• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Rada pro nováčka..

fosilka70

Pokročilý žák
Mám jen jedinou otázku..Jak mám prosím vylepšovat budovy když třeba manufaktura na mramor po mě chce na vylepšení zase mramor, který nemám?
Na trhu ho bohužel koupit nemůžu protože mám buď málo materiálu a nebo chtějí věci které ještě nevyrábím.
U kupce se sice mramor koupit dá ale je to drahé a je toho hlavně málo může mi tedy někdo poradit co mám dělat?
 

fosilka70

Pokročilý žák
Děkuji za radu ale to v tom případě budu čekat dva dny než se mi vyrobí a vlastně nemůžu ani hrát protože v každém úkolu je obsažený mramor nebo prkna..Hra se mi líbí ale nejde alespoň vyměnit materiál mezi hráči jako to jde v jiných hrách kde hráči pomáhají menším lvl ?
Nevím jestli tady nějaká taková možnost je protože to hraji teprve 4 dny a ještě se v tom tady moc neorientuji..
 

DeletedUser34

Guest
naco staviaš mramor ked nemaš naň bonus ??

najdi si nejaky splok a tam skorej zameniš co potrebujes lebo ak si sam oto tasie ti to pojde treba si najst spolok
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Na trh můžeš dát nabídku ty sama a čekat až jí přijme někdo jiný. Bohužel, když nenabídneš suroviny na výměnu, tak jiný nezískáš. To je prostě obchod. Vyrob svoje bonusový suroviny a vyměňuj je za ostatní. Případně si najdi společenství, které ti pomůže. Založit své společenství je super, ale ne vždy je to nejrozumnější volba.

naco staviaš mramor ked nemaš naň bonus ??
Protože hraje 4 dny a neví proč by neměla? Radši jí hned vysvětli proč by neměla, než pokládat takovouhle otázku.
 

DeletedUser34

Guest
zelena lama radšej jeje napíš rady a nestaraj sa co píšu iný
a hlavne jej nezabudni poradiť nech nakuúpy diamanty pan diamantovi :D

fosilka70 ak máš v hre nejakých kamarátov kludne si založte vlastne spoločenstvo na zaciatku to bude tašie ale aspoň budete rozhodovať o sebe samy a nebudete mať v spolku hračov čo rozbýjajú iné spolky
ale ak si len sama a nemaš tu nikoho jedina alternayva je hladat uz raložen´´y spolok z aspon 15 hráčmi čim viac hračov v spolku tym pestrejšia ponuka na trhu
 

nataly111

Velmistr písma
Protokole, ano jsou určití hráči co se chtějí přidat k někomu jen aby ho rozbyli, ale takoví se u mě neohřejí.
Fosilka, pokud hraješ ve světě Winyandor, ráda tě přijmu.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak teď jsi mě dostal :D Opět narážka na diamanty, který ti tak strašně leží v žaludku :D Čekal jsem víc teda, dokonce i od tebe :D

Založ společenství, kterým se budeš pyšnit na každým kroku, každý týden se pochlub všude možně svým umístěním, vecpi to každýmu a použij to v každý větě jako argument. Založ si vlastní téma kam to budeš dávat a usínej s pocitem, že jsi dokázala něco úžasnýho (což stejně několikrát už skončilo). Ah, sakryš. To né, to nedělej. Na to už tu jednoho máme :)

A teď konec hašteření. Ze začátku rozhodně společenství, které je trochu zajeté. To znamená fungují alespoň trochu motivace a obchod. Pokud tě nataly vezme pod svá křídla, bude to ideální ;)
 

DeletedUser34

Guest
Lama zelena to ty nikdy nedokážeš rozbyt spolky to ano v tom si macher
ale niečo vybudovať to nikdy nedáš :D :D :D


fosilka70 prajem veľa štastia v hre uži si to
 

DeletedUser1148

Guest
Hups to jsem se až lekla ,že i tady se dá pohádat.Vlastní spolek si založit je opravdu fajn ,ale chce to hodně pevné nervy ,trpělivost a hlavně spoustu času .Hlídání aktivity hlídání sousedské kdo je online a nedává pak vylučování ,shánění dalších členů a zase vylučování a další nové členy ,dokud se nezadaří ,že už konečně celý spolek spolupracuje.A ještě hlídat novinky atd. abychom mohli všechny členy informovat,psát uvítací zprávičky atd....kdo má spolek tak to zná .Takže kdo se na toto necítí ,ať radši vejde do už fungujícího spolku.Já jsem ráda ,že se nám konečně zadařilo ,že jsou všichni členové aktivní.Snad to tak i zůstane.
 

DeletedUser1198

Guest
@Luciasek7 plně souhlasím, vlastní fungující spolek není tak snadné mít a proto jsem rád za ten, ve kterém jasem, kde je to moc prima, nu snažím se to pochopitelně vracet jak mohu, tedy zboží a packy :-D
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 tak to jsi hráč ,za kterého je každý spolek vděčný.Nám se už snad také zadařilo ,že všech nás 25 jsme aktivní.Ale dalo to práci tedy :)
 

DeletedUser34

Guest
na začiatku keď sa spolky spúštali to bolo úplne lahké
ale čas plinul a nove spolky ak nemaju kamaratov hned na zaciatku tak zalozenie spolku je risk a naoozaj drina
popisi spolkov su viacmenej rovnaké a neni šanca zistit ktori spolok je Živí a ktorí uz len hybernuje

jeden z ukazovatelv je vypisat si spoôlky kam by som chcel ist a aspon tyzden pozorovat postup v tabulke ak stoji alebo ma za tizden len pár stoviek bodov tam to asi uz pomali hinie ale ak stupa a ma tyzdeny prirastok aspon 150 000 bodov tak tam to ťije :) ale neni to na 100 %
ale aspon 80% šanca tam je
 

DeletedUser1148

Guest
protokol i tak to jde a nebo to prostě zkoušet.U nás platí základ aktivita a poskytování sousedské.Pokud to někdo neplní tak chvilku počkám ,pokud nic tak jde a pozvu další hráče.Snažím se spolek udržet v plném počtu.Jee teď píšu jako bych ho vedla sama....samozřejmě se poradíme o každém vyhazovu.Začátky nebyly jednoduché ,protože jsme byli s městečkama na začátku a ještě si založili spolek ,ale už je to v poho :)
 
Nahoru