• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Týmový duch

klapa

Mistr slova
@Marian24, určitě se vyplatí obchodní cech vylepšit, jak už bylo zmíněno i u obchodníka na trhu budeš mít lepší nabídky a v poslední kapitole je opravdu každá medaile navíc vítaná
@GorGlin, já jsem producent hořících bloků, takže přesně vím o čem píšeš :D :D....já jenom tiše doufám, že přijde čas, kdy ty naše cihly budete taky nutně potřebovat
 

GorGlin

Veterán
Já mám v plánu postavit 3 od každého.
Vychází mi to tak z potřeb brány, aby mi zbytečně nestala.
Nejsem si ale jistý jestli to do konce stihnu, systém který je zavedeny me dost brzdí.
Získat 68k cihel byla zivacka.
Ale nějaký ten pulmilion palem který potřebuju na elementaly si teď nedokážu predstavit
 

GorGlin

Veterán
To jistě,ale rád bych dosáhl stavu že jen přes noc.
Ted mám první sadu elementálů a ta mi za den bez obtíží dá produkci na 1 cyklus zážitků, tedy 5 odznaků
což je s ohledem na požadavky výzkumu dost smutné
Na druhou sadu potřebuju ještě 20k palem a ted to nevypadá že by někdo měl zájem, takže na třetí ani nemyslím.
S roztoucím lvl rostou i ceny takže co bude potřeba abych měl všechno pozvedané nechci ani pomyslet.
Každopádně tři sady jsou 15 hodin provozu brány na prvním lvl, jak porotste produkce zatím jen věštím, ale potřebuju dělat víc jak dvojnásobek když čas klesne z hodiny na 25 minut.
 

voyager-1

Velmistr písma
dnes jsem měl takovej frmol na tržišt,i že jsem prodal všechny cihly, asi 100k, ted nemám ani cihly ani unurium a potřebuju ještě 5. cest. :)
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
To bude 100% neodmítnutelné.
Přeci si nemyslíte, že by nám vývojáři dali takový úkol jako odmítnutelný...
 

Ludi

Veterán
V posledních dvou kapitolách jsem úkoly plnila, ale tady se na to vykašlu. Stavět Náměstí uvítání jen kvůli úkolům se mi nechce, jelikož sklad mám plný placek na portál, tak proč plýtvat surky i místo? Alespoň nějakou výhodu z těch placek chci mít ...
Unurium, unurium, kde jsi? :p
 
Naposledy upraveno:

chirazka

Znalec fóra
Mám dotaz k úkolu : vychovej 100 dětských elementálů......, co to prosím znamená, nějak se mi nedaří úkol splnit
 
Nahoru