• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sledujme, jak nám to studna hází :D

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Diskuzi jsem přesunula. Můžete dál diskutovat o studánkách. ;)
 

DeletedUser6766

Guest
Zdá se mi to, nebo někdo změnil algoritmy práce studní? Radikálně se snížil počet vydaných diamantů. Mám jich ve městě dlouhodobě 14 a jen vyjímečně se mi stalo, že jsem při sklízení studen nedostal ani z jediné diamanty. Teď už několik sklízení ani jeden. Můžu říct, že pokud nás to má donutit k nákupu diamantů, tak to od produkce považuju za dost hnusnej krok a alespň u mě to bude mít za následek, že za diamanty už neutratím ani korunu, jako že jsem to dříve udělal.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Zatím takové tendence nepociťuji a spíše máš smůlu v % loterii.

Každopádně to, že umožnili získat diamanty "zadarmo", byl od nich vstřícný krok a pokud to nesplnilo očekávaný účinek, tak ho klidně mohou stáhnout zpět, bez výčitek svědomí.
 

DeletedUser5695

Guest
@Gildor Inglorion 73 měla jsem přede 2 dny velkou diamantovou žeň, teď 2 dny nic, takže myslím nastavení stále stejné a statistika funguje....
 

DeletedUser7138

Guest
ahoj nejde o odpověď ale o otazku jak si mohu tu denní odměnu vtít hraji ale na telefonu jestě jsem ani jednou tuto odměnu nevyzvedl nevím jak

Odstraněna zbytečná citace. Embla
Ja hraji jen na telefonu a vsechny studny vybíral každý den. Akorat u jedné mi uz vyprsely dny, takže z te uz nejde vybrat nic.

Ja mam jen 4 studánky a dost často vybíral z jedné nebo i ze dvou 25 dia

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru