• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výtvarné okienko

DeletedUser112

Guest
Hento by sa mohlo páčiť aj indiánsky naladenej Woody :) Technika je opäť kresba grafitom a ešte stále som nevymenila papier. Po nasvietení skenerom je, hlavne pri tmavých častiach, viditeľné zvlnenie, čo je zlé.
Nataly, je to super. Ja by som na to nemala trpezlivosť.
 

Přílohy

  • zena2.jpg
    zena2.jpg
    355 KB · Zobrazení: 77

nataly111

Velmistr písma
Krásny večer, ještě si neodpustím jeden příspěvek. Jsou ty vánoce a všichni by se měli mít rádi a tak posílám labuť z lásky, čtyřlístek pro štěstí a srdce z malích srdíček)))))))
 

Přílohy

  • 31072015681.jpg
    31072015681.jpg
    727,5 KB · Zobrazení: 75
  • 31072015689.jpg
    31072015689.jpg
    760,4 KB · Zobrazení: 74
  • 31072015706.jpg
    31072015706.jpg
    335,1 KB · Zobrazení: 82

Deleted User - 42211

Guest
Obdivuju lidi s takovým talentem! Kdybych se měla čím pochlubit, tak to hned udělám, ale vedle takových výtvorů není nic, co bych chtěla vydávat za své :D
 

nataly111

Velmistr písma
Je to dekorace, ale dá se to použít i na věci, tento košík je pro paní co ráda plete, pán co si to u mě objednal, do něj dal klubíčka na pletení a jehlice.
Ono se řekne, že to je jen papír, ale věř že struktura je pevná, a je to jištěné i lepidlem
 

Deleted User - 42211

Guest
Je mi jasné, že "i když je jenom to papír", tak to drží. Papír je náhodou dobrý materiál, ale spíš mě zajímalo, k čemu to je prvotně určené :) Takového pána bych brala jako manžela, moc pěkný teda :) A ty jsi samozřejmě moc šikovná! Já bych na to neměla nervy :D
 

nataly111

Velmistr písma
Tak je to spíš dekorace, ono záleží co s těch papírků člověk vyrobí, já říkám že jde všechno, jen sem občas omezená odstínama, jelikož tady se vše koupit nedá)))). Tohle mě hrozně baví proto si s tím vydržím hrát, ted budu dělat celou sadu do kuchyně, to je šálek talířek, konvička, cukřenka, nádobka na mléko a to vše na tácu. Podmínka modrobílá barva
 

DeletedUser418

Guest
Nataly, je to opět NÁDHERNÉ
Ten duhový košík je absolutně překrásný - jsem totiž milovnicí a obdivovatelkou duhy
e4c3d7c9ef567bda.jpg
 

Deleted User - 42211

Guest
Jak jsem už psala, já nejsem talent na kreslení, básně, příběhy ... Ale mám zase jiné přednosti a jako velké umělecké dílo považuji dosažení umístění ve hře na tom správném místě :D Nebylo to lehké, ale povedlo se a proto se vám tu chlubím svým uměním být 1992. v pořadí Elvenaru, což je rok mého narození ;)
02iD.jpg
 
Nahoru