• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.15

Matesov

Znalec fóra
Tak jsem to zase zkusil a bojovat se prostě nedá !!! = na mapě 10 bojů, všechny prohra = KO - zjevně se změnili počty oddílů, kdy já mám 900 jednotek a obrana skoro 2600 ??!!. docela nepoměr a o tom, co se stalo z Paladina a kněze už jsem psal, vlastně nepoužitelné jednotky ??!!!
a na turnaj už opravdu kašlu, tam jsou takoví ztráty, že se to nedá a to jsem měl turnaj taj pěkně rozjetý a teď tohle ??!!!
Takže teď jsem ve fázi, že vyberu výrobu a mince, zadám novou výrobu a to je vše, ale to jít hrát farmu a nemusím ztrácet čas tady !!!!
Někde padlo, že je to první část aktualizace a že máme počkat na finální verzi a do té doby jako co ??!!

Prostě směšné a fraška = proč ??!!!
 

Laqhren

Znalec fóra
To ze jsou boje ted k nicemu uz se tu zminilo hodne, taky jsem docela smutna..

Ale hlavne je mi lito ze nebyla nejaka dalsi upominka (po te co prisla nekolik tydnu pred aktualizaci - ale to se jeste nevedelo presne datum a to jsem se ho snazila zjistit). Kdybych vedela dopredu ze to bude ve stredu (nestihala jsem bohuzel sledovat forum) tak bych propalila spoustu jednotek, takle se mi opravdu velka armada znehodnotila:(
 

DeletedUser1605

Guest
Autori hry ode me neuvidi ani halir dokud:
1. Nebude navracen bojovy system do puvodniho a pro me zabavneho stavu.
2. Dokud nebude akademie kouzel opet nepovinna a jeji stavba nebude vynucovana nemoznosti dokoncit eventy.
To jim prosim pani moderatori a pani moderatorky vzkazte, diky.
 

DeletedUser592

Guest
Také se přidám k linčujícimu davu, za a teď musím tvrdě přemýšlet a hledat strategii boje, možná neexistující, při tom, kdy mám jen 18 vylepšení oddílu, jsem bez vylepšeného golema, mám uhranejch 165 provincií, stojí proti mne tudíž nepoměrně silné jednotky, většinou nevýhodný terén. Tak kde je ta férovost, ty boje jsem z drtivé většiny tvrdě vybojovala a teď mi to nepůjde vůbec třeba, než se dostanu do Orků.
 

GorGlin

Veterán
Jestli byl záměr donutit lidi víc kupovat diamanty netuším, osobně si to nemyslím, protože to, co vydělají navíc, ztratí na hráčích, kteří s tím seknou.

Cesta, kterou tento bojový systém otevírá do peněžek hráčů, je potřeba místa.
Tohle nastavení boje dost striktně určuje, kdy kolik provincií můžeš dobít a tím i kolik můžeš mít za provincií rozšíření.
Souhlasím s tebou, také si nemyslím, že chtěli někoho odradit.
 

DeletedUser1198

Guest
Celé je to nastavené jako omezující faktor. Čím více provincií nad hodnotu, která je nutná k postupu do další úrovně, tím silnější protivník. A protože máme provincií moc a moc, tak ta dvě slůvka platí i o síle a počtech nepřátelských vojsk. Nezbývá mi nic jiného, než provincie nějak vykupovat a bojovat jen v turnajích a to ještě jen na VB a relikvie a to proto, že i kdybych u toho seděl hodiny, nebudu mít dostatek armády na ta jatka, protože mi budou chybět kladívka na výcvik. Ale svým způsobem jsem obsazováním provincií hodně předběhl vývoj a tak se to asi má nějak srovnat nebo co :) Přežiju to, jednak patřím k těm, které boje stejně nebaví a druhak :) si chci sám sobě dokázat, že to nějak půjde i když mám pod nohama nějaké ty "klacky" :D
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím všechny přítomné hráče i moderátory ,
jak jistě zde všichni víme hra se dá hrát zcela zadarmo , ano dá samozřejmě.
Ale také musíme i musíte uznat, že je zde zapotřebí hráčů , kteří jsou ochotni investovat do hry reálné peníze.
A těch peněz není zrovna málo, ono se to nezdá.
Já jsem jeden z hráčů co investuje.
Když to namátkou spočítám ( mám druhé město ) od počátku hry jsem investovala do hry cca kolem 6000 korun možná i více
a jsou zde hráči co jejich sumy jsou daleko vyšší.
Byla bych vážně moc ráda , kdyby INNO vzalo v potaz tyto hráče co platí a jejich stížnosti a nejen ohledně bojového systému.
Nekupujeme si zde omezování ve hře, ale hraní a jsme ochotni občas i připlatit :).
Přeci mi neříkejte, že si společnost INNO přeje mít natolik znepokojené zákazníky .
Děkuji, přeji Všem hezký den,
Woody69
 

GorGlin

Veterán
Peníze které jsme dali do hry jsou pryč.
Co jsme za ně chtěli, jsme dostali, ať už to bylo cokoly.
Pokud někteří hráči kvůli změnám přestanou platit, nebo hrát, určitě by Inno neudělal takovou změnu, pokud by si nemysleli, že se jim to vrátí jinde, nebo jinak.
 

DeletedUser76

Guest
Ono záleží co si koupíš , já třeba divy co nějakým způsobem podporují bojový systém, ať posílením jednotky, tak výrobou jednotek či rychlejší výrobou a pokud zjistíš, že jsi zakoupil něco co je ti absolutně k ničemu i přes to, že se píše zcela něco jiného, myslím, že máš právo si postěžovat k výrobci v tomto případě k INNU. A orčí divy jsem zakoupila vyloženě skrze nový bojový systém, jelikož boje jsou daleko náročnější . A nakonec zjistím, že s nimi nemohu dobýt některé hloupé boje v turnaji na automat a že jednotky , které produkují si vesele mohu střádat jelikož v bojích jsou mi zcela k ničemu a to špatné je.
 

DeletedUser674

Guest
Zdravím všechny,
také napíšu co se mi absolutně nelíbí.

Boje jsou novým systémem zcela zničené. Neřeknu v provinciích, ty už dávno jen kupuji, protože má armáda je několikráte menší než ta nepřítelova a nepřítel má těch slotů 10 a já jen 5. Budiž, to bych pochopila.

Ale zcela zničit boje v turnajích je podraz na jakéhokoliv hráče. Dnes jsem zvládla dokončit 5 provincií (přece těch 5 úlomků co mi vznikly zasazením run nikomu nedaruji), ale kdybych neměla nasysleno na koupi provincií (až teda dokončím ten příšerně zdlouhavý orčí výzkum - abych snad dostala aspoň 1 runu do orčího divu), tak bych to nedala. Turnaj jsou šílená jatka, jedna prohra za druhou, a to se vyjadřuji ještě velmi slušně a umírněně. Kdybych to napsala tak, jak jsem se vyjadřovala u turnaje, dostanu super ban a už si ani minci neseberu.

NAPRAVTE ASPOŇ TEN TURNAJ !!!!

A TU DOBU NA ZKOUMÁNÍ PROVINCIÍ TAKY ZKRAŤTE !!!

A KDYŽ UŽ KONEČNĚ SCHÁZÍ POSLEDNÍ RUNA, TAK AUTOŘI SCHVÁLNĚ ZAŘÍDÍ TO, ABY SE NĚKOLIKRÁT (MINIMÁLNĚ 5 KRÁT) ZÍSKANÁ RUNA NEZASADILA SPRÁVNĚ A NEZASADILA A NEZASADILA, JEN ÚLOMKY. TAKHLE UŽ TRČÍM NA TŘECH DIVECH.

TO VÁŽNĚ CHCETE, ABY VÁM S TÍM HRÁČI CHTĚLI SEKNOUT ??? OPRAVDU ???

Hra mě vždycky bavila a končit se mi rozhodně nechce, ale několik aktivních sousedů se už omluvilo a seklo s tím. Což je opravdu škoda.
 

GorGlin

Veterán
A pořád je máš, ne?
Dávají ti jednotky, přidávají životy, zvětšují počet trénovatelných chacharů.
A všelijak jinak podporují tento nový, lepší, vyváženější, logičtější a vůbec po všech stránkách dokonalý systém.
Já musel postavit dvě nové zbrojnice a kvůli nim zbořit tři manufaktury. Kdybych měl Svatyni houbiček, bylo by to hned něco jiného.
Děsí mě, že to co příde v další fázy těchto zlepčení mě ujistí, že to bylo naprosto k ničemu.

Když si vezmu, co jsem tu kdy napsal a na to konto jsem se dozvěděl je to mozná záměr.
Když jsem nadával na náhodné padání run, někdo mi vysvětloval, že divy nemáš mít hned a tys porušila nějakou tajnou směrnici o rychlosti získávání divů.

Máš pravdu, co jiného můžem dělat než tu křičet, ale bojím se, že to není nic s čím by nebylo počítáno.

Můžeš se těšit aspoň tím, že patříš k výjimečně inteligentním lidem, protože bývalý bojový systém, byl tak obtížný a nepochopitelný.
 

DeletedUser76

Guest
GorGlin i ty jeden vtipálku :D, co se týče bojového systému končím diskusi do doby , než mi poštou dojde druhý balíček.
Mozeček začal stávkovat ,jen vyslovíš B a uši neslyší , oči nevidí a kůra mozková se v promění v míchaná vajíčka . Dnešek i včerejšek mne absolutně vygumoval ze systému bojového , teď jsem akorát tak schopná pouze klikat na domečky :D:D.
 

GorGlin

Veterán
Jo to já jsem.
Orci jsou děsná pruda, jak se to všechno vleče, výroba se vleče, výstavba se vleče a to mám 5 UKček, smekám před těmi co to dávají se chatrčí na lvl 2.
Ale když si řekneš, že vypěstuješ duši, narveš jí do orka, ten se z toho po****, získáš ***** a na něm vypěstuješ chapadlo.
A uvědomíš si že to je jeden z klíčů k orčímu vědění.
Nebo vykupování provincií za orky.
Co to znamená?
Krvavé oběti, nebo jsem zavedli otroctví?

A KDYŽ UŽ KONEČNĚ SCHÁZÍ POSLEDNÍ RUNA, TAK AUTOŘI SCHVÁLNĚ ZAŘÍDÍ TO, ABY SE NĚKOLIKRÁT (MINIMÁLNĚ 5 KRÁT)

Ano, také si musím neustále opakovat, že to je jen náhoda a nikdo mi tím neškodí záměrně.
V horském sídle jsem měl zasazenou jedinou runu a třikrát jsem zkončil se střepem.
To přeci už není normální.

A pak se situace obrátila.
Dostal jsem klášter na lvl 5 měl jsme v něm nastřádaných 45 run. Těsil jsme se, jak ze střepů poskládám runy pro další divy.

Nestalo se, runy padali jak na běžícím pásu. použil jsme jich 16 a kruh byl kompletní.

Jestli to není náhoda a někdo mi to dělá naschvál, tak je to pěknej ....
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser76

Guest
Já je už mám za sebou , ale je pravda, že jsem skrze orky ubourala manufaktury , rezidence, kulturní budovy, manufaktury a rezidence skrze změnu velikosti rezidencí, nevešla jsem se a pak když začala být ta nevyhnutelná dlouhotrvající výroba hub jsem skoro až polovinu svého obřího města zavalila manufaktury a shromaždišti . Mě se grafika líbí a co se mi hodně líbí tak manufaktura na kouzelný prach. Jednu jsem si postavila a za 6.hodin budu mít ve městě medúzu . Když navštívím hráče co má těchto manufaktur v době orků hodně , připadám si jako kdybych se potápěla v moři , působí na mne velice pozitivně :D. Růžové medúzy :rolleyes:.
 

DeletedUser238

Guest
V informaci o verzi 1.15 je napsáno:
  • Provedli jsme zásadní změny v systému, který zpracovává navštěvování měst jiných hráčů - pomůže to vyřešit potíže s úkoly, které požadují vylepšení nebo postavení určité budovy.
Nějak jsem nepochopila, co to znamená a nikde jsem k tomu nic nenašla. Víte někdo?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Šlo pouze o technickou úpravu našeho interního systému. Pro běžné hráče je tato změna významná z toho důvodu, že díky ní už zase fungují všechny úkoly (resp. ty, které vyžadovaly vylepšení nebo výstavbu určité budovy). :)
 

DeletedUser818

Guest
Ahoj lidičky,
po přečtení příspěvků nemá cenu už nic psát. Tak jenom ve zkratce.

žádné peníze do hry, žádné boje, ztráta motivace, teď přenechávám hru dceři a může klikat.

s pozdravem jordy278
 

papap

Mistr slova
Tak tato aktualizace se opravdu povedla,hra je více rozhozená než opravená.teď například jsem začal turnaj a v jednotlivých provincií jsem sám,mám hotové první kolo a všude mi to ukazuje že jsou už hotové dva milníky a tu provincii vede jiný hráč,ikdyž tam jsem sám.Opravdu vydařené... :D:D Hra je celkově pomalejší,třeba když dávám výpomoce ve společenství a dám jednomu hráči a pak otevřu tabulku abych vybral dalšího,tak než se zobrazí u toho předchozího že mám splněno,tak to trvá dvě sekundy...
 

Maxa

Znalec fóra
Mam dotaz. Jsou tet k necemu potřeba zbrojnice a nebo je muzu sklidem zbourat ? Vzhledem k tomu, že bojovat s vyhrou vlastne nelze.
 
Nahoru