• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Petice pro vrácení bojového systému na původní verzi

  • Zakladatel vlákna DeletedUser818
  • Vytvořeno

jste pro vrácení bojového systému do původního stavu

  • ano

    Hlasy: 55 79,7%
  • ne

    Hlasy: 14 20,3%

  • Celkový počet hlasujících
    69
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser818

Guest
Vytvořte prosím někdo elektronickou petici pro navrácení bojového systému do původního stavu.

Uznejte sami, že hra je teď o ničem. Hratelná pouze z 50% .

Proto, prosím i hlasujte, třeba si toho někdo všimne a chytne se za hlavu nebo to zablokují.

s pozdravem Jordy278
 

Maatina

Znalec fóra
Hlasovala jsem pro, jen aby už ale zase nebylo pozdě. Zrovna včera jsem zvažovala zbourání Tábora žoldnéřů, teď čtu v jiném tématu, že už někdo vojenské budovy ruší, nedivím se.. Ty změny jsou takové dost nečekané a zásadní a mohou nadělat paseku ve hře. Jak jsem dnes ráda, že jsem si dala před změnou bojového systému načas s bouráním druhé bonusové manufaktury, které jsem velmi silně zvažovala. Pokud jsem dříve třeba i 3/4 provincií vybojovala, dnes si tak vyzkouším nějaký ten boj z nostalgie a kdyby už to "náhodou" šlo. Náhodou to moc nejde. Jen v turnajích se mi zatím jakžtakž daří.

Z té nemožnosti bojovat po změně systému jsem byla dost zklamaná, abych pravdu řekla, a dodnes jsem nepochopila, v čem měla spočívat přednost této změny, když nyní jsou boje takřka nemožné. Nicméně.. už se smiřuji s výkupem, alespoň to nevezme tolik času, což je taky výhoda, ony ty boje kolikrát začínaly být i poměrně dlouhé.
 

DeletedUser2070

Guest
Pochybuji, že nějaká petice tady pomůže. Po tom množství energie a času co dali do stávajících vychytávek soubojového systému se na to těžko teďka vykašlou a dají všechny změny nazpátek. Vím, že zvyk je železná košile a na nové věci se špatně zvyká, ale kdyby jsme takto uvažovali všichni, dodnes by jsme žili v jeskyních a jedli syrové maso :D Co víte, třeba se to do roka a do dne vyšperkuje a pak budeme za všechny změny rádi. Jen můj skromný názor :D
 

DeletedUser2116

Guest
Petice? :D :D :D Přátelé, při registraci jste s možnými změnami herního systému souhlasili a teď zakládáte petice, která nemá absolutně žádný význam? Takhle jsem se hodně dlouho nezasmál, děkuji autorovi této frašky!

Pořád máte na výběr, buď se s tím smíříte, nebo s hrou skončíte. Petice je totálně bezvýznamným krokem a vynaloženou energii do ni byste mohli vložit jinam. Opravdu jsem viděl hodně, ale toto je skutečně první hra, kde si někteří hráči myslí, že petice je všemožný lék všeho, ba dokonce i změny herního systému a kór u hry, která je F2P! :D
 

DeletedUser292

Guest
Pochopitelně jsem hlasoval pro vrácení :D:D
Už z počtu reakcí je jasně vidět, že většinu hráčů už Inno od hry odradilo.. pro hlasovali asi mod (což musí bo to mají v popisu práce) a zbylé 4 lidi nemá smysl jmenovat.. :D:D
Proti by bylo navíc mraky hráčů, který ta hra bohužel už tolik nebere, natož aby četli fórum.
A protože to většina aktivních platících hráčů dávno zabalila...nezbývá než doufat, že to chacker zachrání... a celý Inno uživí..... :D:D:D:D:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2116

Guest
Skamar - já do toho nevrazil ani korunu! ;) Rád bych viděl nějaký podklady, které potvrzují Tvoje tvrzení, viz citace:
A protože to většina aktivních platících hráčů dávno zabalila...
protože jinak tady zase akorát meleš blbosti! Myslíš, že kdyby jim ta hra nevydělávala, teda podle Tebe to tak je, že by pokračovali v jejím vývoji a dávno by ji neodstřelili? A pokud je mi známo, tak Inno nemá jen Elvenar. ;)
 

Maxa

Znalec fóra
chacker: ty si taky podklad. ono se staci divat okolo sebe.
a hra zajiste vydelava, ale zdaleka ne tolik, kolik by mohla.
Jinak tebe musi Inno milovat. takoveho kladného zarputilce má málo kdo. škoda, že ti to tu nikdo nebaští :cool:
 

DeletedUser2116

Guest
Pročpak Maxa? Že všechno nekritizuju, že neremcám kvůli změnám, že nenadávám na Inno, že se nebojím změn a nedokážu se jim přizpůsobit? Mi je celý Inno u zádele, stejně tak, jako tam mám Tebe, nebo kohokoli jiného. Jen nesnáším kritiku, která nic neříká, neboť se jedná akorát o brek.

Elv je ještě hodně mladá hra a ten, kdo si myslel, že bude stejná, jako na začátku, tak byl akorát naivní! Každá hra, zvláště ta on-linová, musí projít tímto vývojem a po vyhodnocení samotných vývojářů se udělají razantní změny, což se stalo. A pevně věřím, že přijdou další a možná i razantnější.

Akorát tady brečíte, nic jiného. Tady nedostanete lízátko, když jej zrovna chcete. A to je to, co mě na tom tady bavím, kvůli čemu se vkládám do diskuzí a rejpu do vás, protože vaše reakce, zvláště Tvoje Maxa, jsou hodně předvídatelné a očekávatelné, resp. vždy je mi jasné, jak budeš reagovat. ;)
 

DeletedUser2070

Guest
Tak to je asi vážně velká škoda, že to Chackerovi baštím i s navijákem a souhlasím s ním :D Když vidím, že nový příspěvek přidal Maxa, tak vím, že to bude zase nějaká negace, stěžování a kritizování. Prostě jak se říká
haters.jpg

Po několika měsících hraní mi připadalo, že tuhle hru vývojáři nastavili na obtížnost EASY. Po změně bojového systému je to konečně NORMAL. A já sem zvyklý hrát hry na HARDCORE či EXTREME. Nový bojový systém? Pro mě super výzva, v posledním turnaji jsem si otevřel 6 provincií a v každé se dostal do 5 kola a to jen přes automat (žuloví golemové a kláštěr bojových mnichů na lvl 1). Se změnami jsem se popral a zase fičím dál, stačí zapojit trochu toho mozku.

Dnes jsem pokořil 200 provincií. Taky vykupuji. Boj mě nebaví, protože je monotoní a žádná změna v číslech tohle nikdy nezmění. Kdyby aspoň odpadávaly končetiny, trocha krve, nějaký ten výbuch, zabodnutý šíp v těle prostě víc detailů. Někdy si říkám, že kdyby byly detaily v boji tak vymazlené jako budovy ve městě, aspoň by na to byla radost pohledět. Jen tak ze zvědavosti, zkoušeli jsem si někdy v prohlížeči město přiblížit na 200% a více? Včera jsem to zkusil a pomalu hodinu se jenom kochal, jak vymazlené některé detaily opravdu jsou.

Když chci bojovat sáhnu po jiné hře. Tuhle mám jen pro relaxování a proto nechápu jak se u takovéto klidné, pohodové a super graficky zpracované hry může vůbec někdo nervovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2070

Guest
Promiň trochu jsem to asi přehnal. Ale mě osobně to tak přijde, když si od tebe něco čtu. Nic ve zlém :)
 

DeletedUser1148

Guest
Maxa buď v klidu ;) i takových jako je chacker se tu pár najde a nedej bože když nesouhlasíš.To pak vyskakuje metr vysoko.Těch pár, jsem si říkala kdo ví ,jestli to nejsou multi účty. Taky někdy mám tu čest ,ale nemáš šanci rozumně mu to vysvětlit.Nech to bez komentáře a v klidu se usmívej.:):p
 

DeletedUser2116

Guest
Luciasek7, očividně jsi mě rovněž také nepochopila. Tady vůbec nejde o to, že s něčím nesouhlasíš. ;) Tudíž Ti taky nemá cenu cokoli vysvětlovat. ;)
 

DeletedUser2070

Guest
Nechápu na co bych potřeboval více účtů než jeden. Když něco dělám, tak to snad dělám pořádně a jestli tuhle hru hraje někdo s více účty, tak ho upřímně lituji. Takový člověk snad nemůže mít ani jeden z nich pořádně rozjetý. Víš, ono to není o multi účtech, ale o tom kolik jsi ochotná této hře obětovat času a jak moc máš možnost naklikávat výroby. Já tu možnost mám od 6:00 ráno do 22:00 večer pomalu každý den. Lognu se, naklikám 3 hodinovky a valím pryč. Takhle 5x za den + 1 devítihodinovka kvůli spánku.
Proto říkám, že tahle hra není moc pro aktivní hraní. Pak máte všeho spousty a nechápete, jak můžou ostatní lamentovat :D

PS: Promiň, ale na tuto poznámku prostě musím ještě zareagovat :D Takových jako Chacker? Myslíš pořádných hráčů? No, určitě se nás tu pár najde :D Protože i my se potřebujeme od běsu jiných opravdu náročných her odreagovat. Třeba u takovéto pohodárny :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
ManiackBean nejde o to jestli pořádných hráčů.Nevím proč by ostatní,kteří si postěžují měli být špatní hráči? Myslím tím takový ,který hned každého napadá.Když pročítám jeho reakce ,tak si kolikrát říkám ,jestli má cenu se s ním bavit.Do každého ,který nemá stejný názor a nevychvaluje Inno se hned naveze a nebere si servítky.Většina hráčů vidí ,že bojový systém je zkažený a je špatný.Většina hráčů si na to stěžuje a většina hráčů podle chacekra jsou fňukalové ,brečí tu a kritizují apd. Kritizují správně.Bojový systém se prostě nepovedl a je špatný. Většina to vidí ,spousta hráčů kvůli tomu skončila se hrou ,ale pořád bude tvrdit že je bojový systém úžasný a my jsme špatní.Píšu to slušně.
 

DeletedUser2070

Guest
Neříkal jsem, že ti co si stěžují jsou špatní hráči a ani jsem to tak nemyslel.
 

DeletedUser341

Guest
Už dlouho jsem se tu do diskuze nezapojil, ale tohle mi nedá :)
"Většina hráčů vidí ,že bojový systém je zkažený a je špatný"? Vážně? V čem? Já dnes dal provincii s přehledem na automat... Nuda... To je to zkažení? Že lze vyhrávat aniž by člověk musel přemýšlet? (a ne, nemluvim o turnaji, ale skutečně o provincii)
Obtížnost provincií roste s jejich vzdáleností od hradu. Jaká novinka. A když je někdo extrémně daleko, tak se diví, že to nevybojuje? Skutečně má být cílem "moct vybojovat tisíce provincií, abych mohl mít stovky rozšíření"? By mne zajímalo, co pak s tim místem...

Takže jak už píší jiní - víc u bojů přemýšlet, plánovat správně rozložení jednotek (ano, změnilo se "kdo má bonus proti komu", ale na to si lze zvyknout) a jde to... Pokud tedy nejste daleko před svými možnostmi, ale tam holt člověk nemůže čekat zázraky - ne každý z nás dokáže proti Goliášovi býti Davidem...
 
Nahoru