• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.19

Sindri

Guest
Vítáte nové jednotky jak na vaší straně, tak i na straně oponenta v provinciích? Také jste byli v novém bojovém systému ztraceni?

Povězte nám, co si o obsahu této verze myslíte!
 

DeletedUser2129

Guest
K novému bojovému systému a jednotkám mám jeden postřeh kromě svého obvyklého nadávání na nedostatečnou kapacitu zbrojnic po vylepšení (ještě jeden upgrade hry bez jejich úpravy, a bourám všechny až na jednu, protože se nevyplatí v nich držet tu kulturu a lidi - a to mám 4 na lvl 15).

Předtím byly jednotky nastavené tak, že pomalu každý vojáček měl smysl. Když člověk začínal, byl rozdíl 12 šermířů a 24. Potom se dostal k duchům a golemům a WOW. Duchové vydrželi neskutečně mnoho oproti šermířům, než je něco skolilo. Zas trvalo dlouho, než někam dolezli, ale v určitých typech provincií byli nezdolatelní (proti lehké pěchotě v křišťálových jednoznačně nejvíc). To samé potom s golemy proti lehkým střelcům. WOW. A protože jeden golem zabral místo x klasických lidiček, to samé s duchy, tak si jich člověk vážil a i v pokročilejším stavu hry byl každý duch ztrátou, která trošku zamrzela. A to po upgradu chybí.

V současné době bojují stovky až tisíce jednotek a člověk nemá už "tu svou armádu". Nedá se k nim mít vztah, soucit... jsou to jen čísla. Je jich 500 a jdou se rubat, na konci je pod nimi číslo 350 a nikoho to neštve. Nic to neznamená. Jeden život je nic. To, co se krásně projevuje v turnajích - ta variabilita i zranitelnost jednotek - to v reálu mizí. Ztráty nejsou už tolik o umění bojovat a taktizovat, protože jsou to hordy a hordy nepřátel. Ať člověk útočí či brání jak Muhammad Ali, stejně ztrácí jednotky. A pak jde do práce. A když se vrátí, má jich sotva na další dva střety, protože se nedají cvičit (malá kapacita zbrojnic) a vyšší počty jsou také časem brutálně drahé na kladívka (kouzlo součtu).

Chtěl bych zpátky nižší počty v bojích. Na půlku, třetinu zmenšit všechny armády. Neosobní boje jsou nudné a co je nudné, nehraje nikdo rád. A jelikož 1 provincie = 8 nudných střetů, řeším většinu z nich automatem, protože se to nevyplatí u toho sedět. Není to zábava a tohle je hra, to by měla být zábava, ne? A - upřímně - chce to vyvážit sílu provincií vzhledem k možnostem hráčů, protože se jinak z trpaslíků už nedostanu jinak, než obchodem, a celý útočně-bojový systém mi bude ukradený, protože jej nebudu používat.
 

papap

Mistr slova
Caranky tak tohle už udělala spousta lidí a dávno,já mezi ně patřím.A jen takovou radu až budeš likvidovat zbrojnice nech si dvě,jelikož pak v nich musíš cvičit orky,které potřebuješ nejen k vykupování provincií a jedna by byla asi málo...

Koukám poslední dobou se vše točí kolem boj. systému a na hru jako takovou se kašle.A když už se něco opraví,tak jen takové ptákovinky ve smyslu informací a popisků.No to to jde pomalu,ale jistě do ...Kam asi víte...:D:D

//Sloučen doublepost. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eragon92

Znalec fóra
Já mám jednu a stačí mi to. Ale pokud někdo hodně vyjednává tak asi jsou lepší dvě
 

papap

Mistr slova
Tak když vůbec hráč nebojuje,tak asi hodně vyjednává.A jak jsem psal orkové nejsou jen potřeba na vyjednávání.Teď jsem třeba před zlepšením dílen na level 20 a pro jednu je potřeba 1680 orků...:)
 

Santerr

Veterán
Nejen na vyjednávání a vylepšení dílen jsou potřeba orci, ale i na výcvik nové jednotky - orka bojovníka... pokud ho tedy budete cvičit ;)
 

GorGlin

Veterán
No, fandím ti, ale bojím se že nemáš šanci.
Dřív jsem taky hýčkal každou figurku, ted doufám, že dořeší automat, nebo nás nechají zbourat kasárna.


Já jsem se vrhnul do nového bojového systému pohlavě, měl jsem 5 zbrojnic a udělal si velkou zásobu.
Teď mám jednu a snažím se produkovat orky na plno.
Uvidím jak dlouho to bude fungovat.
Je pravda, že se zbrojnicemi jsem shodil všechny nepovinné vojenské budovy, takže jediné co mi je bere jsou provincie a dílny.
Co tam s nimi dělám netuším, asi prodej do otroctví a zahuštění malty orčí krví.
Hlavně, že si Lesní elfové stěžují že jsem přivedl orky a nadávají mi do hlupáků, ale zpevnit s nimi vlastní dílny jim nevadí, pokrytcům.
 

DeletedUser1148

Guest
No a nepřiměřený počet protivníka v jednotkách proti nám zase nevyřešen.Pořád dokola to píšu.Stačí snížit počet protivníka ,ať jich není tolik a půjde to ubojovat.Ale koukám ,že je to zbytečné.Hlavně doufám ,že zase nebudu číst ,vyslyšeli jsme vaše názory apd.....nikdo nic nevyslyší ,jen to, co se hodí o_O
 

papap

Mistr slova
Luciasek7,jj je to bohužel tak.Takto,nechci říct jaký protože by to bylo asi hodně sprosté,dnešní svět je.Jen samé řeči a pak kde nic tu nic.Tady můžeme psát co chceme,ale nikdo a nikdy se podle nás aspoň trochu řídit nebude,je jim to šumák.Jak se do něčeho dostane vidina prachů,je to celé v háji a kdo chce víc nemá nic,že...

A o tom zpomalování.Prostě nic netrvá věčně,kor u her.Hráči odcházejí a další zase přicházejí,tak to je.A i když se hráči dostanou na konec,furt tu je zlepšování budov,turnaje,divy a sem tam nová rasa,prostě si můžou vyhrát ve městě,takže když tu hru mám rád,tak jen tak neodejdu,takže mi to přijde jako pěkná volovina,kvůli nějakému zpomalování,takhle rozhodit a znechutit celou hru...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1517

Guest
Další výborná rada:
Dávej také pozor na velikost oddílu- je težké vyhrát pokud stojíš proti přesile.
muj oddíl 1140 : nepřátelský oddíl 2006 :D :D :D :D :D
budou ještě další takovéto výborné rady aby jsme snadněji vyhrávali i proti témeř dvojnásobné přesile ??? Jestli ano sem s nima a jestli ne tak alespon kapánek zlevněte vyjednávání díky :D
 

DeletedUser2070

Guest
Nové funkce- neřeším protože nějakou tu dobu už nebojuji
Vylepšení- výkon neřeším nemám doma POTATO PC
- jednotky viz první věta
Opravy chyb- žádných z vypsaných chyb jsem si nevšiml takže opět neřeším
Suma sumárum- Update mi nepřinesl zhola nic :D Snad jsou na tom ostatní lépe než já :D
 

papap

Mistr slova
Koukám aktualizace nic zajímavě-nového nepřinesla,akorát to,že systém nehlásí zvýšení bonusu na bonusovém zboží při turnaji...
 

DeletedUser76

Guest
Podívej se do radnice své zda-li nemáš dosažený maximální bonus. Já ano u všech svých bonusových výroben :(.
Když máš plno systém pak v turnajích navýšení nehlásí .
 

papap

Mistr slova
Woody69 to vím,ale věř mi dosažen max. bonus zdaleka nemám.Cookies a ty ostatní blbosti mám vymazané,používám Firefox a před aktualizací vše šlapalo.
Bonus to připisuje,jen to při turnaji neukáže...
 

Magni

Guest
V tom případě nahlaste tuto chybu zde, aby mohla být opravena. Pokud hráči nejsou ochotni ani nahlásit chybu, můžou se do nekonečna zlobit, že to nefunguje :) Potřebujeme o chybách vědět, aby mohly být opraveny.
 

DeletedUser292

Guest
Když jste u těch velikostí jednotek: U provincie vzdálené 16 je proti mě celkem 35.004 jednotek (4 jednotky protivníka), a na druhé straně barikády (bohužel té mé :):)) stojí celých 6.555 jednotek. Podotýkám, že ve výzkumu je ještě jedno rozšíření oddílu, nicméně těch cca. 700 jednotek navíc to asi nevyřeší...:D:D:D
Ale že nás ty boje opravdu baví a motivují ke hře.... :D:D:D:D
Vážně si myslím, že to je zbytečná provokace hráčů a boje ve vzdálených provinciích se můžou rovnou zrušit a nechat jen výkup...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
můžeme si tu stěžovat jak chceme na nepřiměřenou početní převahu protivníka a nikoho to vůbec nezajímá.Radši budou přidávat bojovníky navíc viz dryáda apd. a myslet si ,jak nám tím zaplácnou pusu ,že tedy něco dělají .Ne e !! Snižte početní převahu protivníka a nebo velikost našich oddílů srovnejte s velikostí oddílu protivníka.Jiné řešení není.Jak snadné a oni ne a ne.Prostě sem radši budou cpát hromadu jiných tzv. vylepšení ,ale to co by problém vyřešilo za žádnou cenu neudělají.
 

DeletedUser1198

Guest
@Luciasek7 už zase? Jak směšné, že si stěžují hráči, kterým boje nešly ani před první změnou, stačí si prolistovat historii a je vše jasné. Stačí si přečíst, co někteří z těch věčných stěžovatelů psali. Jak by vám to mohlo jít dnes, když jste si koupili fůry provincií a tudíž ani vaše vojska nemohou vyhrávat, protože jste tak daleko s výzkumem. Takže jedině turnaje, tam je poměr sil jiný a stejně pláčete. Zamyslete se konečně, nikdo nejste supermanem, takže ani nemůžete mít šanci, jenže vy ne. Nadále bez přemýšlení kupujete provincie a ono je to stále horší a horší, za sebe říkám - dobře vám tak. Také je kupuji, ale méně, jen když musím a poměr se pomaličku narovnává, jenže to vám je asi jedno. On kdo chce psa bít, hůl si najde, že? Ale co, proč přemýšlet, když plivat a kopat kolem sebe je snadnější.
 
Nahoru