• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Společenství vs singel hráč

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3346
  • Vytvořeno

DeletedUser3346

Guest
@ramaloke Jo musím uznat že máš pravdu a spíše podpořím tvůj nápad o možnost umožnit turnaj i singel hráčům. Je to komické že žebříček turnajů je uveden pouze o hráčích a nikoliv dle společenství jako u dobrodružství když turnaje zatím můžou hrát jen ti kteří mají společenství. Takže je to turnaj společenství i není zároveň. A tak nechápu proč neumožnit hrát turnaje bez nutnosti zakládat si společenství když hloupě popřu význam toho slova. Navíc většinou se spojí turnaj s dobrodružstvím a připočtou se i společenství s jedním členem což je dobré akorát pro začátečnické spolky z hlediska umístění se výše i když pocit že nejsme na chvostu ale níže soupeř nenahrál nic je stejně chvost. Prostě jsi měl lepší nápad na vylepšení než já.
 

DeletedUser341

Guest
Tak já jsem rád, že jsme se hlavně něčeho dobrali :)

Založíš návrh na zpřístupnění turnajům i hráčům bez spolku? Přeci jen, ačkoli výsledná myšlenka je moje, původní návrh na změnu je tvá iniciativa :) A i když bohužel nečekám, že to získá velkou podporu, já takový návrh podpořím!
 

DeletedUser3346

Guest
@ramaloke Ano klidně udělám návrh. A další návrh na vylepšení přesouvání hráčů na mapě tak jak jsem to napsal v jiném tématu a i když oba návrhy budou fakt velkým bojem kdy je opravdu potřeba na to upozorňovat a navrhovat to pořád dokola a dokola protože aktuálně to špatně je a proto tolik remcání a kritika je na místě a má to smysl i přes neúspěch. A prioritou jedna je spíše to přesouvání hráčů za to budu bojovat a remcat i přes zamítnutí návrhů pořád a pořád dokola stejně jako za turnaje.

A za stejně důležité považuji i neustále diskutovat a předkládat i přes neúspěch návrh na info nápovědu kulturních budov z eventů. Je mi jedno že se to někomu nelíbí a že nechce splnit to co se prezentuje že hra je založená na vzájemné pomoci. Plnit eventy na to jsme jim dobří ale pomoct nám infem o těch budovách když někdo jako já fakt hledá tu nejlepší pro hráče to už je v sekci ostravné návrhy. Hlavně že ten v uvozovkách super nápad na sklady společenství a nápady s tím spojené se asi nějak řeší i když myslím že by měli to uskutečnit vše v jednom sklad a možnost manipulace jen veliteli a jeho zástupcům a další já jsem pro už jen z toho důvodu že to přece chce většina a z hlediska zábavy co by to vše přineslo jsem opravdu pro / pro každou srandu :D
 
Nahoru