• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Třaskavý příběh dr. Šraňkensteina

Lovec Krys

Legenda
Po medvědech si dávám pauzu.
Pro budovu, která nemá nijak oslnivé vlastnosti je po nás požadováno 32 úkolů, včetně:
Průzkum/výzkum/15 oparů (neboli náš velmi oblíbený úkol ze zvířetníku)
3x24h v dílnách na vysokém levelu (jak já ten úkol nesnáším, neměli bysme být nuceni vyrábět dlouhé výroby v hlavních dílnách)
Spoustu (33) střetů v provincii nebo ekvivalent v turnaji a věži. (za sebe říkám, ani jeden střet v provincii(potřebuji zregenerovat - ve zvířetníku jsem dojel na 0) a věž na dobu do dokončení Elvenárců nepřipadá v úvahu, čímž ty úkoly vlastně nejsem schopen splnit)

Z těchto důvodů jsem se rozhodl, že tuto úkolovou řadu vynechávám.
Budova prostě za to nestojí. Za stejnou námahu lze získat o dost více ve velkých eventech.
Za tu námahu by budova měla být o dost lepší než jen průměr.
 

iDavis

Legenda
Problém je myslím si aj v tom, že vo všeobecnosti ukolové linie už dnes môžu len ťažko zaujať. Nehovorím to často a nie som fanúšikom kopírovania vecí z FoE, ale myslím si, že to ako tam už upustili od úkolových linií by okopírovať rozhodne mohli. Tento rok dokonca vytvorili na Halloween poprvýkrát veľkú udalosť s novou hernou mechanikou a niečo podobné by som veľmi rád videl aj tu - halloween je možno moje tematicky najobľúbenejšie obdobie roka a každý rok čakám, že sa tu objaví taký pravý event takého ozajstného halloweenskeho charakteru, no zatiaľ som sa nedočkal. Myslim si, že tento Šraňkenstein nemá s halloweenom spoločné nič.

Zúčastniť sa zúčastním, ale skôr len tak zo zotrvačnosti, nie preto, že by sa budova mala potom stať súčasťou môjho mesta.
Sú tam nejaké kratšie zesilovače, ktoré sa budú hodiť v zimnej udalosti (dúfam).
 

DeletedUser3079

Guest
.♦ HALLOWEEN 2019 ♦.
-Dr. Freakenspleen- (28.10.2019 - 6.11.2019)


Kdo ještě nezná naše České a Slovenské stránky fanoušků, tak všechny informace i bonusy, vysvětlivky a úkoly pro zkopírování najdete zde u nás na stránkách fanoušků. Prosím příjemně se bavte a všem přeji brzké a včasné dokončení tohoto Halloween Eventu 2019 =) ...Kdo by chtěl pokecat a poradit se, tak máme všichni pokec přímo na Facebooku i s úkoly, ..Ať vám hlavní cena neunikne ;)

Odkaz na stránky fanoušků českého a slovenského Elvenaru: www.elvenarczsk.cz/eventy
 

DeletedUser4336

Guest
A já bych třeba zase víc příběhových a hlavně propracovanějších a třeba i rozvětvených linií ve hře bral (víc textu, víc větví a možností událost projít, víc navzájem propojených a ovlivňujících se částí a to úkolů i odměn), to je to co mi tam celkem chybí, příběhy jsou většinou velmi jednoduché a moc nezaujmou, takže se z toho většinou stane zase jen obyčejná klikačka bez nějakého hlubšího zájmu (což někteří asi rádi), navíc by chtělo i trochu zapracovat na rozhraní, většinou se stává, že než se něco objeví, už je odkliknuto a vše nenávratně zmizí. Co se týče helloweenského tématu, tak to je přesně to co mě zase téměř nebaví, v minulosti jsem ty události většinou přestal hrát, protože mě nebavily tématikou, ani zpracováním. Takže pokud je změna, rád jí uvítám ;-).
 

Vicky1177

Mistr slova
Opět tradiční moc za málo, přesně jak píše @Lovec Krys... V rámci delšího eventu OK, ale takový seznam na týdenní kraťas? To bych asi jen seděla u hry. Navíc obnovuju jednotky i zásoby. Třeba elixírů event sežral skoro 600 tisíc - na tržišti nebo na výkupu VB...
 

Green Jane

Šéfkuchař
Tak dnes to spustili v deset , ale -abych se nenudila- byl mi zamítnut přístup k úvodnímu videu , což nechápu . Stalo se to ještě někomu ?
:(:eek::(
 

Deleted User - 488716

Guest
Mně přehrát jde, žádné podstatné informace tam nejsou, takže pokud vám přehrát nejde, tak o moc nepřicházíte.
 

DeletedUser4336

Guest
Mě by zajímalo, kdy se ve hře konečně objeví nějaké info o tom, jakým způsobem lze/nelze úkoly splnit. Ač to, řada hráčů ví, tak např. získej surky by mohlo obsahovat to, že nelze splnit obchodem na tržišti, získej relikvie nejde splnit odměnou relikvií z úkolu v kapitole, apod.

Jinak hlavní odměna by se mi celkem hodila, minimálně jako výměna jiných slabších budov z událostí, věčně mi chybí elfové.
 

DeletedUser4336

Guest
To by mě taky zajímalo proč tomu chybí jistá dávka preciznosti, začíná to na mě působit velmi uspěchaným dojmem furt na hráče něco chrlit ať je to co je to, třeba jim to bude jedno, ono to nějak dopadne. Podle neustále se opakujících problémů a chyb to tak skoro vypadá. Texty prostě nejdou ošidit. Kromě toho to po mě chtělo 9 střetů a/nebo 7 střetů ve věži, a vzalo to jen 7 střetů, aby ne, když je tam chyba a má to být 7 a 7.
 

karhol

Znalec fóra
Naprostá pravda..Taky jsem musel vyrobit a ne získat. A ty střety - udělal jsem dva ve věži a pět v provincii a úkol byl splněn..
Jinak bych byl rád, kdyby se věži počítaly opravdu střety - dvoukolový boj = dva střety, tříkolový boj = tři střety. jednotlivé vlny se také ve věži vyhodnocují každá zvlášť, tak by se to tak mohlo i započítávat do eventu.
 

DeletedUser4336

Guest
Taky pravda. Proto jsem se u minulé události ptal jak to je. A výsledek: několik soubojů a pouze jeden bod.
 

DeletedUser5695

Guest
Prosím oprav překlad, neoficiální překlad iDavise je v souladu se zadáním a anglickým textem, ale protože event není důležitý, především v důsledku poměrně mizerných odměn, mnoho lidí se nachytá a domnívá se, že T1 bonusové zboží lze vyobchodovat.

Tedy ne získej určité množství T1 bonus surovin, ale vyrob počítá se i Ráj mořských panen).

O střetech ani nemluvím, to je opravdu matoucí, a navíc mě vůbec není jasné, zda lze tento úkol kombinovat. Vyřešit 9 střetů v věži je poměrně na dlouho, pokud jsem v 2. patře a 9. střet mě vrhne do patra třetího, a urychlit víc než 30 hodin se ziskem např. 2x 20 minut je nesmysl, díky.
 

Heruen

Pokročilý žák
Ahoj všichni .Tuto krátkou událost ani moc neřeším co udělám to udělám .Ta minula me vycucala ze všeho .A hlavně pak nemám kam ty budovy dávat a ani to není nic extra ty odměny .A střety me taky docela stojí hodně tak si dávám pauzu je toho hodně za s sebou .
 

DeletedUser4291

Guest
Ne že by 5 a půl tisíce lidí bylo k zahození, ale když vidím zase svatou trojici po nedávném šíleném útoku svaté trojice, tak to ani nechci dokončovat... :)
 

DeletedUser6294

Guest
V pondělí 28. října bude spuštěna krátká úkolová linie Třaskavý příběh dr. Šraňkensteina.

Jak se Vám líbí? Těšíme se na vaše názory a postřehy! :)

Upřímně, po cca roce hraní, se mi to nelíbí vůbec. Je to čím dál tím nudnější, investice času nebo dokonce diamantů je naprosto neúměrná zisku. Místo plnění nesmyslných úkolů je lepší pomalu rozvíjet město podle svého.
 
Nahoru