• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální relikvie

DeletedUser312

Guest
než dojdeš k trpaslíkům máš na skladě tolik surovin že při tom co tě ta produkce stojí můžeš tu svoji fabriku vklidu odstavit....
 

DeletedUser34

Guest
no pišem ze cca ale niektori vraveli ze vidia ponuky aj mojich susedov moji clenovia spolku co su daleko odomna
 

CherryFlower

Guest
Je to tak, na trhu máš sousedy, spoluhráče a pak ještě sousedy z nějakého okruhu neobjevených, rozhodně ne celej svět. U nás to funguje tak, že když je nějaké suroviny třeba nedostatek, kdo má sousedy, kteří surovinu nabízí, tak ji nakoupí i pro ostatní :) V tom je také jedna z funkcí fungujícího společenství. ;)
 

DeletedUser312

Guest
bohužel tohle sem nikde v návodech nevyčetl že by bylo takovýhle omezení ... a ve světle tohohle omezení je ten poplatek za obchod s neobjevenýma hráčema ještě sprostější vydírání než za jaký sem ho do teď považoval.....
 

DeletedUser76

Guest
Ono je to vážně jak kde , já chodím na trh pořád a měním i když nepotřebuji , udržuji si nízký limit od všeho tak 5000 až 7000 abych třeba nemusela něco rychle honit , samozřejmě,že mám víc surovin .
A měním s každým ,ne jenom hráči ze spolku.
Je fakt tedy ,že já se někdy na množství nedívám a když něco chci hned tak tam dám výhodnou nabídku.
Na rozdíl od reálu zde hýřím penězi i surovinami :D
Co se týče křišťálu tak tem měním i v nepoměru když ho někdo potřebuje,protože je jím trh přehlcen a momentálně jsem nakoupila za suroviny 20 bodů výzkumu, což je úžasné :D. Tak jak vidíš suroviny se Ti vždycky hodí :)...
 

DeletedUser311

Guest
ale je na nic kdyz zrovna suroviny na ktere mas bonus je na trzisti nejvic a skoro nikdo je nepozaduje a skoro vsichni je nabizi viz moje zelezo kristal a elixir, a nemuzes to nijak zmenit ani s tim nic udelat
 

CherryFlower

Guest
No vidíš a třeba u nás máme elixír jen dva, takže naopak bude velice žádaný... a ocele máme také méně než jiných surovin, zkrátka je to kus od kusu jiné :)

Já jsem se po přečtení prvních příspěvků tady na fóru zděsila, cože to mám za bonusovky a chtěla jsem pomalu začít znova a nakonec jsem ráda, že mám to co mám :)
 

DeletedUser312

Guest
neboj o elixíry ti od zítra budu odebírat ve velkým :-D ale netuším kde budem brát mramor když u nás prostě neroste :-D
 

DeletedUser34

Guest
no mramoru je nedostatok všade :))
nakoľko producenti mramoru radsej postavia vinosnejšie stredne a visoke surky :))
 

DeletedUser34

Guest
kupiť sa dá ale nesmies mat bonus naň akonahle maš naň bonus maš smolu nekupis ani za mince a nevimenis ani za ine surky u velkoobchodnika mozes akurat menit u spoluhracov na trhu
 

Eragon92

Znalec fóra
Spříchodem VB už relikvie nebonusovek mají využití, vzhledem k tomu ale, že to sežere víc bonusových relikvií stávají se pro mě VB zbytečné a tudíž opět i relikvie :D

Jinak co se týká surek. Dokud jsem nenatrefil na dobrý spolke byl to děs a stálo mě to místo v tabulce i čas. Ale i teď mám občas problém sehnat zboží. Ale snažím se držet "plné" sklady tak už mi to tak nevadí když třeba den dva čekám na výměnu.

Co bych ale možná zlepšil tak je rozložení bonusových surek hráčům, co tak sleduju trh tak v mém okolí zdá se mi, že to není moc dobře rozděleno....
 

DeletedUser34

Guest
no ono je t rozdelene rovnomerne všetky suroviny len je prblem že možno chibajúce surky maju hráči čo to prestali hrat alebo su priliš nísko v vivoji preto sa zda ze v niektorich častiach mapi chýba daná surovina aniekde zase ze je jej priliš vela
 

DeletedUser312

Guest
nejlepší je schovat se do hospody tam mají všeho dost :-D

jediný co ti zbejvá je nakupovat za lichvářskou daň od "nesousedů" .... a nebo ještě dráž od obchodníka....
 

Eragon92

Znalec fóra
U obchodínka nakupuju deně, mám teď hodně času takže za mince kupuju surky 1 kategorie a když mám dost i zásob tak kupuju surky i 2 kategorie...
 

DeletedUser312

Guest
popravdě už dlouo jsme nenakupoval nic... ale je fakt že to utrácím defakto jen za stavby a výzkum.... občas uplatím příšery v provincii... jako dneska :-D vyčistil jsem si hezky surky první kategorie... ale do třech dní zas bude sklad plnej... kupuju cokoliv pokud je to výhodný a měním cokoliv v alianci co jiní potřebujou... a kupodivu mě to pomalu ale jistě plní sklady u všeho... základ je jakmile se ukáže oáza na moje suroviny tak ji hned vybušit ... ten bonus je prostě znát.... a tím pádem je s čím kšeftovat....

a taky... je nás v alianci většina starejch známejch co spolu už klikáme mrak let.... od Travianu přez Mašinky až k elfům.... máme skype ... tzn když něco potřebuju nutně prostě písnu do jiný hry na skypa a on tam dycky někdo je :-D
 
Nahoru