• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální relikvie

DeletedUser312

Guest
nějak jsem nepochopil proč musím zbírat relikvie surovin který nepotřebuju ... hra má dost opravdu nesmyslných a řeklo by se až lichvářských poplatků u obchodů a přitom mě nutí sbírat něco co mě nikdy nebude k ničemu
docela bych a myslím že ne jen já uvítal možnost prodat svoje nepotřebný relikvie třeba za kladívka nebo za diamanty třeba 100 relikvií za 100 000 kladívek nebo 100 relikvií za 1000 diamantů by byla podle mě adekvátní cena
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
mě nikdy nebude k ničemu

očividně vidíš i co bude třeba za pár měsíců/roků, když si troufneš tvrdit toto. Řekni mi co ještě přijde za budovy, udělal bych si hned místo :)) Navíc, stejně je budeš muset tak jako tak vybojovat, aby ses posunul po mapě dál. A minimálně z toho máš VB.
 

DeletedUser312

Guest
troufnu si to tvrdit protože nic z dosavadního vývoje hry a z toho co sem pročetl v návodu mě neopravňuje si myslet že mě to k něčemu ještě bude.... novej národ... trpaslíci si dotáhli svoje suroviny... tzn jakmile se k nim dostanu budou mě i moje předchozí bonusový suroviny k ničemu protože trpaslíci za žádnou svoji stavbu nevyžadují žádnou z mých starých surovin
 

DeletedUser34

Guest
no knečemu hej o chviĺu dajú divi a tam za každu dobytú provinciu dostaneš runu na stavbu divu tak na niečo to uz len bude
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
a co provincie a vyjednávání? Co výzkumy? A stavba nový budov, kde budou také potřeba? :) (mluvím o těch surovinách samozřejmě)

...případně pomoc měnit hráčům z cechu suroviny, které potřebují. K ničemu rozhodně nebudou :)
 

DeletedUser254

Guest
já uvítal možnost prodat svoje nepotřebný relikvie třeba za kladívka nebo za diamanty třeba 100 relikvií za 100 000 kladívek nebo 100 relikvií za 1000 diamantů by byla podle mě adekvátní cena

Tohle možná jako žert dobrý, ale jinak si myslím že je potřeba ještě hodně dlouho počkat, než se tvůrčí tým rozhodne co dál z nepoužitelnými relikviemi.
 

DeletedUser312

Guest
no nevím ... jako žert bych nebral tady v tom fóru nic jsou to všechno návrhy lamek ze hry... možná realizovtelný možná utopický... je fakt že vývojářům do hlavy nevidíme... každopádně odkaz na hodně vzdálenou bodoucnost týhle hře moc nepomůže protože hra zatím vypadá tak že první tři tejdny tě baví sledovat jak se mění domečky pak se prodlouží doba stavby a čas kdy seš schopnej tyhe domečky sledovat se měnit a po dalším měsíci tě hra omrzí protože už není co sledovat a jdeš jinam... tzn vzdálená budoucnost se tě tak nějak přestane týkat....
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím , kde jsi k tomu přišel ,že nebudeš potřebovat své suroviny ?
Jakmile se dostaneš k trpaslíkům a budeš vylepšovat budovy na vyšší úrovně tak budeš potřebovat tolik svých surovin ,že Ti z toho půjde hlava kolem :D. Třeba jedno vylepšení manufaktury na mramor u elfů je za 4200 ocele a 3260 dřeva ...
Své suroviny využíváš po celou dobu výzkumu ,jak na výměnu za to co potřebuješ, do výzkumu ,na vylepšování , k získání provincie třeba která Ti nepůjde dobýt...
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ono tyhle klikačky nejsou pro každého no. Tím chci říct, že hráč co vyžaduje nějakou akci se tu prostě bude nudit. Já tyhle klikačky osobně moc nemusím a popravdě je to jediná hra tohoto typu, kde jsem vydržel tak dlouho. Hraju od začátku. Snad jen hlavně kvůli lidičkám který jsem tu potkal.... Jsem odkojený na DK a podobných typech, kde člověk měl co dělat prakticky furt.

...a teď mě woody inspirovala (teda ne tak úplně, ale napadlo mě to po přečtění :D ) na další způsob jak využít suroviny. A tím je kupování vědomostních bodů za suroviny na které máš zvýšenou produkci :) Což se rozhodne stane vítanou možností :)
 

DeletedUser312

Guest
a k čemu mě ta manufaktura u elfů bude když za elfí stavby včetně portálu a ulic se platí žulou mědí kladívkama a zlatem a za ten mramor si nekoupíš ani ty podělaný kladívka.... tzn jakmile se dozkoumám k elfům zbourám všechny základní suroviny a přejdu na ty elfí....
 

DeletedUser76

Guest
V Tvém případě Ti poradím pouze toto zapřemýšlej proč vlastně hraješ :D:D
Mramor využívám na výměnu právě za železo a prkna , dál skrze provincie a ještě se mi nestalo aby ho nikdo nechtěl ...
 

DeletedUser312

Guest
popravdě sem byl magor do travianu... asi 8 nebo 9 let .... s partou jsme pak přešli na skoro dva roky na mašinky ale otrávila mě na nich po několika serverech nemožnost obrany proti škodičům... pár nás přešlo sem je to oproti travu veeeelká změna :-D je fakt že faktor akčnosti je tady skoro na nule.... ale zas je o hezký.... bohužel hezký ještě neznamená že je to dlouhodobě hratelný....

....nákup výzkumáků tě celkem rychle přejde..... je to jako s obchodem... cena za jeden bod stoupá nikoliv lichvářskou rychlostí ale rychlostí světla... tzn po asi třech dnech nákupu výzkumáků ať už za zlato nebo za suroviny zjistíš že na další výzkumák budeš vyrábět suroviny asi tři dny :-D
 

DeletedUser312

Guest
náhodou píšu páč mám dobrou náladu ;-) na hádání mám lidi v práci :-D ... co se tvýho mramoru týká ... plně s tebou souhlasím.... zkus si dát do kšeftu 5000 železa.... měl jsem to tam tři dny a chtěl jsem za to mramor..... nevzal mě nikdo ani zrnko.... :-D
 

CherryFlower

Guest
S trhem hodně záleží na tom, v jaké společnosti se tvé městečko nachází... ať už společenství nebo sousedé. Tím, že spousta lidí přestává hrát, vznikají nejrůznější kombinace, někde chybí to, jinde ono... něco jiného zase přebývá...
 

DeletedUser312

Guest
máš a nemáš pravdu...... třeba ten mramor prostě není.... sleduj dva dny trh a spočítej kolik tam je na mramor nabídek na koupi a kolik na prodej.... kupujou všichni neprodává nikdo.... věřil bych tomu kdyby se nabídka dala omezit na svoji alianci... tzn nabídnu to jen svým a cizí to neuvidí... to tady ale není
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
ono trh nemá dosah po celým "světě". Ale jen do určité vzdálenosti od tvého města. Sleduješ tedy jen omezené okolí a nemůžeš tvrdit, že to co napsala cherry je nebo není pravda. Já nabídky kde lidi nabízí mramor vídám. Dokonce i já sám nabízím mramor, protože ho vyrábím. Někdy zmizí okamžitě, někdy ne. Záleží kdy ho dáš a jak ho sousedi/cech potřebuje. Třeba takový křišťál je spíš odpad, každý ho má spoustu. Kdo ne, lehko sežene. Zato třeba na začátku bylo hedvábí nedostatkový zboží. Teď už si myslím, že je ho poměrně dostatek.
 

DeletedUser34

Guest
jedna vec vek trpaslikov na vyrobu medi treba drevo a mramor čo nie celkom je štastná kombinácia ale je tak ze mramr ten je treba
 

DeletedUser312

Guest
ono trh nemá dosah po celým "světě". Ale jen do určité vzdálenosti od tvého města.............

počkej to jako myslíš vážně ? proč se to teda jmenuje tržiště a proč to má vůbec odvahu si vybírat nějaký poplatky když mě to teda nedovoluje obchodovat se všema.....

jako bylo mě divný že je tam jen pár nabídek i když hráčů je tu daleko víc... ale dával jsem to za vinu postupu hry jako takový... když začala nová verze travianu s hrdinou tak nás na serveru bylo 40 000 po pár týdnech to kleslo na asi 15 000 ... standart býval kolem 4500 na server.... myslel jsem že tady je to stejný.... tzn sice je plácnu ..... 8000 účtů ale hraje jich to jen do 1000 a to ještě ne všichni každej den....
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
počkej to jako myslíš vážně ? proč se to teda jmenuje tržiště a proč to má vůbec odvahu si vybírat nějaký poplatky když mě to teda nedovoluje obchodovat se všema.....

samozřejmě ten dosah je vcelku velký, ale prostě nemá dosah po celým městě. Kolik je ten dosah popravdě nevím...
 
Nahoru