvíjet a provozovat hru. Za vývojem rozsáhlých počítačových her stojí týmy stovek lidí, kteří hru vytváří roky a není to žádná sranda. Někdy mám pocit že si někteří myslí že vývojáři sedí na zadku, občas ťuknou do počítače a nové věci se přidávají tak že někdo namaluje obrázek, naskenuje, ťukne přidat do hry a bum, nové jednotky jsou ve hře.

Já mám ze všeho nejvíc rád trpaslíky a naopak orkové se mi absolutně nelíbí a kdybych nechtěl ve hře pokročit tak bych zůstal u trpaslíků ale prostě taková je tato hra a je jenom na mě jestli ji budu hrát :) Jinak berte toto jenom k zamyšlení, nechci tady rozpoutat válku ale je nutné se vždy první zamyslet nad věcmi okolo než slepě nadávat :)

Omlouvám se všem pokud jsem se někoho dotkl, neměl jsem to v úmyslu ale když chcete aby Vás vývojáři chápali, zkuste taky pochopit je a jejich práci. Přeji Všem ať se Vám daří v novém roce, ve hře, v životě a nedramatizujte zbytečně něco co slouží jen pro zábavu a ne k záchraně planety :)
 
Nahoru