• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pomsta vyhnanců

Boobika

Pokročilý žák
jen takovy postreh, bilou hmotu z prodeje veze svetla lze ziskat i kdyz vez jeste nebyla postavena. takze jen zadat stavbu a prodej
 

voyager-1

Velmistr písma
zadat stavbu a prodej jaksi neexistuje, bud zadat stavbu a zrušit stavbu nebo postavit a prodat. Nebo jak to myslíš?

edit: za přerušení stavby hmotu nezískáš.
 
Naposledy upraveno:

ElfNostradamus

Veterán
ano přesně u věží není třeba dostavovat časově celou věž jak u světlé, tak tmavé ale na zisk světlé či tmavé hmoty stačí danou věž prodat třeba již hned po zadání výstavby-tudíž ještě ve výstavbě budovy, ušetříš trochu času, malé plus....funguje to, opravdu ale jen a pouze u věží /už jen když kurzorem najedeš na danou věž ve výstavbě, tak ti to samo ukazuje že již dostaneš světlou nebo tmavou hmotu/ asi tak :)
 

Ludi

Veterán
Grafika nových budov je opět nádherná. Manufaktura s drakem, co čte lupou, je fakt bezva :). Do hedvábí se nám vrátil letící motýlek, i když úplně jiný. Takže s tou plánovanou destrukcí města to nebude na konci kapitoly tak zlé. Asi jenom zjistím, že ten čaroděj jsem já a převzala jsem totální vládu nad městem ;).
 

karhol

Znalec fóra
Jsem u úkolu 10 věží + 10 líhní. Nevíte někdo, jestli bude ještě nějaký takový podobný úkol? Už chci věže odstranit, místo zabrat líhněmi a produkci nahradit PB...
 

karhol

Znalec fóra
Tak to je dobrý, místo na věže tím pádem nepotřebuju, stačí vždy jednu postavit jen jednu a zbourat. To celé 5x a je splněno...
 

GorGlin

Veterán
předpokládám že ano já tam ještě nejsem
je to

Prodejte 5 věží světla a temnoty

takže i kdyby jich mělo být dohromady 10 tak by měl jít splnit po jedne
 

ElfNostradamus

Veterán
To je myslím poslední úkol na věže: Prodej 5 věží světla a temnoty /věže světla stavíš 10x pokud již nemáš světlou hmotu na temné věže v zásobě/ ....pak stačí si nechat jedno místo na věže a postupně dělat černou hmotu na levely portálu/pozor na lv4 dát až po dokončení veškeré výroby lv4 je nevýrobní/ nebo místo nemít a černou hmotu dodělat po konečné výrobě líhní a portálu!, času a místa tam bude na konci dost. +
další zákeřné úkoly: - mít 4x líhně na lv4 + mít otevřeno 590 provincií! /nevím zda půjde odmítnout/
- vlastni 8x T1 na lv 33
- 10x líhně na lv4
PS. těch 10 líhní na lv4 je asi základ co by hráč měl mít ve městě na slušné projetí kapitolou, jinak se to hodně povleče i vzhledem k tomu, že následná výroba v portálu slušně sžírá výrobu z líhní, asi tak - Good Luck :)
 

karhol

Znalec fóra
Pěkný, takže jdu stavět T1 manufakturu, protože jich mám jen 7.. Doufám že se sčítá T1 + T4 + T6,
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
Já to chápu tak, že úkoly tě nutí postupně zvednout každou T1 manufakturu a nakonec musíš mít 8 libovolných
po něm je úkol na 3. lvl portálu a 10 líhní lvl 4.
což sežere místo, ale líhně už nemusí být v provozu, další úkoly už chtějí jen ty ultra obludky
takže moje myšlenka je tohle řešit až na konci rasy, kdy budu bourat a přestavovat město
 

voyager-1

Velmistr písma
to je zas dobrej podraz, už mám několik dní vyrobeno 72 černých hmot a ted mi naskočí úkol vyrob 4
edit: pak tam bude Prodejte 5 věží světla a temnoty, když to už mám dávno za sebou
 
Naposledy upraveno:
Nahoru