• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Týmový duch

klapa

Mistr slova
postavila jsem dle rad od každé výrobny 3 ks a zatím jsem trochu zmatená...je nějaký fígl jak nejlépe vyrábět? :)
 

GorGlin

Veterán
@klapa
Když budeš vyrábět vždy v každé budově něco jiného, tím všeho stejně, v portálu pak dáš od každé z možností jednu.
 

klapa

Mistr slova
@GorGlin...no ono to zase tak nevychází v každé něco, nejdříve vyrábíš ten vítr, oheň, vodu a vzduch a pak teprve z toho ty medaile a z těch pak v portrálu ty odznaky a každý odznak je sestaven z různých druhů medailí, které se různě prolínají a zatím mám teda z toho hlavu jako rohovej barák :D :D :D
 

GorGlin

Veterán
Na začátku to tak nevychází, ale až budeš mít dost velký bonus z portálu, tak přes noc dáš 8 hodin a to ti uzivy 3 až 4 kola po 4 hodinách přes den
 

GorGlin

Veterán
Jenže u draků jsi vzal studenta a udělal z něj profesora tady vezmeš člověka, elfe nebo elvenar a uděláš z něj odznacek
O plánovaných ztrátách pri výstavbě ani nemluvim
 

GorGlin

Veterán
no jasně to jsem onehda počítal.
Na začátku, když jsi postavil manufakturu na ocel, tak tamní zaměstnanci za tři hodiny zvládli vyprodukovat jeden ingont v šesti chlapech.
A po všech těch zlepšovácích jich na lvl 32 potřebuju na stejný ingot 19
prostě paráda
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Děkuji za úkoly nevíte jak ten text z těch stránek dostat?
Co jsem si to pročítal tak dost úkolů je za urunium, což mi pomůže
Ale z komentářů či o tu padli to chápu tak, že produkci v portálu neovlivňuje čmelák ani portál?
Žádný bonus?
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin No moje beta stojí na úkolu postav 3 náměstí uvítání, která jsou poměrně drahá a jejichž produkci nahrazují PPčka(jejich jediné využití v této kapitole), takže nemá smysl je stavět jenom kvůli úkolu.
 

Lovec Krys

Legenda
mít alespoň 12 elementárních center úrovně 3 + přivítat 10 000 lidí v parku - 20 diamantů

Hm, tak minimálně 20 dia v čoudu, těch 12 center nejspíše mít budu, ale ne v době, kdy ten úkol budu plnit (v další kapitole).
 

webelite

Kolemjdoucí
Musím uznat, že se budovy velmi povedly ... ;)
Baví mě to ...
Screen-Shot-05-06-21.jpg
Přeji všem hodně pozitivních zážitků ze hry ...
 

Lovec Krys

Legenda
A ty osadnické budovy Amuni a portál víl a trpaslíků tam máš aby ta hra nebyla moc lehká?
Jako sbírejte si ve vesnicích, co chcete, ale pak se nedivte, že nemáte na nic místo.
 

webelite

Kolemjdoucí
Já se nedivim, že nemám místo ... ;) ... stavím si město, aby se líbilo mě ! Neženu se na přední příčky, proč taky.
btw, a vypadá to, že i s portálama trpaslíků, víl, orků a s Radnicí jsem v žebříčku pořád nad váma ... :)
 
Nahoru