• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost

DeletedUser4169

Guest
Tak doufejme, já to taky nechal na poslední chvíli, říkal sem si, když bude dabl, bude třetí cena, když ne, vystřílím to na poslední budovu.. a ejhle, změna o_O
 

DeletedUser494

Guest
Tak event téměř za námi, hodnotím velice, velice kladně! Je super, že konečně můžeme dosáhnout na třetí odměnu bez diamantů. Já osobně mám 540/800 na tu třetí, bo jsem chtěl mnohem více ty zkracovače. Kdybych chtěl, těch 260 výhonků bych uplně v klidu získal během nějaké té akce, která byla snad každý týden. Dal jsem přednost jiným budovám, než v ten den, ale přítelkyně ji získala a i několik jiných budov k tomu.

Pak teda kladně hodnotím záměnu relikvií za požehnání a zkracovače v truhlách - z relikvií jsem byl vždycky hrozně neštastný, bo mi k ničemu nebyly, ty požehnání jsou super věc.

+ samozřejmě, budovy jsou neotřelé, nové, pěkně vyvedené, takže taky super. Díky moc za tenhle event a už se těším na další!
 

DeletedUser273

Guest
Event úžasný,podařilo se mi získat III dekoraci Eventu,ikdyž za cenu toho,že jsem využívala bonusy na výhonky bez ohledu na denní odměnu.Odměny v podobě : Déšť mincí,Příděl zásob v % + zesilovače jsou velkým přínosem do hry :)



KjAtwrN.jpg
 

Baxcze

Znalec fóra
Velmi hezký event a ty budovy jsou krásně zpracované.To se vám opravdu podařilo_Opět jsem velmi spokojen a těším se na další event.
 

DeletedUser1198

Guest
Event konečně hotov, ale s oříšky to bylo tak - tak a vlastně poprvé jsem získal i třetí budovu. Šlo to, ale využíval jsem na maximum dvojnásobný oříškový příděl a také jsem měl trochu štěstí na oříšky z losování. Vyšlo mi to akorát - event i půlčíci, oboje hotovo, alespoň jsem měl místo na drobnou přestavbu města. Event byl pěkný, jen některé úkoly opravdu působí hráčům nemalé problémy a to jak průzkum provincií z hlediska časového, tak vylepšení budov nad L10 a to z hlediska místa na mapě hry a v neposlední řadě i výzkum technologií. Setkají-li se z těchto vyjmenovaných 2 v jednom úkolu a nemá-li hráč několik urychlovačů, tak pro něj event vlastně končí. A protože se takovéto úkoly vyskytly, chápu rozmrzelost těch, kterých se to týkalo. Asi se při tvorbě úkolů počítá s tím, že je hráči budou znát předem, protože kdyby známé nebyly, nedovedu si představit, že bych vůbec eventy zkoušel, vždyť to by byla sotva první budova. Je pravdou, že jsem se událostí krásně bavil a cením si vysoce práci všech, co se na něm podíleli. Vždyť já nezaznamenal žádnou chybu a to je fantastický úspěch a tvůrcům za něj děkuji a znovu píšu - "krásná práce".
 

DeletedUser467

Guest
@pes63 Nepochybuji o tom, že se počítá s tím, že budou lidi znát úkoly předem. Ostatně v prvních eventech byly úkoly méně náročné na čas, ale vzhledem k tomu, že se dopředu proflákli a všichni to měli hned hotové, tak to udělali náročnější. Nicméně i tak se to dá bez urychlovačů v pohodě splnit.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
nemyslím si, že vylepšení budovy na LVL 11 je náročné. obytná budova je rychle. ráno dáš stavět od nuly, druhý den máš. základní manufaktury ještě rychleji. (a ty suroviny jsou ve vyšších kapitolách určitě zanedbatelné).

ale chce to místo. bez místa navíc to nejde. minimálně na stavbu těch nebonusových manufaktur, které člověk většinou nemá.
 

DeletedUser2917

Guest
Tak změna poslední budovy je pro mne OBROVSKÝM zklamáním.... Budovy typu "málo kultury + málo zásob + cesta k tomu" mi nepřijdou moc zajímavé. Z posledních eventů (maškarní a už nevím co) mám takové 4 a 3 z nich mi hnijí ve shromaždišti a ta jedna z města zmizí hned, jak budu potřebovat její místo... Z celého tohohle eventu se mi krom hlavních odměn nepodařilo získat žádnou kulturní budovu (a není to tím, že bych neklikala...), tak jsem doufala ve štěstí třeba poslední den.... Teď si spíš přeji, aby mi to nepadlo.... to raději VB nebo urychlovač času.... Když na to celé kouknu, tak v denních odměnách byly POUZE 2 čistě kulturní budovy!! Ta první hned 2. den, takže ta se skoro nepočítá, bo to člověk moc ořechů ještě neměl... Takže zbyl ten modrý strom, což klikali všichni a dle komentářů to dopadlo tak, že někdo má 5 a někdo žádný (já).... Až budu potřebovat manu, budu ráda, že jsou budovy, co ji dávají. Ale pro hráče prvních 8 kapitol je to smutné :-( Za mě tedy - event hezký, grafika hezká, získání 3. odměny super (i když o gradaci těch 3 odměn nemůže být řeč, bo 2. a 3. jsou skoro stejné), pravděpodobnost získání denních odměn silně diskutabilní, složení odměn by si zasloužilo více čistě kulturních budov.
 

DeletedUser3419

Guest
Ať jdou do háje, já si tu kvůli tomu že to dává kulturu šušním zbylé ořechy a oni to na poslední chvíli změní a budova je mi opět na prd. Opravdu mooc děkuji. Kdyby to řekli hned, tak jsem to vyházel někde jinde.
 

Prealiena

Velmistr písma
Ono se to tady profláklo už ve čtvrtek, tak jsi mohl ořechy vyházet na double výhonky a mít třetí odměnu.

//Odstraněna zbytečná citace, Delingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3419

Guest
Tu už jsem měl po druhých výhoncích, následně jsem si škudlil ořechy na poslední kulturní budovu, protože mi perfektně zaplňovala mezery a vyplňovala plánování města. Kdybych to věděl dříve, obnovil bych si modré stromy a nebo vyměnil dračí matky a nebo blbnul s ořechovými městy. Takhle mám 4 budovy úplně k ničemu.

//Odstraněna zbytečná citace, Delingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Prealiena

Velmistr písma
Taky jsem si říkala, že by na poslední den mohli udělat lidem radost a nechat je vybrat jednu budovu z předcházejících dní.
Klidně i formou tlačítka ruleta, po kliknutí by se denní odměna změnila na nějakou jinou, z těch co už byli dříve. Jen by se to tlačítko muselo dát použít vícekrát (možná odpočet 30 min na jedno kliknutí, nebo vložit 10 ořechů na jedno použití)

//Odstraněna zbytečná citace, Delingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3419

Guest
Taky dobrý nápad. Mě prostě mrzí že jsem s tím počítal a teď zase nic. No jo. Koukám že si raději příště budu vybírat odměny, které již znám a vím co dělají a nebudu čekat až je opět změní. Dokud nedělám manu, jsou mi takové budovy na nic. a Jelikož jsem u Trpaslíků, tak si ještě chvíli počkám :(

//Odstraněna zbytečná citace, Delingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru