• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Týmový duch

Lovec Krys

Legenda
O žebříčku můj příspěvek nebyl, ale o tom, že s těmi portály nemáš místo ani na osadníky.
Pokud nemáš v plánu je každou kapitolu bourat a pak zase znovu stavět.
Ale očividně si s tím dokážeš nějak poradit, jinak by to s tebou dopadlo jako s několika dalšími hráči, které mám stále ještě kousek od sebe na mapě, a kteří si také stavěli ve městě hezké budovy, a to tak moc, že jim došlo místo a skončili se hrou ještě před osadníky.
 

Ludi

Veterán
@webelite - s tím pořadím se pleteš. Nesmíš srovnávat, když má někdo menší město ve světě, kdy ty máš větší. Lovec Krys má hlavní město na cz1 a např. já na cz2. Přechovávání starých portálů je brzda ve hře, protože to jen zaplácne spoustu místa a nic to nepřináší. Sice tvoje věc, jak hraješ, ale tvoje poznámka a umístění nedává smysl.

V této hře je nesmírně důležité stavět, ale i bourat. Měnit méně kvalitní budovy za lepší. I já sice přechovávám několik budov, které se mi líbí, i když produkce je mizerná (např. modrý Fénix), ale takových věcí si člověk nemůže dovolit moc. A když půjde do tuhého, vymažu je.

V 18. kapitole se konečně vyplatí vylepšit starší budovy na manu: např. fontána 130500 many, Sova 42000, Stáj sněžné sovy 39000, atd. Poslední dvě kapitoly k nárůstu many po vylepšení nedocházelo, ale nyní je to o dost lepší.
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
jak je to teda s tím kupcem, když mi běží jeden, spoluhráči vidí těch nabídek ode mě víc. A já vidím od jednoho hráče 15 nabídek, přitom je jen 5 kupců.
 

Lovec Krys

Legenda
@voyager-1 Najmeš kupce na 20 dnů.
Zadáš nabídku:
Dostaneš ihned suroviny.
Kupec je na příštích 6 hodin zaneprázdněn nabízením toho zboží na tržišti (nabídky s kloboukem).
Po uplynutí 6 hodin se ti kupec vrátí (nabídka zůstane na tržišti pro ostatní hráče).
Pokud tvou nabídku někdo vezme dříve, kupec se ti vrátí a můžeš zadat další nabídku (pokud máš někoho s kým se můžeš domluvit, můžeš tak naházet na trh klidně třeba 20 nabídek s 1 kupcem během 5 minut)
Dalšími možnostmi, jak si vrátit kupce dříve než za 6 hodin, je plýtvání urychlovači anebo diamanty.
 
@Lovec Krys on ten mechanismus je poměrně jasný, ale jak tam může v jednu chvíli od jednoho hráče tedy viset tolik nabídek? Přece když tu nabídku někdo přijme a tím se kupec vrátí dřív, tak ta nabídka z tržiště zmizí, ne?
 

Prealiena

Velmistr písma
Pokud tam má 15 nabídek naráz, tak tam musí mít minimálně 5 nabídek starších než 12 hodin. Poslal 5 kupců, nikdo mu nic nevzal, tak za 6 hodin poslal dalších 5 a pak zase. Jak dlouho tam může nabídka viset, když ji nikdo nevezme? Je to nějak omezené?
 

voyager-1

Velmistr písma
a ty nabídky poté co se kupec vrátil tam zůstávají po určitou dobu nebo dokud nebudou přiřazený pro jiného hráče?
A seznam vlastních nabídek asi nejde zobrazit jako u jiného zboží, že ?
 

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II Spíše to můžeš chápat tak, že má na nabídnutí nabídky 6 hodin, a když mu to nikdo do té doby nevezme, tak se tam fláká (má výmluvu, aby nemusel zpět).
Když mu ji někdo vezme, tak výmluvu nemá a maže rychle zpátky, aby ho nájemce neseřval, že se tam fláká.
 

Anthalas

Znalec fóra
Tak to vypadá, že kdo vyrábí výhonky tak vyhrál a kdo je potřebuje je v pytli :) snad se trh ještě rozjede pač jestli se ty nůžky ještě rozevřou tak to bude opět strašná zábava pro hodně lidí spoléhat jen na kupce .
 

voyager-1

Velmistr písma
je, ale poptávek :)
já ještě nabídku výhonků neviděl a ani nevidím, ale zatím stačí kupci
 
Naposledy upraveno:

karhol

Znalec fóra
Úkoly z té italštiny, co hodil odkaz palni - přes google překladač..:
Sice nic moc, ale při troše dobré vůle to lze pochopit.


Nasbírejte 25 000 božských semen - 20000 unuria koupit
8 znalostních bodů - 2 kombinující katalyzátory
Sbírejte 30 000 unuria - 15 000 božských semen
utratit 30 znalostních bodů - 15 000 many
odemkne portál dimenzí - 3 znalostní body
Postavte portál dimenzí - 1 Unur Wonder Rune
vlastnit manufakturní éru druhého dobra po vašem bonusu + sbírat 200 000 vnímajícího zboží - 5 okamžiků času 2 h
vlastnit produkční éru druhého dobra po vašem bonusu alespoň na úrovni 16 + odemknout manufakturu Marble - 3 okamžiky čas 5h
vlastnit éru výroby druhého dobra po vašem bonusu alespoň na úrovni 24 + odemknout Steel Manufactory - 2 okamžiky čas 8h
vlastnit éru Manufaktury I druhého dobra po bonusu alespoň na úrovni 28 + odemknout Manufakturní sekery - 1 okamžitý čas 14h
vlastnit výrobu Byl jsem druhým dobrým po vašem bonusu alespoň na úrovni 30 + použijte 10 kouzel - 1 okamžitý čas 20h
vlastnit manufakturní éru druhého dobra po vašem bonusu alespoň na úrovni 32 + použít 10 okamžiků - 3 okamžiky starověké znalosti 5ks
získejte 1000 Vzestupného zboží + vlastníte alespoň 3 Základní manufaktury lv. 32 nebo vyšší - 4 okamžité mince 10%
daruje 1 000 prvotních minerálů - 15 000 unuria
přijímá 6 nabídek - 1 krmivo pro domácí mazlíčky
obchodujte s velkoobchodníkem 4krát + prozkoumejte 1 provincii - 18 000 božských semen
máte obchodníka na úrovni 7 - 1 Unur Wonder Rune
odemkne upgrade vzestupného zboží - 2 Royal Restoration
pronajměte nebo použijte 10krát obchodníka - 4 kouzla Magical Fabrication
sbírá 40 000 000 mincí - 5 kouzel Haunted Dowry
odemkněte Park Road + umístěte alespoň 12 Park Roads - 2 kombinující katalyzátory
odemkne autentickou radnici - 3 znalostní body
odemkne Welcome Square - 2 Royal Restoration
vlastní 3 Welcome Plaza + obdrží 2 000 elvenarů v parku - 2 instantní starověké znalosti 10ks
mít 1 vodní centrum + 1 ohnivé centrum - 200 000 many
mít 1 střed vzduchu + 1 střed Země - 4 kouzla Magical Fabrication
Získejte 100 medailí za aktivitu - 2 střepy run
krmí 100 malých prvků - 18 000 božských semen
udělejte 10 pokusů - 8000 skřetů
odemkne autentická rezidence - 1 teleportér
mít alespoň 10 rezidencí lv. 40 - 25 000 unuria
vlastní 12 Element Center - 2 Royal Restoration
vlastní 6 uvítacích čtverců - 4 kouzla pro kouzelnou výrobu
vlastní brána dimenzí 2. úrovně - 15 000 žoldáckého tábora na blízko
získejte 50 odznaků Team Spirit - 2 okamžité mince 33%
odemkne Centra Elementů na úrovni 2 - 5 okamžiků za 1 hodinu
mít alespoň 4 živelná centra úrovně 2 - 2 krmivo pro zvířata
vítejte v parku 5 000 elfů - 4 kouzla Magical Fabrication
máte úroveň 3 brány dimenzí - 2 kombinující katalyzátory
získejte 100 odznaků Team Spirit + přivítejte 10 000 lidí v parku - 2 Royal Restoration
Poskytněte sousedské pomoci 50krát - 5 kouzel Haunted Talent
získejte 400 medailí Aktivity zahrnující ohnivý prvek + krmení 100 Ohnivých prvků - 100 požárního zboží
získejte 400 medailí Aktivity zahrnující vodní prvek + krmení 100 Vodní prvky - 100 vodního zboží
Získejte 400 medailí za aktivitu zahrnujících prvek Země + krmte 100 prvků Země - 100 zboží Země
získejte 400 medailí za aktivitu zahrnujících větrný prvek + krmte 100 větrných prvků - 100 větrných statků
získejte 80 000 Vzestupného zboží - 1 okamžitá starodávná znalost 15 ks
vítejte v parku 6000 elvenarů + získejte 150 odznaků skupinového ducha - 2 úlomky run
máte úroveň 4 brány dimenzí - 200 000 many
odemkne Elementární centra úrovně 3 - 3 okamžité 15% coiny
mít alespoň 12 elementárních center úrovně 3 + přivítat 10 000 lidí v parku - 20 diamantů
mít ve svém městě alespoň 50 skupinových ulic - 1 okamžitý 50% coin
mít minimálně 3 laboratoře úrovně 41 nebo vyšší - 2 teleportéry
vlastnit alespoň 3 základní výrobce lv. 32 nebo vyšší + minimálně 3 řemeslné výroby živ. 32 nebo vyšší + mají alespoň 3 magické výroby úrovně lv. 32 nebo vyšší - 3 znalostní body
odemkne Oltář šampionů nebo Chrám duchů - 1 okamžitá starodávná znalost 20ks
prodat bránu prvků - 6 okamžiků čas 30 m
použijte 9 kouzel + použijte 6 instancí - 2 fragmenty run
Vyrobte 20 nápojů + 10 chlebů + 10 košík na jídlo - 20 diamantů
 

Ludi

Veterán
Grafika je nádherná, ale způsob hry a obchodu je poněkud depresivní :confused:. A to jsem přednostně vylepšila hl. sídlo, aby měla kupce trošinku vlídnějšího. Je to hnusnej skrblík :mad:. Podle trhu asi všichni vyrábíme hořící bloky ... Jak jen to bylo v Pelíšcích?
 

GorGlin

Veterán
@Ludi
Kde udělali soudruzi z NDR chybu?

Já mám na trhu 31 stran poptávek po palmách nabízeno oboje.
Kdo vyrábí palmy je na CZ2 úplně vyzívanej.
Ostatní mají smůlu.
 

klapa

Mistr slova
...výhonkáři kupce zatím nepotřebují, stačí jim vysbírat trh, takže jejich nabídku snad ani neuvidíme...jen doufám, že se to časem změní

...jinak kvetoucí obchodní cech od 21lvl přidá medaili
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Tak to mám smolíka, vytáhl jsem ho jen na16

Ale pokusy na trhu mi ukázaly, že si nemám na co stěžovat, pašerák s krystaly se často vrací dřív, zatímco s cihlou se poflakuje celých 6h
takže jako producent krystalů si nemám na co stěžovat.
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra
...výhonkáři kupce zatím nepotřebují, stačí jim vysbírat trh, takže jejich nabídku snad ani neuvidíme...jen doufám, že se to časem změní

...jinak kvetoucí obchodní cech od 21lvl přidá medaili
Som iba v ambasadach a vylepšujem Svatostanek a Ruiny kvoli kulture.Chcem sa opytať oplati sa investovať do kvetouciho obcchodniho cechu a vytahnuť ho zo 6 levelu na 21 kvoli tej medaily ktory dava potom v levly 21 ? Je to velka pomoc v tej poslednej kapitole ?Diky za radu
 

Ludi

Veterán
@Marian24 já považuju Kvetoucí obchodní cech za jeden z nejužitečnějších divů. Kromě zlepšení výroby osadníků, se každým vylepšením zlepšuji i nabídky obchodníka a u standartního zboží si v pohodě naklikám spoustu za zlaťáky i kladívka. Na CZ1 mám bonus na svitky a tam mě Čmelák vyloženě zachraňuje.
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
u obchodníků z Unuru se Ti bude taky hodit. Myslím lvl.14 prakticky přidá jeden level portálu. A u těch lodí se to bude hodit.
 
Nahoru