• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Petice pro vrácení bojového systému na původní verzi

  • Zakladatel vlákna DeletedUser818
  • Vytvořeno

jste pro vrácení bojového systému do původního stavu

  • ano

    Hlasy: 55 79,7%
  • ne

    Hlasy: 14 20,3%

  • Celkový počet hlasujících
    69
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser2116

Guest
Chackere..zdravím Tě....
pokud nemáš chuť a náladu s námi spolupracovat na pokusu o změnu herních podmínek...
nechápu,proč nám to sem píšeš ... a proč vlastně reaguješ..???!!!
tady se spojili hráči,kterým nevyhovuje nový určitý systém hry..!!!!
a pokud máš přesvědčení,že se nic nemůže změnit...jsi na omylu..!!
tyto hry jsou založeny na zájmu hráčů..!!a to si vlastníci velmi dobře uvědomují..!!!
tudíž pokud stovky hráčů vyjádří nesouhlas s nějakou úpravou této hry...
budou to muset..!!! řešit...jinak o své hráče přijdou..!!!
zkus politiku...tam budeš prospěšný..!!!a velmi..!!!
krásný život ti přeji..!!!
alfiman

I já Tě zdravím příteli,
asi sis spletl téma. Pro Tvoje info, téma se jmenuje „Petice pro vrácení bojového systému na původní verzi“, tudíž autor požaduje vrácení systému do původního stavu, nikoli jeho úpravu, to za prvé. Za druhé, vy tady kritizujete nový systém boje, já zase kritizuji tuto petici. A za třetí, diskuzní fórum je od slova diskuze, proto s vámi diskutuji a na což mám úplně stejné právo, jako vy ostatní. Tím jsem Ti snad odpověděl na Tvoji otázku „... a proč vlastně reaguješ..???!!!“.
Neříkám, že tahle hra není založená na zájmu hry. Samozřejmě že je, ale vše má své hranice. Koncept hry je vymýšlen dlouho dopředu a pokud si myslíš, že jej kvůli pár nesouhlasícím hráčům změní, pak jsi na omylu zase Ty. Anketa je stará cca 18 dní a od té doby se k ní vyjádřilo mizivé procento československých hráčů Elvenaru. Šance na změnu je nulová. ;) A za další. Znám InnoGames z jiných her a za ty roky můžu říct, že takto radikální změna je nemožná. ;) A pokud o hráče přijdou na tolik, že budou muset od hry upustit, tak to udělají. Hru zavřou a vymyslí novou, která jim bude zase chvíli vydělávat. Nebylo by to poprvé a ani naposled. ;)

Krásný život i Tobě. ;)

klasika. nekdo se tu stydi za svou identitu. no..asi k tomu mas duvod a vubec se ti nedivím :D
Mnooo, stydí. Nejsem spíš ten typ, co se chlubí svým peřím. ;)

Nikdo si nehraje na nějaký vítěze nebo nevítěze... jen je fakt směšný se tu s tebou dohadovat o něčem, čemu prostě nerozumíš, protože tak daleko aby se tě to dotklo asi nikdy nebudeš.
Jinak s tím Egem mám úplně jiný názor..podle mě si ho tu prostě honíš... :D:D
Znáš přísloví: „Podle sebe, soudím Tebe.“? Tebe to úplně vystihuje. ;) To, že pár hráčů má jiný názor, než Ty, tak je s nimi diskuze směšná a hned tomu nerozumí? Dost povrchní, nemyslíš? Takhle hanit opačně smýšlející lidské bytosti...


Ovšem musím říct a souhlasit s těmi názory, že Inno klade obrovský důraz na bojový systém ve hře, která má být mírumilovná a hlavně budovatelská. Tímto tu hru posouvají skutečně do jiné roviny a mnoho hráčů tím logicky přichází. Nicméně, hru beru takovou, jakou je. Pořád je to něco jiného, než je na netu dostupné.
 

DeletedUser32

Guest
No, kroky INNO jsou dost prapodivné, hra hráče bavila a byla jednoduše hratelná, tak jí celou překopat aby se ta jednoduchost, kvůli které jí převážná většina hráčů začala hrát, vytratila, čímž samozřejmě o plno hráčů a tím i potencionální možnost výdělku přijdou, to mi opravdu zrovna moc loogické nepřipadá.
 

Deleted User - 42211

Guest
Když jsem před rokem hru začínala hrát, tak si tu lidi stěžovali, že je málo jednotek k boji... že jsou boje jednoduché a dávali návrhy, jak hru v tomto ohledu vylepšit. Tvůrci to vyslyšeli a začali se bojovému systému věnovat...ale to je zase špatně :D Něco chcete a když se to změní, tak to zase chcete dát pryč a návrat k místu, kde to bylo :D Trochu nevíte co chcete, krom toho si stěžovat a stěžovat a vyhrožovat odchodem, jako by na odchodu desetiny hráčů záležel celý svět a jeho existence :D Trochu hodně směšné...

Stěžujete si na přepracování bojového systému a že vás nutí bojovat...můžete mi říct, kdo vás k tomu nutí? To snad zrušili alternativu vyjednávání? Pořád máte na výběr, tak co tu mektáte? Toto skutečně nepochopím... Taky jsou věci, které mi nevyhovují, taky jsem nadávala na samostatnost na mapě, na zvětšení manufaktury na drahokamy, když ostatní zůstaly nepozměněny... Ano, jsou tu věci, co jsou problematické...ale tak o tom řeknu a máme tu tým, který se snaží vše předat vývojářům...Nebudu tu pořád fňukat a vyhrožovat, že si nekoupím jediný diamanty a odejdu od hry a celé Inno na základě toho zkrachuje :D
Losers.jpg
 

DeletedUser2070

Guest
Když jsem před rokem hru začínala hrát, tak si tu lidi stěžovali, že je málo jednotek k boji... že jsou boje jednoduché a dávali návrhy, jak hru v tomto ohledu vylepšit. Tvůrci to vyslyšeli a začali se bojovému systému věnovat...ale to je zase špatně :D Něco chcete a když se to změní, tak to zase chcete dát pryč a návrat k místu, kde to bylo :D Trochu nevíte co chcete, krom toho si stěžovat a stěžovat a vyhrožovat odchodem, jako by na odchodu desetiny hráčů záležel celý svět a jeho existence :D Trochu hodně směšné...
Jo ne nadarmo se říká: Když nevíš co chceš, skončíš v hromadě toho co nechceš :D
 

DeletedUser32

Guest
Když jsem před rokem hru začínala hrát, tak si tu lidi stěžovali, že je málo jednotek k boji... že jsou boje jednoduché a dávali návrhy, jak hru v tomto ohledu vylepšit. Tvůrci to vyslyšeli a začali se bojovému systému věnovat...ale to je zase špatně :D Něco chcete a když se to změní, tak to zase chcete dát pryč a návrat k místu, kde to bylo :D Trochu nevíte co chcete, krom toho si stěžovat a stěžovat a vyhrožovat odchodem, jako by na odchodu desetiny hráčů záležel celý svět a jeho existence :D Trochu hodně směšné...

Stěžujete si na přepracování bojového systému a že vás nutí bojovat...můžete mi říct, kdo vás k tomu nutí? To snad zrušili alternativu vyjednávání? Pořád máte na výběr, tak co tu mektáte? Toto skutečně nepochopím... Taky jsou věci, které mi nevyhovují, taky jsem nadávala na samostatnost na mapě, na zvětšení manufaktury na drahokamy, když ostatní zůstaly nepozměněny... Ano, jsou tu věci, co jsou problematické...ale tak o tom řeknu a máme tu tým, který se snaží vše předat vývojářům...Nebudu tu pořád fňukat a vyhrožovat, že si nekoupím jediný diamanty a odejdu od hry a celé Inno na základě toho zkrachuje :D

No, jsem tu takřka od začátku hry a nikdy jsem si nevšiml, že by se zvedla nějaká vlna nevole ohledně jednoduchosti bojů, maximálně občas nějaký jednotlivec, jak píšeš máme tu tým který předává připomínky a poznatky hráčů vývojářům, ale aby je mohli předat, musí jim své připomínky hráči zdělit, což se právě děje tím, že zde na fóru hráči svojí nespokojenost ventilují.
 

DeletedUser76

Guest
To je pořád a pořád to stejné v několika vláknech zde, ať člověk vleze kam vleze vždy skončí u bojového systému , kde se lidi rozdělili na dva tábory.
Zde se navrhla petice , stačí prostě kliknout ano či ne ,bez dalších únavných komentářů kde se navzájem snažíte někdy až zcestně vnutit svůj názor druhému , že vy máte bezprostředně pravdu . Je to normální , že někomu systém vyhovuje a je z něho nadšený a je normální, že někomu nevyhovuje zkrátka , nelíbí se mu . Respektujte názory hráčů k bojovému systému byť protivníků nebo jak to nazvat a přestaňte se konečně zde napadat prosím. Je to vážně smutné , když to člověk pročítá a to se jedná pouze o změny ve hře. Dále se mi nelíbí výběr slov , zájmeno ty nedává pokud vím volnost k tomu abych používala k cizím lidem slova mektat a jiné co zde padly. Zde má pouze vytvořit přátelskou atmosféru o, které poslední dobou zde na forum zcela pochybuji. Mně osobně ve hře této přijde bojový systém nevyhovující a vyjadřovala jsem se negativně ohledně automatu a to neznamená , že mektám .
 

DeletedUser2070

Guest
Začínám si myslet, že změna bojového systému bude pro Elvenar něco jako Černobyl pro Rusy nebo Hirošima a Nagasaki pro USA. To už prostě nikdo neodpáře :D
 

DeletedUser32

Guest
woody69, máš pravdu, že to osobní osočování a napadání by se tu objevovat nemělo, nicméně pokud je tu nesouhlas se současným bojovým systémem a pokud se má stát nějaká změna, není jiná možnost než tu nespokojenost dávat opakovaně najevo, je to jediná možnost jak dát INNU vědět že je stávající systém nevyhovující a pokusit se je tím přimět k zamyšlení, tohle je jediný prostředek (mimo ukončení hry) který vůči provozovateli hry jako hráči máme.
 

Deleted User - 42211

Guest
Na bojový systém se stěžuje už od prvního sdělení, že příjdou změny. Lidi na betě se proti tomu postavili - nic se nestalo, protestovali i v dalších mutacích hry a taky nic. Když věnují tolik času k nějakému přepracování, tak ho nenavrátí zpět jenom proto, že si někdo stěžuje - prostě buď budete dál hrát a zvyknete si, anebo ne a odejdete...Začnou hrát jiní, kteří nepoznali předešlý systém a budou v pohodě...
 

DeletedUser76

Guest
Mám na mysli osobní osočování a napadání :).
Jinak samozřejmě chápu, že spousta hráčů se zde nesmířila se změnou bojového systému a zřejmě to ještě nějaký čas potrvá.
Zde je jen pouhá hrstka hráčů o kterých já vím, že nejsou s bojovým systémem spokojeni .
Kdyby všichni napsali na forum ,bylo by toho daleko více :D.
 

DeletedUser32

Guest
Tak rozhodně na fórum chodí pouze hrstka z celkového počtu hráčů, nicméně už jen poměr hlasů, i té "hrstky" je dost vypovídající.
Jak píše woody o tom osobním napadaní a osočování, to se ani mě nelíbí, je to veřejné fórum a každý má právo vyjádřit svobodně svůj názor na věc, ale bez toho, aby napadal, či dokonce urážel kohokoli kdo jeho názor nesdílí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Maxa

Znalec fóra
globálne vsude navštevuje forum cca 10-20% hacu (v zavislosti na zajimavistech) a z toho prispiva slabych 15-30% .

u nas ve spolecenství jsem nezaznamenal na tento bojovy systém ani jeden kladný názor.
 

DeletedUser341

Guest
ahoj,
dle desítek nespokojených hráčů , jsi zřejmě válečný genius...!!!
přeji ti tvou přírodní inteligenci a šikovnost,ale neznamená to,že jsou všichni tak vysoce IQ vybavení,
jako ty..!!!a hlavně jsem přesvědčen , že nakupuješ diamanty....což samosebou poté ze hry...
i bojování a armád vytváří jiný level hry..!!!!
všichni ti jistě děkují za názor a přízpěvek....
ale já si osobně myslím,že jsi si ho mohl odpoustit..!!!
přeji krásný den..
alf

Nejsem génius, jenom nejsem "extrémně napřed", což bys pochopil, kdybys můj příspěvek skutečně přečetl. Jsem na začátku V. kapitoly - k odemčení "truhly" je třeba 70 provincií, a já jich, v době psaní příspěvků, měl cca 75 - tam skutečně boje šli v pohodě. Teď jich mám, bez většího posunu ve výzkumu, 95 (nákup za suroviny, abych získal místo, které ale nakonec teď nevyužiju), a ano, už to nejde... Proč? Protože jsem moc napřed! A to je podle mne naprosto v pořádku. Když si chci jet napřed, tak na to bojem nemůžu mít, a i surovinově to musí stát výrazně více než kdybych jel tak, jak je hra postavená. Když teď nějakou chvíli bojovat, ani kupovat, nebudu, navýší se mi počet jednotek (díky výzkumu), a stoupne produkce surovin (vylepšení manufaktur) a zase to půjde.
Jo, a diamanty nekupuju, spletl ses. Tedy krom "startovního balíčku" 1500 diamantů + stavitel, abych mohl mít 4 stavitele - pokud je tohle považováno za "oo, velký diamanťák" :)

...Začnou hrát jiní, kteří nepoznali předešlý systém a budou v pohodě...
S tímhle bych se ztotožnil úplně. Ti, kteří neznají starý bojový systém, s tím novým mít problém nebudou. Hrál jsem v době vzniku Elvenaru, pak jsem přestal a před dvěma měsíci (tedy už za nového systému) se ke hře vrátil znovu od začátku. Mohu tedy velmi dobře porovnat, jaké byly začátky se starým systémem (hurá, mám stovky provincií a z toho desítky rozšíření, boje už jsou v takovym počtu nuda, ale automat to stejně dá díky "super golemům") a s novým systémem (týjo, pěkný boje, člověk musí myslet, jestli nechce mít zbytečný ztráty na automat; chtělo by to víc rozšíření, ale bojově na to nemám, což mne motivuje hnout se dál s výzkumem a mít silnější armádu, nebo vyšší výrobu surek)

Shrnuta - hra nebyla EASY, ale "trapně EASY" - proto jsem ji taky přestal hrát, byla to nuda. Teď je to aspoň zajímavé a člověk u toho může přemýšlet - na co se ve výzkumu prvně soustředit, aby mu to pomohlo s posunem na mapě; jak postavit město protože nemá v rezervě tolik rozšíření, že neví co s místem.
Chápu, že spousta hráčů chce starý systém, čím pokročilejší jsou, tím více ho chtějí. Proč? Protože jsou zvyklý že dostanou provincie "zadarmo" a ono to najednou nejde, a na mapě tudíž v podstatě nemůžou nic dělat. Kvuli špatně nastavenému bojovému systému DŘÍVE, ne teď...
 
Nahoru