• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální relikvie

DeletedUser34

Guest
moje rada znie za mince nakupujte viskumne body za zasoby naradie kupujte suroviny je to efektívnejšie
 

DeletedUser467

Guest
Když ti nestačí dílny tak toč questy. Ještě se mi nestalo, že bych měla nedostatek kladívek. Stačí párkrát protočit questy a vždy zase hned jejich počet vyskáče :p A pokud tě to nebaví... tak to máš smůlu :D Nicméně podle toho, co jsi psal před tím, máš dobře fungující společenství, tak kladívka na nákup u obchodníka ani nepotřebuješ :)
 

DeletedUser312

Guest
dobře fungující bych netvrdil... já je spíš potřebuju na stavbu... mám nějaký zakrslý dílny a questy sou fakt hrůza... nahamtat 120 000 cinkáčů na kladívka je docela dlouhej quest :-D
 

DeletedUser34

Guest
no kto motyvuje teba toho motyvuj do 23 hodin a za motivaciu dostanes nielen mince ale aj kladivka inak opakujúce úlohy inak neviem
 

DeletedUser467

Guest
Tak nemusíš čekat až ti to navyrábí obytné budovy, stačí oběhat sousedy a otočíš to párkrát. Ale zase, musí tě bavit obíhat sousedy, což mám pocit, že nebude tvůj případ :D Jinak jednoduché jsou i questy, kde máš získat nějaké zboží, tam taky nemusíš čekat, až ti to navyrábí manufaktury, ale můžeš to po dohodě s někým ve společenství protočit na trhu. Stejně tak se tam dá nechat viset quest na řešení střetů, pokud jdeš útočit.
 

Eragon92

Znalec fóra
dobře fungující bych netvrdil... já je spíš potřebuju na stavbu... mám nějaký zakrslý dílny a questy sou fakt hrůza... nahamtat 120 000 cinkáčů na kladívka je docela dlouhej quest :-D

No mě třeba moc dlouhej nepříjde :D :rolleyes: i když je fakt, že když to bylo míň bylo to lepší :cool:
 

Santerr

Veterán
Raduzzi, dovolila jsem si nahlédnout do tvého městečka... no, 4 dílny jsou opravdu málo, zkus přistavět pár domečků a dílen, protáčet úkoly a bude to v pohodě ;)
 

DeletedUser312

Guest
hoj

toooooo sis teda dovolila :-D vím kde je zakopanej ten puňťa :-D ale jak sis všimla moc místa tam nemám a včil honím domečky na lidi a až s nima skončím budu bez kultůry a až dodělám kůltůru nebude kde stavět dílny :-D takovej začarovanej kruh :-D nějak to dopadne ;-) a protáčet alianci a mapu kvůli pacičkám už mě taky přestává bavit... zabere to dycky 3/4 hodiny..... pokud s tím fofrem něco neudělaj začnu spíš zvažovat že na to prdnu... odklikat alianci obnáší 6-8 kliknutí na osobu... bléééé
 

Santerr

Veterán
S místem bojujeme asi všichni, ale aspoň ještě dvě dílny si přistav ;)
Obíhání sousedů a společenství sice zabere hodně, ale i za to máš odměnu ;)
 
Nahoru