• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sledujme, jak nám to studna hází :D

DeletedUser2739

Guest
tak se nám to už moc nemění, jen mě štve to, že se nemění i to, že jsem stále nedostal ani VB ani diamanty :D
Výstřižek.PNG
 

DeletedUser4336

Guest
Mě po 13 dnech ze dvou studen 7 x VB a 4 x bril., poslední dobou občas VB padne, jinak ale stále matroš, mamon a vercajk.
 

Ajlon

Znalec fóra
Studna mě zklamala :(, nebo nemám štěstí ;), zatím mi dala nějaké mince, materiál a nářadí...kde jsou ty " DIAMANTY " ????:p
 

DeletedUser2739

Guest
no, tak ty nám bere někdo jiný :D

edit: tak teď můj první VB :D
 

Yveta39

Pokročilý žák
Tak já mám 2 studny a nemohu říct, že jsem zklamaná. Od všeho mě dává i ty diamanty. Já jsem s tím spokojená. :D:D:D
 

DeletedUser4336

Guest
No já zklamaný nejsem, občas padají knížky, diabolky sice skoro né, ale i knížka je dobrá.
 

DeletedUser5181

Guest
Studna nemá vadu. Člověk mákne na kostku..chvíle napětí...30diamantů. Hurá. Paráda. Nádhera. Akorát to má malou chybku, že na liště je furt stejně diamantů jako před tím (1kus). Ale to je podrobnost :)
 

iDavis

Legenda
Tak 100 dní uplynulo, čo znamená koniec odmien z mojich 7 studní. Padlo mi z nich celkovo 1150 diamantov. Nuž rozhodne studne nebudú mojim cieľom v ďalších udalostiach a ak nejaké získam, nepostavím ich skôr ako sa dostanem na koniec výskumu. Miesto sa dá využiť podľa mňa oveľa efektívnejšie.
 

DeletedUser2739

Guest
já mám dvě studny schované, možná je někdy postavím, ale určitě až po létě. Nicméně Ti dávám za pravdu, bojovat o ně nebudu...
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
3 studny vypršely, statisticky měly dát 600 dia. dostal jsem 380. není to super, ale špatné taky ne. jednu studánku mám teď z dobrodružství, tak až bude místo, určitě ji postavím. je fajn, že diamanty jsou společné pro účet, tedy stačí mi 1-2 studánky trefit pouze v jednom ze dvou měst. určitě se o to pokusím, ale když to nevyjde, trápit mě to nebude. priorita bude určitě dračí matka a nejspíš i chatrč na manu.
 

DeletedUser2739

Guest
myslím, že statisticky Ti měli dát 300 a že tedy ještě lepší než se dalo čekat :)
jinak to s těmi diamanty společnými jsem nevěděl, že bych přeci jen založil druhé město, mohlo by se jmenovat: Studní farma :D
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
jj, je to v pohodě :) v menším městě dia téměř vůbec neutrácím, takže těch 200 za truhlu u trpaslíků a dál a prastaré divy vesele utrácím ve větším meště.

jinak pořád si myslím, že 600 - 100 dnů, 10% šance - to je teoretických 100 dia. jenže vybíráš 2x denně, takže 200 na jednu studánku.
 

milda0007

Pokročilý žák
Postaveny mám 2 studny ještě budou stát 11 dní a dalo mi to 260 diamantů. Zase nevybíral jsem vždy po 12 ti hodinách tak jsem se o nějaké výběry ošidil ale i tak za mně dobrý :)
 

Deleted User - 513035

Guest
...preberalo sa to tu uz viackrat, nevedel som sa rozhodnut, ci stavat studne alebo nie. Pokial som nebol na konci vyskumu som to neriesil, no ked som skoncil konstruktov, tak som ich postavil a pre seba a ludi, co by to mozno zaujimalo, som zacal robit statistiku, som v nieco po polke vyberov. Maximalny pocet vyberov je 199 no ja budem rad ak vyberiem 175 (nie vzdy viem byt online v pravidelnych intervaloch 12 hod.)

...a tu je tabulka, samozrejme ze to dotiahnem az do konca, no uz vela veci sa z nej da vycitat...

Studne-vyber-1.jpg


...maximum za vyber bolo 200 DIA (2x), minimum 0 DIA (1x)...

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 513035

Guest
...vdaka za upozornenie, potom je tato tema bezpredmetna...

...este raz sa ospravedlnujem za spamovanie fora...

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru