• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.15

Sindri

Guest
Na tuto aktualizaci jsme se načekali opravdu dlouho... věříme ale, že to čekání za to stálo!

Dočkáme se prvních změn v bojovém systému (názor na ně nám můžete zanechat zvlášť zde), dále ti z vás, kteří se moc s myší nekamarádí, uvítají spoustu nových klávesových zkratek a takové vyřešení chyb v některých úkolech také není k zahození...
 

DeletedUser2097

Guest
Boj a bojový systém a celý tento update bude pro milovníky bojů (jistě ne všechny podle reakcí ale co se dá dělat) , každopádně ho i já otestuju abych viděl změny. Klávesové zkratky chválím a rozhodně je vítám.

Ovšem já se velice těším na updaty následující a hlavně Lesní Elfíky (a kdo ne, že? ) :)
A ikdyž jsme update čekali dříve, doufám že budou lidé alespoň částečně spokojeni, protože ja určitě.
 

DeletedUser676

Guest
Chci se jen zeptat jak to bude s turnajem? Neměl by se pozdržet? Přece jen je to docela nefér vůči všem co potřebujou diamntové relikvie, když se jim uprostřed turnaje změní bojový systém :)
 

DeletedUser76

Guest
Někteří hráči mají stále jednotky vycvičené , takže mají šanci ještě do aktualizace se jich zbavit :), nové jednotky pak budete mít během pár minut a normálně se dá v turnaji pokračovat :).
Budeme moci porovnat rozdíly a pořádně si zanadávat :D.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Sice to není odpověď na předchozí otázku, každopádně pokud budete v době nahrávání aktualizace bojovat, tak daná bitva bude ukončena a všechny jednotky vám budou vráceny. O nic tedy nepřijedete.
 

iDavis

Legenda
Nie som veľký milovník súbojov, takže táto aktualizácia pre mňa veľa neznamená. Ak to má byť ale zmena k lepšiemu, tak prečo nie..
 

GorGlin

Veterán
S aktualizací se změní i wiki?
Budou informace na wiki o budovách a jednotkách dostupné už zítra?
 

DeletedUser76

Guest
Měsíci zhasl stříbrný svit,
černočerná tma otupila svůj ostrý břit
avšak slunce pod peřinou
nadále schovává svoji řiť

To je pane počasíčko, vlhké , uplakané,
tak ať se dnes aktualizace vydaří,
vykouzlit úsměv na tváři se nám podaří
z nového bojového systému ať vám nekanou slzy ,
však všichni naučíme se ho brzy :D:D.
 

DeletedUser2097

Guest
Jedna z vašich fičurek po updatu nefunguje a to klikání na divy a následný posun k těmto divům ve městě svém či cizím, divy rovnež ztratili "auru" po najetí myši nad jejich obrazy v pozadí města (pravděpodobně vypnuta funkce (zdali způsobená omylem nebo ne netuším v patch notesu sem nic o jejím vypnutí nenašel) ).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Matesov

Znalec fóra
Po té aktualizaci-změně bojového systému se to nedá hrát,

Šel jsem bojovat v rámci turnaje a jednotky bojují úplně jinak, kněz šel vždy poslední, jde první, má kratší útok a díky tomu mám takové ztráty, jako nikdy před tím ?!

Až jsem přestal pokračovat v bojích, protože to nemá smysl.

Drahokamový turnaj jsem měl velice slušně rozjetý, ale nemám šanci bojovat. Mám neuvěřitelné ztráty a nevyplatí se mi v bojích pokračovat a na mapě světa jsem z deseti bojů všechny prohrál (neuvěřitelné) - to má být to vylepšení ??!!!

Zkrácení útoků knězů je děsné = proč ??!!!, teď padnou první a to že jsou na řadě jako první to umocňuje. doposud to byla jedna z nej jednotek Prostě děs.

A z Paladina se stal slabý ubožák, který byl doposud nejlepší jednotkou a nyní je z něj slabý sekerník = proč ??!!!


Zkusím tedy počkat, jestli se to změní-vylepší-vrátí do normálu.

A ty poměry oddílů jsou podivné já počet jednotek 900 a obrana/systém 2356 = trochu nepoměr ne ??!!! A to mám jednotky skoro na max vylepšení+bonusy z budov a nemám šanci to porazit = po aktualizaci 20 bojů a 20 proher !!! = děs :)

Takže hru přeruším a po čase to zkusím:


Protože v současné situaci nemohu na mapě světa bojovat a turnaj je také ztracen !!


Škoda tohoto paskvilu (nového systému), hru hraji od jejího vzniku, ale toto mě dost odradilo ??!!!
 
Naposledy upraveno:

Matesov

Znalec fóra
přesně tak, je z toho paskvil !!!
opravdu by bylo lepší kasárny zbourat a jet jen tak, ale to mohu jít hrát farmu, ale to je pro holky ::((( :D
škoda těch změn, dost to hru poškodilo !!!

//odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eragon92

Znalec fóra
Po té aktualizaci-změně bojového systému se to nedá hrát,

Šel jsem bojovat v rámci turnaje a jednotky bojují úplně jinak, kněz šel vždy poslední, jde první, má kratší útok a díky tomu mám takové ztráty, jako nikdy před tím ?!

Až jsem přestal pokračovat v bojích, protože to nemá smysl.

Drahokamový turnaj jsem měl velice slušně rozjetý, ale nemám šanci bojovat. Mám neuvěřitelné ztráty a nevyplatí se mi v bojích pokračovat a na mapě světa jsem z deseti bojů všechny prohrál (neuvěřitelné) - to má být to vylepšení ??!!!

Zkrácení útoků knězů je děsné = proč ??!!!, teď padnou první a to že jsou na řadě jako první to umocňuje. doposud to byla jedna z nej jednotek Prostě děs.

A z Paladina se stal slabý ubožák, který byl doposud nejlepší jednotkou a nyní je z něj slabý sekerník = proč ??!!!


Zkusím tedy počkat, jestli se to změní-vylepší-vrátí do normálu.

A ty poměry oddílů jsou podivné já počet jednotek 900 a obrana/systém 2356 = trochu nepoměr ne ??!!! A to mám jednotky skoro na max vylepšení+bonusy z budov a nemám šanci to porazit = po aktualizaci 20 bojů a 20 proher !!! = děs :)

Takže hru přeruším a po čase to zkusím:


Protože v současné situaci nemohu na mapě světa bojovat a turnaj je také ztracen !!


Škoda tohoto paskvilu (nového systému), hru hraji od jejího vzniku, ale toto mě dost odradilo ??!!!

Ale o tom se psalo, že jednotkám se změní bonus.... Jinak uvidím jestli příjdu na to jak dál bojovat a nekrvácet ale zatím si taky myslím, že ten systém je katastrofa. Pokud to teda nebyl záměr jak nám zbrzdit postup a po nasazení nových jednotek a nové rasy se možná podmínky narovnají
 

GorGlin

Veterán
Asi nejsem tak dopředu jako vy, nebo jsem měl štěstí. Jeden boj, já 5x 906 chlapů, oni sice sest, ale jen nějakých 1200, lehcí steřlci a mágové, takže jsem poslal šermíře a se ztrátou 1,3 oddílu je porazil.
Musím říct, že je to maglajs, wiki není aktuální, ve hře jsem nenašel informace o rychlosti jednotek (init) takže je to trochu průzkum bojem.
Boj pro mě ztratil přitožlivost. Tohle je klikačka kterou nějak přetrpím, ale nebaví mě. Sedět u toho a koumat kde, co, jak, jen proto abych ztratil menší hromadu jednotek? Asi nic pro mě.

Armádu držet budu, ale bojovat začnu až budu mít dost velkou jednotku, abych mohl používat automat.
Boj jako zpestření hry je pro mě minulost.
 

Sheila7

Guest
Děs běs!!! Nedá se to hrát! A to mluvím za celé naše společenství!! Jsem tak akorát naštvaná! Nemám už slov! A myslím,že tu nejsem poslední kdo napíše to samé!! :confused::confused::cool:
 

Matesov

Znalec fóra
Je to fraška, co z těch bojů udělali , od rána se jen vztekán, je po hraní/zábavě = nedá se to hrát = na mapě jsem dnes ještě nevyhrál cca 30 bojů a všechny KO a v turnaji jsou takové ztráty, že na to kašlu a to jsem to měl tak pěně rozjeté !!!!!
Paladin je teď naprosto k ničemu , o Knězi ani raději nemluvím a ostatní jednotky jsou nepoužitelné, vyzkoušel jsem na mapě co se dalo, ale vše KO !!!!

Takže zatím přestávám bojovat, protože to nemá naprosto smyl a celý den přemýšlím, že to přestanu hrát = to byl účel této aktualizace ???? = takzvaného vylepšení ?????!!!!!, to lidem znechutit ?????!!!!! - tak tedy DĚKUJEME !!!!!

Tak u mě účel splněn = já dnes neměl postup žádný, na mapě jediná výhra a v turnaji takové ztráty, že na to kašlu :)

Ale o tom se psalo, že jednotkám se změní bonus.... Jinak uvidím jestli příjdu na to jak dál bojovat a nekrvácet ale zatím si taky myslím, že ten systém je katastrofa. Pokud to teda nebyl záměr jak nám zbrzdit postup a po nasazení nových jednotek a nové rasy se možná podmínky narovnají

//Sloučen doublepost. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser494

Guest
Nemyslím si, že záměrem je odradit hráče od hraní, to je naprostá kravina. Jestli byl záměr donutit lidi víc kupovat diamanty netuším, osobně si to nemyslím, protože to, co vydělají navíc, ztratí na hráčích, kteří s tím seknou.
Můj názor je, že chtěli udělat změnu, nějakou evoluci nebo jak to nazvat. Třebas ten záměr "každý typ jednotky bude mít na dva jiné typy výhodu a na dva nevýhodu" není sám o sobě špatný, to mi přijde celkem ok. mně přijde jako jediný problém neskutečně přesílené nepřátelské jednotky. Ať už statisticky (počet hp, dmg, schopnosti) tak i početně. Já se nacházím téměř na konci orků a popravdě - ještě minulý měsíc jsem pracoval na nějaké možnosti, jak nahrávat záznamy z bojů, abych mohl dát příklad ostatním, kteří těm taktikám apd třeba až tak nerozumí, jak bojovat co nejvýhodněji. Teď je zázrak, když něco porazím a ty ztráty jsou neskutečné. Většinou to ale nejde - když má soupeř tři oddíly a já za celé kolo se všemi svými pěti oddíly uberu jednomu nepřátelskému 60% hp a on mi to oplatí a dva oddíly mi zničí... Tak to prostě nejde. A to, mimochodem, mluvím o jednotkách, které mají mít oproti nepřátelům výhodu.

Mně třeba Elvenarské boje vždycky bavily. Nebráním se nějaké změně, ale tady jsou nějak špatně nastavená ta čísla. Doufám, že po té spoustě negativních reakcí se s tím něco stane - a pokud to zůstane v původním plánu, tak si nemyslím, že by nové jednotky tomu nějak přidávaly...

PS: Popravdě si říkám - když tahle aktualizace byla na Betě, četl jsem tady spoooustu negativních komentářů, prakticky totožných s těmi, které tu lidi píší dnes. Vývojáři tedy museli vědět, že se to lidem nezdá. Nezajímá je to, nebo věří, že ten zbytek aktualizací to nějak dorovná?
 
Nahoru