• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Rychlejší procházení společenství

Chtěli by jste tuto možnost ve hře ?


  • Celkový počet hlasujících
    12

DeletedUser1776

Guest
Dobrý den, měl bych návrh na drobné vylepšení hry, jedná se o procházení členů společenství a následné pomoci, nyní je to udělané tak, že musíme znovu kliknout na štít, vybrat dalšího člena a dát navštívit.. návrh spočívá v tomto:

Přidat tlačítko šipky například u prvního navštíveného člena, které by umožnilo přejít na dalšího člena společenství bez dalšího klikání.. věřím, že spousta lidí by toto uvítala a také aktivita ve společenstvích by se zvýšila.. přikládám obrázek návrhu, děkuji za vyslechnutí a přeji pěkný den R3plik4tor

VAIjc.png
 

DeletedUser1776

Guest
Tak to jsem si nevšiml, omlouvám se, nicméně můj návrh je maličko jiný, a třeba nám vývojáři vyhoví :)
 

Deleted User - 42211

Guest
kdosi se tam zminoval o tomto návrhu, rozproudila se konverzace ve všech směrech :) Jinak souhlasím, pokud by to šlo jakkoliv jednodušeji, bylo by to bezvadný
 

DeletedUser1776

Guest
Uvidíme, já jsem koukal na ten tvůj návrh, a také dobré.. uvidíme... :) chtělo by to více lidí.. problém je, že na forum moc lidí nechodí..
 

Sindri

Guest
Lidí by sem mohlo chodit také daleko méně. Každopádně, na jejich počet nehledět a podělit se s každým (rozumným) nápadem!
 

DeletedUser1198

Guest
Řešení a velmi rychlé a jednoduché :)
každý hráč si u sebe bude moci zatrhnout, čím chce být motivován (resp. pořadí motivace) a motivující jen klikne na tlačítko "motivovat členy společenství" a po parádě. Hráči si to budou moci měnit dle svých potřeb a motivující se bude "prdku" starat o to, co kam měl kliknout a nekliknul.
A ať mi nikdo neříká, že by to bylo složité naprogramovat - nebylo by. :)
 

DeletedUser34

Guest
ale uz je spravene riesenie motyvacie v cechu a kazdov chvilov by to mohli dat aj na ostatne servery a k motivacii nielken ze je prehladná a skvele spravena pribudne funkcia odmeny a tu treba najst na mapke mesta tak myslim ze tato tema uz nema zmysel
 
Nahoru