• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sledujme, jak nám to studna hází :D

DeletedUser2739

Guest
Už jsem to někde psal, ryze ze zvědavosti, chci zaznamenávat, jak to padá ze studny :)
No a pokud se kdokoliv bude chtít přidat, budu rád.
Odpovídat, co jste dostali, můžete zde.

42783b_a4037793a36a4888aa23eff8f421cfc8~mv2.png
Jinak kdyby měl kdokoliv lepší formát ankety, uvítám. Celý den jsem sháněl něco, kde všichni mohou vidět odpovědi.
 

DeletedUser2739

Guest
Tak jako komu čest tomu čest :D
to je tak, když ta pravděpodobnost zrovna náhodou vychází :D

Výstřižek.JPG
 

DeletedUser4336

Guest
Tak ono to může sedět, uvidí se až bude víc odpovědí. Já si třeba zadal 25% šanci na denní odměnu do generátoru náhodných čísel, a poprvé by mi padlo už podruhé, a podruhé až asi po desáté, takže je to zatím opravdu dost zkreslené. Každopádně stejně mi to přijde jako dost velká slabota, pokud jsou odměny tak nízké jako v tabulce k odměnám.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
3 studny, vybrány dnes po 3, poprvé 1x10 dia.

uvidíme po 100 dnech, záznamy si vedu, jen nesmím zapomenout se o ně podělit až přijde čas.
 

iDavis

Legenda
Tak som prihodil výsledky zo svojich 7 studní, diamanty neboli, 1 VB, 3x zásoby, 2x zboží a 1x mince.
 

DeletedUser2739

Guest
tak nejvíc nám zatím ztrácí zboží, diamanty jsou na tom dobře, doufám, že se také dočkám (i když je to sobecký, bo když se dočkám já, devět jiných má smůlu :rolleyes: )
Výstřižek.JPG
 

DeletedUser4336

Guest
Pak mají padat brilianty, když jste je už vyfoukli :). Teď jsou v přebytku, teda ve vašich kapsách :).
 

DeletedUser2818

Guest
Ze dvou studánek mám zatím 1x mince, 1x kladívka, 1x zboží a 1x diamanty
 

DeletedUser4336

Guest
Tak včera 2x zásoby, a dnes 2x suroviny (drahokamy a prach). Ale ty diabolky mají podivný výsledek, doufám, že lidi uvádí správné údaje a neládujou drahokamy do diamantů :-D.
 

DeletedUser2739

Guest
:D
jinak mi došlo, že když VB stojí 45 diamantů, že je to vlastně větší vzácnost než 10 diamantů :)
 

DeletedUser4336

Guest
Jenže za VBčka si nekoupíš třeba kulturního jednorožce, každé má své pro a proti. Ony ty VBčka jsou celkově dost předražené, ale je to tak schválně, aby lidi nemohli hru proletět, prostě VBčka jsou hlavně časový element, dnes už se jich tolik ani v turnajci nezíská, sic furt je to dost. Na druhou stranu z toho co napadá ze studny se stejně moc nekoupí, leda že by jich někdo měl tolik co iDavis, tam už jistá šance na získání je.
 

DeletedUser5240

Guest
ahoj nejde o odpověď ale o otazku jak si mohu tu denní odměnu vtít hraji ale na telefonu jestě jsem ani jednou tuto odměnu nevyzvedl nevím jak

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
Tak to neporadím, já normálně na telefonu nehraji, ale můžu zkusit až za 8,5h, což tu určitě bude někdo rychlejší. Je mi divné, že by zapomněli zakomponovat výběr. Ještě by se mohlo jednat o chybu, pak asi nezbyde než zkusit nějaký reinstal aplikace nebo podpora. Na PC se po odpočtu zobrazí nad budovou kostka, a po kliknití na ní se po malé prodlevě vylosuje odměna, čímž se opět nastartuje časovač na 12h. Jestli to tu někdo hraje na mobilu, nechť dá kdyžtak vědět, zda mu to funguje ;-).
 
Nahoru