• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Třaskavý příběh dr. Šraňkensteina

Fjorgyn

Znalec fóra
Jsem už na úkolu 26 a zdá se mi to, nebo tam vlastně není vůbec žádný příběh. Jen náhodně navazující slátanina textů? Naprosto tristní příběh pokračuje zničehonic textem:
upload_2019-10-31_9-37-58.png


Příběh nebo co to má být, je slušně řečeno pod úrovní dětské fantazie.

Edit: (beru původní slova zpět o odpadu) + Pro souvislosti. Nejdříve příběh tvrdí, že tam obyvatelé nikdy neviděli orka a najednou tam leží ork v bezvědomí po nějakém fesťáku...

Vážně škoda, ale vypadá to jakoby příběh vymysleli minulý týden po propařené noci...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5695

Guest
Ceny nijak zajímavé, ale každý časovač se může hodit, také bych raději preferovala typy eventů, kde příběh dává smysl, a není to jen nesmyslný výkřik do tmy, jako zde u všeho¨, takže to moc nečteme...., ale úkoly jsou tak lehké, že není nutné nic přistavovat, a prostým plněním za sebou, zdoláno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Fjorgyn

Znalec fóra
Jinak tato eventová budova je vzhledově povedená a hezká (mě se líbí), takže grafika můžete pochválit, (ať jenom nehaním nulový příběh).
 

iDavis

Legenda
Pokiaľ ide o príbehy, pre mňa (a myslím si že aj nemalú časť ostatných hráčov) to bola vždy časť, do ktorej dávali vývojári čas zbytočne, pretože som ich nikdy nečítal. A nie len vývojári, ale aj všetky jazykové komunity, ktoré texty následne prekladajú. Pokiaľ ide o mňa, asi by mi vôbec nevadilo, keby namiesto práce na textoch zapracovali na zaujímavosti udalosti samotnej (a už sa možno konečne zbavili úkolových línií a prerobili ich na udalosti, aj keď kratšie (1-2 týždne), ale podobného charakteru a mechaniky).
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Tak mě by ani nevadilo, kdyby úkolové řady ve hře zůstaly, ale musely by nabídnout za tu námahu něco více unikátního a ne jen průměrný odpad, který bych stejně při nejbližším eventu vyměnil.
 

iDavis

Legenda
@Lovec Krys v tom je ten problém. Úkolové línie sú príliš mechanicky jednoducho spravené na to, aby sa do nich dalo začleniť niečo cenné. Veľa herných "cenností" spočíva v ich kvantite, čo je problém dať do úkolovej línie, ktorá má 32 úloh, po každej úlohe odmena a tým to končí. A vzhľadom k celkovej triviálnosti tejto línie nemám pocit, že by na konci mohlo byť čokoľvek lepšie než je tá terajšia budova.
 

Prealiena

Velmistr písma
@Fjorgyn Tak jsem dnes Šraňkensteina dokončila a tebou zmíněného popisu u úkolu 26 jsem si nevšimla, asi to musel být bug z nějaké starší události.
Na rozdíl od @iDavis příběhy u událostí vždycky čtu a tento mi přišel logický, popisky na sebe navazovaly, a dokonce i zábavný (i když nějaká vyšší literatura to není). To se mi na úkolových liniích líbí, že mají uzavřený příběh. Na rozdíl od velkých událostí s pseudopříběhem, který nikam nevede. Viz podzimní zvířetník, kde měli na Gems of Knowlegde úkoly uspořádané do segmentů dle úvodních popisků.:cool:
 

Deleted User - 273321

Guest
Proč mám napsáno v 5 úkolu "získej malé množství prken" když je nemohu získat, ale musím je vyrábět...??? I když skoro 20 tisíc prken nevidím jako malé množství... :(

Ano,přesně . Napsané získej. Proč nenapsali vyrobit. Když by tam bylo napsáno vyrobit skoro 50 tisíc mramoru,tak bych to vůbec nezačínal hrát. Dřív to šlo vyměnit na trhu. Když jsem jim psal,tak že mám postavenou jednu manufakturu. Když nemám místo,tak ji asi nebudu stavět. Potřebuji místo na plnění úkolů a stavění budov osadníků. Prostě to čím dál zadávají složitější. Asi si myslí,že jim každý bude posílat prachy na diamanty.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5474

Guest
Nechápu, jak si můžete u téhle úkolové řady stěžovat na námahu, já jsem nic nepřistavoval, použil jsem max 5h urychlovačů, protože se mi nechtělo čekat, a zítra dokončím poslední úkol prozkoumej provincii, úkoly jsem plnil postupně jak přišly, akorát jsem si vyrobil sady nástrojů, takže bez žádné námahy jsem získal urychlovače a budovu, a to se vyplatí :D
 

Deleted User - 273321

Guest
Urychlovače používám na výrobu vojáků,abych mohl pokračovat v turnaji i další dny. Nebudu několika hodinové urychlovače vyhazovat na úkol za který dávají odměnu 2x30 minut :)
 

DeletedUser5474

Guest
Já jsem nepsal, že je používám pořád, ale že jsem dohromady použil max 5h, a v události můžeš získat dohromady 30h urychlovačů a to vlastně za nic
 

Deleted User - 273321

Guest
Já jsem chtěl jen říci,že dřív,když bylo v úkolu získat,tak to znamenalo,že to pouze nemusím vyrobit ale mohu to směnit na trhu. Teď vyrábím stejně měsíční kámen a třetí den tvrdnu na tom 15 úkolu.
To je to samé jak byla soutěž na budovy Stonehenge. Mám jednu budovu ze tří a tu mám na šestou fázi. A artefakty na rozšíření nedají ani do řemeslné výroby.
Už se nebudu zapojovat do diskuse,končím
 

DeletedUser4336

Guest
No jo, tak když sis zvolil, že celou hru procházíš pouze s jednou bonusovou manufakturou, tak to asi fakt nejde plnit.
 

Lovec Krys

Legenda
@mohyla98 Já si nestěžuju na obtížnost jako takovou, ale na to, co za stejnou námahu dostanu v události oproti této úkolové řadě.

@iDavis Dle mě by stačilo, kdyby Dr. Frankie dával tolik lidí jako Venar III z předcházející kapitoly, tzn. díky menší velikosti by dával na pole o něco více popky než Venar III ve stejné kapitole a už by i stál za to. Takováto unikátnost by dle mě byla dostačující. To není zase o tolik více, ale už dost na to, aby chvíli ve vesnici vydržel.
 

DeletedUser4336

Guest
Chceš moc, vzpomeň si na odměnu v události Rudofous jak byla slaboučká ;-).
 

Lovec Krys

Legenda
@Pauleo Tu jsem určitě nestavěl, jestli jsem tu řadu tehdy dělal si už nepamatuji (i když asi ano, tehdy jsem asi dělal všechny eventy/řady).
 

DeletedUser5987

Guest
udělal jsem to, ani nevím jak... baráček je vcelku k ničemu, ale vyměnil jsem ho za hnusného kraba, který naprosto nezapadal..Časůvky mohly být krapet delší, ale co... Bral jsem to jako quest, uvidíme, co za zázrak bude v zimní události, z toho mám docela obavy...
 

DeletedUser4336

Guest
Tak už jsem taky hotov, budova celkem hezká (i s doktorem), využití pro ní určitě mám, hned zapadla a přidala chybějící elfy. Příběh opět primitivní, snad se to někdy změní. Trochu jsem nepochopil předpředposlední úkol, kdy jakožto nemajitel volných provincií mi bylo nabídnuto řešit turnajem, což by se dalo leda tehdy, kdybych byl jako ti, co mají událost za den až dva hotovou, tak ale já nehraju. Pokud se to narovná přibližně na dobu trvání, tak bylo jasné, že turnaj nebude, a bude se to dohánět leda v úterý večer (takže přesně jak jsem odhadl ještě před událostí).
 
Nahoru