• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Rada pro nováčka..

DeletedUser76

Guest
Ale ,ale ,kdopak mne tu označil a chce mé svědectví :D nic jsem neviděla,nic jsem neslyšela , mlčím jako rybka zlatá co plní přání :D
U draků je krásně , píší se o tom básně, z mluvení tě bolí dásně, všichni mají plné pupky, dělají pro sebe dobré skutky, když noc zastane den popřejí si hezký sen , asi tak ;)

WMj1Z.png



Protokole pokud hledáš Pana Diamanta , tak zde , můžeš mu psát milostné dopisy :D. Taková šnečí farma má jich 29 :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser592

Guest
Právěže Luciášek a Koudelka nás vedou výborně. Nemohu si stěžovat, mě to i pomohlo v rozvoji města. Chat na hře je výborný a ráda hraji.
 

DeletedUser1711

Guest
Já mám asi kliku neb jsem prakticky začátečník a hraji to od konce dubna takže asi 5 týdnů, ale dostal jsem po třech týdnech nabídku od nejlepšího spolku ve světě Winyandoru (asi ve mě viděli potenciál ) a tam všechno šlape jak má. Motivují všichni a pomoc a rady fungují.
 

DeletedUser1148

Guest
woody69 ...tak teprve včera jsem se koukla kolik ten šneček stojí.Pak jsem koukla na tvůj příspěvek znovu a málem jsem spadla ze židle.No to je mazec.Proč to dělá? Nevím ,ale investovat tolik peněz do hry mi připadá nesmyslné.Já sama bych ty peníze upotřebila určitě na spooooustu jiných ,pro rodinu potřebných,věcí :cool: no ale přeju mu to.Určitě z toho má radost :p a pejsku a protokole až mu budete psát liebes brief tak mu to pochvalte :D
 

DeletedUser1198

Guest
jéje to je 87000 diamantů :-D tak to je slušný masakr, to bych dokázal jen tehdy, kdybych si je namnožil nelegálně :) a nebo je to "Flame" obrázek :D Se tady směju, ale někomu by z toho mohla i prasknout cévka :(:eek:
 

DeletedUser76

Guest
Není jediný co má na betě zastavěné město šneky, taky jsem si kladla otázku zda nemá nějakého toho sponzora nebo zda má možnost bez diamantů se dostat k budovám , zde na našem českém Elvenaru vévodí pan Stříbrný ten jich má třináct , prozatím :D. Jiné jsem nesledovala.
Nicméně radujme se a děkujme sponzorům hry, jelikož šnečí farmy nám zajistí budoucnost :D, více farem, šneci jedou , šneci jsou cool :D
 

DeletedUser1198

Guest
Mě osobně je to šumajda. Pro mne to koupené má mnohem nižší hodnotu, než to vydřené. Nezavrhuji to, ale přemýšlel jsem, zda bych takto tunil své město, kdyby mi na penězích nezáleželo a dospěl jsem k názoru, že netunil. Nejsem lačný ani po žebříčku (ale sleduji ho), spíš se jen tak bavím a kochám se, jak mi městečko utěšeně roste. Tohle je pro mne procházka růžovým sadem proti tomu, co jsem zažíval ne free serveru s WoW. Ale co si budeme povídat. Přeci jen si myslím, že u většiny hráčů má takové šnečí město menší hodnotu než to obyčejné. Částečně to bude tou příslovečnou závistí, ale větším dílem je to herním hodnocením. Taková města já v duchu odečítám ze žebříčku mých hodnot, stejně jako jsem to dělal s výbavou některých hráčů. (Na druhou stranu, tito hráči jsou snem každého vlastníka hry a nám ostatním umožňují hrát hru s vědomím a nadějí, že se bude nadále úspěšně vyvíjet).
Proto se těším z toho mála, co do hry investuji, protože to dělám pouze tak, že chci-li diamanty, koupím si je, ale za jejich hodnotu si odřeknu cigarety. Takže vychovávám sám sebe a to také není k zahození, ne?
 

DeletedUser76

Guest
To poděkování máš hlavně za to kouření :D, že oželíš cigarety. Kupuj více diamantů :D. Já a jedna milá holčina ze spolku jsme před měsícem zahodily cigarety a kouříme E - cigaretu, já tedy už jedu bez nikotinu a ona úspěšně ubírá sílu z 18 je na síle 6. Takže investuji do spirálek,bází,příchutí a dýmám jak komín . Podlehla jsem cloud chasingu a učím se dráčky,chobotnice a kroužky což mne vyjde na 35 korun denně :D a ještě budu zdravá :D, možná tedy asi :D.
Diamanty ve hře zásadně neřeším, každého osobní věc a jeho svobodné rozhodnutí kam peníze vloží. Mě se šnek líbí a moc, také jsem zvažovala, ale 500 dám raději za barvy na kreslení nebo štětce, to má pro mne větší hodnotu a mohu si to ohmatat :D
První město jsem tlačila diamanty, druhé město jedu bez až na divy, nemám nervy čekat na runy, takže ty poslední vždy dokoupím z telefonu, když ho dobiji kredit mám dvojnásobný bonus, takže vlastně mi to platí společnost ona skvělá :D.
Mám včelku, stavte se :D. Reklama :D
 

DeletedUser1198

Guest
Tak k tomu jsem ještě nedospěl.. oželím kouření na 2 -3 dny, na E-cigaretu se necítím, ale vím že ta možnost tady je :). A souhlasím, že diamanty si každý řeší výhradně sám. A že jste děvčata sekly s cigaretami, za to máte můj obdiv.
 

DeletedUser3278

Guest
Ahoj vsem, potreboval bych poradit kde se da sehnat kouzlo Sila zasob? Hru hraji teprve druhy den, tak se teprve seznamuji. Dekuji
 

Santerr

Veterán
Pokud ještě nemáš akademii kouzel, tak při motivaci sousedů nebo členů společenství získáš 3 truhličky s pokladem denně. Pokud budeš mít štěstí, bude tam to kouzlo. ;)
 

DeletedUser3278

Guest
aha diky za odpoved, akademii jeste nemam, musim vynalezt, a sousedy motivuju, tak snad mi to vyjde :) d
 

DeletedUser76

Guest
Kouzlo síla zásob také získáš v turnaji jako odměnu za provincii a je jich tam poměrně dost. Turnaje se můžeš zúčastnit jako člen ve společenství a pokud nejsi v žádném společenství stačí když si spolek založíš byť jen pouze skrze turnaj. Turnaj momentálně probíhá :).
 
Nahoru