• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Rychlý přesun mezi městy spolka

phaeton

Guest
Bylo by fajn kdyby se při náhledu města kolegy ve společenství šlo jednoduchými šipkami (třeba vpravo dole) dalo jednoduše přesouvat k dalším městům.

Když motivuju spoluhráče a je jich 24 a neustále klikání na společenství, hledání stránky kde je, a pak vejití do města...

Díky novým ikonkám po updatu je to o něco lehčí, ale stále tomu chybí "<-" a "->
 

DeletedUser1198

Guest
nejrychlejší by byl obrácený systém, tedy dle mě. Každý by si ve třech políčkách u sebe např.: čísly 1,2,3 stanovil, čím chce být motivován. No a motivující hráč by jen klikl na tlačítko "motivovat společenství" a za vteřinu hotovo. Přičemž by si to každý u sebe mohl měnit a odpadla by nedorozumění, co kdo chtěl a co dostal :)
 

phaeton

Guest
Bylo by to rychlejší to máš pravdu, ale na můj vkus moc automatizované.
Takto koukneš do města, co má kolega nového, kolik má vílích fabrik, kolik už má bodů v divu, nebo po motivaci vybrat bedýnku s odměnou.
 

DeletedUser1198

Guest
To jo, to koukneš, musíš kouknout k 24-em lidem. Takže už je jedno, jestli je tam o klik či 2 více, ne? :)
 

phaeton

Guest
Každé má svoje, tvoje je rychlejší když má člověk míň času/slabší PC, druhý způsob zase pro jiné věci :)
 

DeletedUser1198

Guest
Však ano, já se nehádám, každému vyhovuje jiný způsob, mě osobně to ruční klikání nevadí. Dělám ho až večer u kafíčka a raduju se ze zboží i z odměn :)
 
Nahoru