• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Třaskavý příběh dr. Šraňkensteina

Vicky1177

Mistr slova
I když jsem původně nechtěla do Šraňkensteina jít, tak jsem nakonec udělala to, co napadalo z běžné "obsluhy" hry. Ale za 7/35 soubojů za 4x 20 minut urychlovač, to už tedy ne, "nevhodná" výměna je ještě velmi slabé slovo. Budovu tentokrát oželím...
 

Deleted User - 513035

Guest
...toto bol oddychovy event a tiez som sa nikde neplasil a urobil som ho v pohode cely, bez casovacov, jedina uloha, ktoru si mohli odpustit bola 3x sada nastrojov, ostatne boli ako som pisal v pohode splnitelne. Tym, ze sa ulohy neopakovali a bol stanoveny presny pocet a cas, tak ulohu na suboje alebo 15/technologia/provincia sa dali urobit lahko bez stresu a bez casovacov alebo DIA...

...35 subojov su je jedno kolo v necelych 9 provinciach, to je nic, aj ten co turnaj nehraje, tak da lahko 2 kola na 5 provinciach a ulohu ma splnenu...
 

Lovec Krys

Legenda
Můj stojí na střetech - věž/provincie. Věž nedělám kvůli Elvenárcům, provincie si šetřím do dalších eventů, kde budou rozumnější ceny. Při průzkumu 63h si holt musím vybrat, zda mi úkoly stojí za to plnit.
Předchozí úkoly jsem splnil běžnou činností města. Tedy zůstal jsem u svého předchozího: Tento event vynechávám.
 

Vicky1177

Mistr slova
@citellus : ano, ale ta úloha stojí zdroje, víme? Buď zásoby nebo jednotky. Neměla jsem problém ani s nejvyšším levelem v předchozím eventu. Ale tady mi prostě to, co vydám, nepřipadá odpovídající tomu, co za to dostanu. To i v craftu dostanu za pár úlomků kouzel víc....
 

Deleted User - 513035

Guest
...tak ja idem kazdy turnaj a aj vezu, ci je event alebo nie, takze s podobnymi ulohami nemam problem. Problem je ak je event a taketo ulohy pridu po sebe tri a viac, a to je uz problem aj pre mna, resp. v tedy si dam 8 hod. prestavku do dalsieho kola...
 

Vicky1177

Mistr slova
@citellus : Já ale nemám problém se zadáním, ale s odměnou za splnění úkolu (tohoto konkrétního, v tomto eventu). Protože za nějakých asi 300 úlomků kouzel dostanu v craftu i 7 urychlovačů. Bez toho, abych musela udělat celou provincii (průzkum 4 dny času, ztráta jednotek, ztráta surovin,), jen za nějaké tři hodiny a pár ůlomků, kterých mám dostatek z věže nebo si můžu rozebrat nějakou zbytečnost, co jsem musela vyrobit v minulém eventu.
 
Nahoru