• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit zpomalování a zasekávání hry

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4646
  • Vytvořeno

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Nejdřív prevence OS jsem aktualizoval win7, prohlížeč aktualizoval chrome a přidal a testuju teď aktuální firefox, flashplayer aktualizoval, oprášil jsem vše přes ccleaner, wifi restartoval.

notebook : Lenovo G580
procesor : Intel (R) Pentium (R) CPU B970 @ 2.30 GHz
Ram : 4 GB

Prohlížeče : Google chrome verze 63.0.3239.108, Mozilla Firefox verze 57.0.2
Adobe Flashplayer verze 28.0.0.126

Detail problému : hraní přes prohlížeč chrome náročné na výkon notebooku a jeho zahřívání a hra se zpomaluje v pravidelných intervalech hlavně při klikání na okna společenství, obchodu nebo při překlikávání odmítnutelných úkolů. Navíc se teď přidává další nepříjemnost jak hraní přes chrome tak i přes firefox vyzvedávání produkce dílen kdy se zásoby nezapočítají až při obnově stránky a nebo dílny vůbec nereagují na další kliknutí zadání další výroby do toho se sekla hra ve stylu na co se klikne reaguje až za dlouho i nabídka wiki a fórum.

pravidelnost problému zpomalování : 4
pravidelnost problému zasekávání : 2
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
mám zhruba stejně vybavený notebook, ovšem možná o rok starší, nicméně hru mám rovněž kompletně zpomalenou. Elvenar je však náročná hra na grafiku a proto toto zpomalení přisuzuji právě staršímu notebooku, který už má v dnešní době své nejlepší za sebou. Ne nadarmo se říká, že elektronika se v dnešní době vyrábí na 2 roky, aby si výrobci zajistili trvalejší příjem. Pokud však hru otevřu na novějším, výkonnějším počítači, všechny problémy zmizí, i když se připojím přes horší internetové připojení. Ono všeobecně hraní her na noteboocích je dosti problémové, pokud zrovna nevlastníš herní notebook.

Toť můj soukromý názor. :)
 
Nahoru