• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Stálé chyby ne/opravené

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Nechci být kritický ale je nutné upozornit na neustále se opakující chyby. Stále určitě bude problém zasekávání obrazovky. Také bude problém zaseknutí opakující se úkolů a s tím spojené nenačtení doplnění mincí zásob a surovin. Stejně jako když někdo koupí mé zboží tak přičtení až po kliknutí na tržiště nebo při sebrání mincí apod. Taky zasekávání zadávání výroby u dílen.

Omlouvám se ale hodila by se kolonka nazvaná možné opakující se chyby.
Pokud někdo chce napsat že jestli něco že mám já nebo jiný hráč napsat daný problém - proč? V archivu tam jsou ;) sjednoťte příspěvky a prefix aktuálně řešíme místo spamování dalšími příspěvky.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
nechci Ti kazit náladu, ale možná by bylo lepší dříve hledat, než to považovat za chybu.
Stále určitě bude problém zasekávání obrazovky.
Co se týče zasekávání obrazu, to jest problém flashplayeru obecně, nemá s ním problém jen Elvenar, ale drtivá většina webů využívajících flash. Osobně to mám ověřeno i na webech, které nejsou z produkce InnoGames. Jak víme, tak tzv. flash končí a tvůrci webů postupně přechází na přívětivější HTML5, tím chci říci, že dle mého skromného názoru se opravy flashplayeru nedočkáme. Nicméně netvrdím, že tvůrci nehledají řešení, jak tuto chybu „obejít“. Jistě se snaží, avšak je to dosti komplikované. ;)

Také bude problém zaseknutí opakující se úkolů a s tím spojené nenačtení doplnění mincí zásob a surovin.
Tento bod bych potřeboval osvětlit. Můžeš být konkrétnější?

Stejně jako když někdo koupí mé zboží tak přičtení až po kliknutí na tržiště nebo při sebrání mincí apod.
Zde se o žádnou chybu nejedná, ale o zamýšlenou funkci hry, už od verze 1.30. ;)

Taky zasekávání zadávání výroby u dílen.
I zde bych rád konkrétnější informace. :)

Obecně je potřeba si uvědomit, že hra je stále ve vývoji a dostává stále nový obsah, původní grafika se mění a s tím je spojena naše otravná rada, aby hráči nejdříve promazali cache a cookies. To je pouze z důvodu, že každý prohlížeč si při první vaši návštěvě stáhne grafiku a různá nastavení. Pokud se však na webu ze strany tvůrce něco změní, pak stažené soubory chybně komunikují s webem, protože se špatně párují. Tím, že se tyto soubory promažou, se při příští návštěvě webu stáhne nová grafika i nastavení. Tento způsob odstraní většinu domnělých chyb. Dalším krokem je nutné zjistit, zda není nová verze prohlížeče, ze kterého hrajete, protože tvůrci vždy hru přizpůsobují nejnovějším verzím prohlížečů, čímž dochází k podobným problémům, jak s historickými cache a cookies.

Pokud někdo chce napsat že jestli něco že mám já nebo jiný hráč napsat daný problém - proč?
Zde bych řekl, že myšlenka byla rychlejší, než Tvé prsty, neboť mně osobně tato věta nedává smysl. Za to se omlouvám. :(
 

DeletedUser4646

Guest
Já to nemyslel jako útok pokud by to někdo tak chápal.

Co se týče flashplayeru tohle co jsi napsal je jistě pro mnohé hráče dobrá informace. Nevím a nerozumím tomu ale když je aplikace na mobil tak jednou jsem viděl něco jako chat a hru zároveň a po registraci naběhlo stáhnout jejich erární prohlížeč. Mimochodem ten tovární byl nejhorší až pak ostatní chatující poradily jiný. Ten prohlížeč je určený jen pro ten chat nebo hru. Pro bližší seznámení se jedná o prohlížeč který se jmenuje firestorm.

ohledně problémů ... zaseknutí odmítnutelných úkolů se neděje nějak často ale jednou za čas ano. Jedná se detailně o to že chci úkol na mince se k němu doklikat a odmítnu střety a další se nezobrazí a posledně na první pokus fungovalo znovunačtení stránky a pak už ani to ne. A když jsem to splnil tak okénko darující se zobrazilo ale na horní listě se nic nepřičetlo.

Ještě se mrknu na diskuzi k verzi 1.30 ale nevím jaký hlubší smysl to má. Když se podívám do oznámení zjistím že obchod vyšel a tak třeba mám na odemčení výzkumu ( nevím sice jestli se suroviny přičtou při vstupu do výzkumu) ale pokud se musí klikat na tržiště nebo něco sebrat tak někdo nebude chápat obchod vyšel ale nedoplněno?

No a dílny taky se to stane jednou za čas ale jde o to že když už se to stane tak teda pořádně. Ale i zde je několik variant ... vyzvednutí produkce a nepřičtení na horní liště a nebo dílny bez umožnění zadání další výroby a graficky se tváří že vyrábí ale při pokusu kliknout na možnosti se okno možnosti zadání nezobrazí.

A jinak já pořád kontroluji aktualizace prohlížeče a ještě po týdnu vše promažu přes ccleaner a taky po každé aktualizaci elvenaru. K tomu i kontroluji aktuálnost flashplayeru.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Co se týče flashplayeru tohle co jsi napsal je jistě pro mnohé hráče dobrá informace.
Jak říkám, stačilo by hledat, viz zde.

Nevím a nerozumím tomu ale když je aplikace na mobil tak jednou jsem viděl něco jako chat a hru zároveň a po registraci naběhlo stáhnout jejich erární prohlížeč. Mimochodem ten tovární byl nejhorší až pak ostatní chatující poradily jiný. Ten prohlížeč je určený jen pro ten chat nebo hru. Pro bližší seznámení se jedná o prohlížeč který se jmenuje firestorm.
Lituji, ale vůbec nerozumím tomu, cos tímto chtěl říci...

vyzvednutí produkce a nepřičtení na horní liště a nebo dílny bez umožnění zadání další výroby a graficky se tváří že vyrábí ale při pokusu kliknout na možnosti se okno možnosti zadání nezobrazí.
Zde doporučuji klasiku - promazat cache a cookies, snížit nastavení grafických efektů na minimum...

CCleaner je sice velmi oblíbený program, ovšem není tak účinný, jak si spousta jeho uživatelů myslí. Máme ověřeno, že je obrovský rozdíl mezi tím, když se odstraní cache a cookies v prohlížeči a přes tento program. Zdá se, že CCleaner odstraní jen něco, ne vše, tudíž prohlížeč nestáhne novou grafiku/nastavení. Vždy je lepší odstranit cache a cookies natvrdo v prohlížeči.
 

DeletedUser4646

Guest
Dneska jsem udělal všechna doporučení ... a světe div se dílny opět nereágovali a po možném zadání jedna nejela při obnově stránky. a jednou se objevilo okno které potvrzovalo interní chybu. 3krát jsem obnovoval stránku a pak jsem radši zavřel prohlížeč.

Lze potvrdit že chyba není v prohlížeči ale ve hře. ;)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, pokud stále využíváš stejnou sestavu, kterou jsi uváděl v tomto tématu, tak bohužel není divu, že ti hra nefunguje tak, jak by měla. Elvenar patří mezi náročnější hry, od cca 6 roků starého notebooku nemůžeš tedy čekat zázraky. ;)
 

DeletedUser4646

Guest
Takže pokud někdo bude mít lepší sestavu než já tak i když chybu budeme mít společnou tak pokud zde neuvedu svou sestavu tak je možné že četnost uvedené chyby v mém případě bude větší v šanci opakování?
Já třeba musím říct že opravdu v poslední době oproti ostatním chat společenství fungoval. I přes to že asi většině co se k problému vyjádřila zde asi né. Doposud jsem si myslel dle zkušeností chyb že když vícero hráčů upozorní na chybu tak to je problém všech ale nechápu že jsou zde rozdílné chyby. A jak funguje oprava chyb když je vyžadováno popis sestavy?
 

DeletedUser4336

Guest
No já tipuji, že i kdyby s tím sestava neměla nic společného, což nikdo nikdy nemůže vědět, tak se vždy urychlí jejich nalezení nebo vyloučení, popř. další možné optimalizace hry do budoucna. Sestava tipuji že autorům vypoví mnoho, jakým směrem se mají ubírat při hledání problémů. Chyby v chatu mělo plno lidí, a je zajímavé že se našly zhruba poté, co se zde začly vypisovat konfigurace, tak je dost možné, že to s tím přímo nějak souviselo. Jinak od včera se zdá, že vše funguje jak má, takže super.
 
Nahoru