• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.19

DeletedUser1148

Guest
pes63 ty kdyby si na mně nereagoval ,tak to by byl zázrak. Kde můžeš ,tak mně pronásleduješ. Fakt nechápu.Že by nějaké onemocnění?
 

DeletedUser1198

Guest
@Luciasek7 nepronásleduji, reaguji jen na hodně zaujaté a zcestné příspěvky, pak na příspěvky TNK /taktických notorických kývačů/ a tak podobně, protože je třeba jakési protiváhy. Ano, hra je v bojích těžká a bude ještě těžší, o tom jsem pevně přesvědčen a jsem na to připraven, zvládnu to, věřím si a zvládnou to i ostatní, budou-li chtít hrát a u hry přemýšlet. Kdo to nedokáže, bude mu asi ouvej.
 

Iefyr

Guest
ne ne ne, já se nedám, néééé, jááá nééé... kde se koná ten nábor do sil bojujících proti bezpráví? kam se můžu postavit do fronty?
zatraceně, game design devs jsou tak vypuštění, že jim to nedochází... stačí tak málo, maličko... přepsat pár čísílek :D no jo, jenže... to by nám tu muselo nejprve dojít, že kdyby to udělali, vrátili by se tím docela na začátek... proč ty úpravy asi zaváděli? protože celej Elvenar stál za... ? bezduchá klikačka pro cvičený opice ze zoo, aby měly co hrát při útěku na svobodu... to byl Elvenar. no hurá, konečně se tomu bude moct říkat, že je to strategická hra... donedávna byl Elv o ničem... klikat surky, z toho vojáky, na který čekat staletí... a pak vstříc totálně nezáživnýmu boji... přes automat ztráty jak sviň, ručně tou samou sérií tahů a složením vojska s cca stejnýma ztrátama na svý straně rozmetaný všechno... nevím, jak vy, ale já několik měsíců hry neměl ani nějakou extra potřebu koukat na to, co proti mně stojí o_O vykupování opomíjím, zkoušel jsem... a nějak mě hra do sebe nevtáhla, nějak jsem si ani neuvědomoval, že jí hraju... taky pruda na ntou... pokud má člověk moře času, pak jenom bojovat, pokud ho má míň, tak vykupovat a bokem si po trochách rekrutovat na sem tam nějakej boj... asik tak bych to viděl

co tak sleduju změny v jednotlivejch funkcích, nechápu občas, proč se hra snaží přemejšlet za hráče... pak si přečtu zdejší diskuzi a je mi to hned jasný


jinak... zatím nový jednotky vítám (koukal jsem i na betu), ale kdyby přidávali dál a dál... začínal bych se bát, aby to množství nakonec neznehodnotilo všechny. moc široká škála výběru je taky ouvej, hlavně se sdíleným frontem výcviku
 

DeletedUser2129

Guest
Jak bojuje Luciasek, nevím, ale vím, jak bojuju já. Provincie jsem převážně vybojovával před upgradem, jedině ty s dělostřelci jsem kupoval (tolik armády za to nestálo). Teď? Obtížnost prudce vzrostla. Na jednu stranu je (asi?) dobře, že odpadly "tutovky" jako duchové proti křišťálovým provinciím či univerzální golemové level tři proti všemu. S tím by se dalo souhlasit.

Ale pokud mám ve společenství hráče, který se díky malému množství vybojovaných provincií nemůže dostat do třetí kapitoly ve hře, a čeká jen na dovýrobu surovin, aby to mohl dovykoupit, tak je asi někde něco špatně. A event nebo ne, bojovat pro mě v kapitole trpaslíků není žádný med. Výcvik mám 5x pár jednotek (tři zbrojnice level 15), fronta má pět políček a za 3,5 hodiny výcvik ustane, protože dojede na konec. Přitom to množství jednotek zmizí v cca 1-2 střetech na mé aktuální úrovni. Pak i v tomhle eventu vykupuju jak šílenej a jsem jen rád za poměrně dobrou produkci svých manufaktur a kulturní pomoc od společenství, protože mi to dává dostatek kladívek na to, abych zvládal výcvik i výrobu najednou.

Dříve to monotónní nebylo. Teď to tak je. Je to všechno těžší. Sice stejně, ale těžší. A bude hůř. Čím větší budou jednotky, tím míň bude dávat fronta výcviku v porovnání s velikostí jednotky. A to je špatně. Chce to oddělené fronty výcviku nebo brutálně vyšší kapacitu kasáren a zbrojnic pro výcvik. Jinak je to fakt nuda...
 

Eragon92

Znalec fóra
ne ne ne, já se nedám, néééé, jááá nééé... kde se koná ten nábor do sil bojujících proti bezpráví? kam se můžu postavit do fronty?
zatraceně, game design devs jsou tak vypuštění, že jim to nedochází... stačí tak málo, maličko... přepsat pár čísílek :D no jo, jenže... to by nám tu muselo nejprve dojít, že kdyby to udělali, vrátili by se tím docela na začátek... proč ty úpravy asi zaváděli? protože celej Elvenar stál za... ? bezduchá klikačka pro cvičený opice ze zoo, aby měly co hrát při útěku na svobodu... to byl Elvenar. no hurá, konečně se tomu bude moct říkat, že je to strategická hra... donedávna byl Elv o ničem... klikat surky, z toho vojáky, na který čekat staletí... a pak vstříc totálně nezáživnýmu boji... přes automat ztráty jak sviň, ručně tou samou sérií tahů a složením vojska s cca stejnýma ztrátama na svý straně rozmetaný všechno... nevím, jak vy, ale já několik měsíců hry neměl ani nějakou extra potřebu koukat na to, co proti mně stojí o_O vykupování opomíjím, zkoušel jsem... a nějak mě hra do sebe nevtáhla, nějak jsem si ani neuvědomoval, že jí hraju... taky pruda na ntou... pokud má člověk moře času, pak jenom bojovat, pokud ho má míň, tak vykupovat a bokem si po trochách rekrutovat na sem tam nějakej boj... asik tak bych to viděl

co tak sleduju změny v jednotlivejch funkcích, nechápu občas, proč se hra snaží přemejšlet za hráče... pak si přečtu zdejší diskuzi a je mi to hned jasný


jinak... zatím nový jednotky vítám (koukal jsem i na betu), ale kdyby přidávali dál a dál... začínal bych se bát, aby to množství nakonec neznehodnotilo všechny. moc široká škála výběru je taky ouvej, hlavně se sdíleným frontem výcviku


Až na to, že to měla být BUDOVATELSKÁ hra.... Ano boje mě nebaví, nemám na ně čas, možná mi ani dostatečně nejdou - ale já nemám zájem se to učit a sedět tady u toho hodiny. Výcvik mi trvá 2x déle protože mám frontu max. 13h takže dalších cca 11h stojí předtím jely prakticky nonstop.
A psalo se to tady x ať si dělají boje těžké jak chtějí, pokud bude automat boje schopný i kdyby měl o 40 - 50% větší ztráty. A dokonce možná by mi ani ta obtížnost tolik nevadila, jenže když nemám armádu bolí každá ztráta.

A pokud byla hra před tím monotónní tak teď je po smrti. Přijdu naklikám dílny atd. oběhnu sousedy a jdu pryč.
 
Nahoru