• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Petice pro vrácení bojového systému na původní verzi

  • Zakladatel vlákna DeletedUser818
  • Vytvořeno

jste pro vrácení bojového systému do původního stavu

  • ano

    Hlasy: 55 79,7%
  • ne

    Hlasy: 14 20,3%

  • Celkový počet hlasujících
    69
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser76

Guest
Zdravím, to je neustále dokola to samé , že Vás to baví věčně se babrat v bojovém systému a vést nekonečné diskuse zda je dobrý či špatný .
Odradili jste tím hráče co rádi navštěvovali toto forum, je to nudné číst pořád dokola to stejné. Musím ale uznat, že máte vytrvalost :D.
Chvilku se třeba kochejte a odpočiňte si, vždyť Vám už z toho musí hrabat v šišulce :D.

DIV - Enarovo velvyslanectví - lesní elf , boží nemohu se vynadívat :)

8ZDUN.png
 

DeletedUser292

Guest
Já to tu taky vzdal, protože dohadovat se s expertem na boje, kterej se nedostal ani na 10.000 místo z 3.000 aktivních hráčů (to je pouze můj odhad) je opravdu směšný... :D:D:D
 

DeletedUser2116

Guest
Nevím, co je směšný, ale nikde jsem nepsal, že je tohle můj jediný a hlavní účet. ;) Takže být Tebou, tak si tu trapnou poznámku o umístění odpustím a radši se soustředím na to, co mi nejde. ;)
 

DeletedUser592

Guest
A jak dlouho hraješ? Přítel 5 měsíců, má 31 792 bodů hraje za elfy, na druhém účtu za lidi, jako ty tady a je o fous dál, takže také není jeho jediný účet. Jen pro porovnání, také se mu zdejší změny nějak extra nezamlouvají.
 

DeletedUser2116

Guest
To není zcela relevantní. Není důvod, abych se komukoli svěřoval o svém hlavním účtu. ;) A navíc, v této hře si hrát na to, kdo kolik má bodů je dost absurdní, když není znám ani konec a ani případná odměna pro vítěze. Ego si můžu honit jinde. ;)
 

DeletedUser592

Guest
Já jen, že o systému boje také něco ví, leccos pochopil a také mi potvrdil, že situaci snadnou nemám a spíš se divil, že jsem něco málo ubojovala, takže suma sumárum nešlapeš v mých botách, já v tvých, ale pro mě to nebylo snadné už předtím v bojovém systému a teď už mě fakt nebaví taktizovat jak blb a to jen v turnajích, díky vykupování provincií bych si v nich stejnak 2-3 týdny nezahrála, pak by to byl jeden střet na den, to vykoupím minimálně tři, takže co je teď pro mě prospěšné? Výkup, takže pokud někdo chce abych využívala bojů tak ať udělají něco pro to, aby to srovnali, třeba by stačilo dát obtížnost provincií dle výzkumu například, ne podle té nynější stupnice, nebo to zrušit a vrátit se k tomu předtím, nové jednotky mi moc šancí nedají, když stačí jeden úder proti ní a je po ní. třeba s ní ani nestihnu udeřit a to ji nějak nepřátelům nevystavuji. P.S.: Turnaje jsem hrála ve více provinciích po změně dostala klidně i do 4. jen v mých surovinách a nyní jsou tam jiné jednotky, hledáním taktiky jsem si nepomohla, baví je to tak zvyšovat obtížnost? Mohli to nechat v prostředku, jak říká spousta lidí tohle není o boji samotném, tak když se nám toto nelíbí, tak jen papouškujeme stížnosti, ale zvyšovat obtížnost někam, kde mohu začít rovnou odznova a vykašlat se na to co mám, nebo nehrát půlroku, abych byla v situaci před změnou? Všichni víme, že místo ve městečku je limitováno maxi čtvercem a to se nezmění ani s dalšími novými výzkumami, takže nekonečná hra to určitě není. Pak už se musí pouze bourat a stavět jinak s rozmyslem, s využitím placených budov, o tom ta hra fakt je, nevím, co se ti nezdá, když jsou lidi aktivně využívající bojového systému najednou limitování větší složitostí. Ti si stěžovat prostě budou, protože hrají, protože je ten systém bavil, protože to nebyla brnkačka, kdy zadal automat a čekal na vybojování.
 

Maxa

Znalec fóra
To není zcela relevantní. Není důvod, abych se komukoli svěřoval o svém hlavním účtu. ;) A navíc, v této hře si hrát na to, kdo kolik má bodů je dost absurdní, když není znám ani konec a ani případná odměna pro vítěze. Ego si můžu honit jinde. ;)
klasika. nekdo se tu stydi za svou identitu. no..asi k tomu mas duvod a vubec se ti nedivím :D
 

DeletedUser2070

Guest
Jen takový poznatek. Řeší se tu vůbec ještě ta petice? Protože štěkat po sobě můžete v soukromých zprávách.

Howgh
 

DeletedUser353

Guest
Dobývám jen tolik provincií, kolik potřebuji pro další postup a všechny raději vykoupím, než abych bojoval. Na automat to většinou nevyjde a normální boj mě stojí příliš mnoho času. To abych jenom seděl u počítače. Ty boje podle původního bojového systému šly vyhrávat i na automat.
 

DeletedUser292

Guest
To není zcela relevantní. Není důvod, abych se komukoli svěřoval o svém hlavním účtu. ;) A navíc, v této hře si hrát na to, kdo kolik má bodů je dost absurdní, když není znám ani konec a ani případná odměna pro vítěze. Ego si můžu honit jinde. ;)
Nikdo si nehraje na nějaký vítěze nebo nevítěze... jen je fakt směšný se tu s tebou dohadovat o něčem, čemu prostě nerozumíš, protože tak daleko aby se tě to dotklo asi nikdy nebudeš.
Jinak s tím Egem mám úplně jiný názor..podle mě si ho tu prostě honíš... :D:D
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Těší nás, že tu diskutuje o herních novinkách. Nicméně tímto bych vás chtěl prosím vyzvat, abyste se zdrželi osobních invektiv, nic se tím nevyřeší, jen si tu zbytečně zavádíme nepřátelskou atmosféru. Děkuji! ;)
 

DeletedUser592

Guest
Vždyť těch se snažím zdržet, prostě tyto změny, co se udály mi při bojovém systému neprospěli, hodně lidem neprospěli, nu přešla jsem na to co funguje, možná jednou zase budu moci bojovat, možná ne.
 

DeletedUser2255

Guest
On samotnej bojovej systém je v pohodě.Problém je pouze v tom,že spousta hráčů měla před updatem víc provincií,než by podle pokroku ve výzkumu "měli" mít.Tudíž po updatu měli proti sobě obrovské převahy jednotek a tudíž neměli šanci cokoliv ubojovat.Prítelkyně byla v trpaslíkách v tu dobu,ale měla přes 200 prvincií.Proto přešla kompletně na jejich výkup,jinak by něměla šanci rozšiřovat město.
Proto si myslím,že vracet bojový systém tam kde byl by bylo zbytečné.Stačilo by nějak upravit počet jednotek kterým budou hráči čelit.Např. nastavit počet jednotek ne podle počtu provincií,ale podle toho,jak je hráč daleko ve výzkumu.
 

Maxa

Znalec fóra
me ten bojovy system pripada jednoduchy asi jako daňový systém . 100 druhu jednotek je uplna zbytečnost v budovatelske hre. uplne by stacily 3-5. Proste je to silne překombinovane a aby se v tom vubec nekdo vyznal, vzniklo 99 pomucek. je to cele kravina. tohle ale uz tezko nekdo uzna a tak se to dal bude lepit a lepit. zatim se zapomina na dulezite veci ve hre ktere by meli 100x vetsí přínos k hratelnosti i prijmum Inno.
 

DeletedUser2255

Guest
Jednotek je všeho všudy 20 cca,což není nijak moc a vzhelem k tomu,že se se nijak zvlášť mezi sebou typy jednotek neliší ani nemají nijak rozdílné schopnosti šemíři=barbaři jen s větším pohybem a menším útokem...atd. Občas jsou ty rozdíli markantnější,třeba že čarodějkám byl rapidně sníženej dostřel...v tom mají kněží výhodu,ale na druhou stranu tu jsou vílí čarodějky. Je to sice budovatelská hra,ale to je Civilizace taky i když se to nedá srovnat. Boje tu byly před tím,a kdo chce hrát bez bojů,tak čistě budovatelských her jsou mraky :)

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Maxa

Znalec fóra
to je fakt ze jich je mraky. podle toho se asi inno chova. skoda ze se nechova jako obchodník a nestoji o to, aby prave tato hra byla nej . zrovna zde plati, ze nekdy mene je vice. nekdo se tu snazi udelat hru ve hre a to je cesta z kopce.
 

DeletedUser2255

Guest
To máš pravdu.Přitom mikrotransakcema,které mají čistě "kosmetický" účinek a hráče nezvýhodňují (jiný vzhled jednotek např.) se dá vydělat určitě dost viz LoL nebo Dota 2. Ale to už odbočujeme jinam :) Myslím,že by víc hráčů nějakou tu kačku dalo za to,aby měli jinej vzhled pozadí města atd.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1797

Guest
Petice? :D :D :D Přátelé, při registraci jste s možnými změnami herního systému souhlasili a teď zakládáte petice, která nemá absolutně žádný význam? Takhle jsem se hodně dlouho nezasmál, děkuji autorovi této frašky!

Pořád máte na výběr, buď se s tím smíříte, nebo s hrou skončíte. Petice je totálně bezvýznamným krokem a vynaloženou energii do ni byste mohli vložit jinam. Opravdu jsem viděl hodně, ale toto je skutečně první hra, kde si někteří hráči myslí, že petice je všemožný lék všeho, ba dokonce i změny herního systému a kór u hry, která je F2P! :D

Chackere..zdravím Tě....
pokud nemáš chuť a náladu s námi spolupracovat na pokusu o změnu herních podmínek...
nechápu,proč nám to sem píšeš ... a proč vlastně reaguješ..???!!!
tady se spojili hráči,kterým nevyhovuje nový určitý systém hry..!!!!
a pokud máš přesvědčení,že se nic nemůže změnit...jsi na omylu..!!
tyto hry jsou založeny na zájmu hráčů..!!a to si vlastníci velmi dobře uvědomují..!!!
tudíž pokud stovky hráčů vyjádří nesouhlas s nějakou úpravou této hry...
budou to muset..!!! řešit...jinak o své hráče přijdou..!!!
zkus politiku...tam budeš prospěšný..!!!a velmi..!!!
krásný život ti přeji..!!!
alfiman

Už dlouho jsem se tu do diskuze nezapojil, ale tohle mi nedá :)
"Většina hráčů vidí ,že bojový systém je zkažený a je špatný"? Vážně? V čem? Já dnes dal provincii s přehledem na automat... Nuda... To je to zkažení? Že lze vyhrávat aniž by člověk musel přemýšlet? (a ne, nemluvim o turnaji, ale skutečně o provincii)
Obtížnost provincií roste s jejich vzdáleností od hradu. Jaká novinka. A když je někdo extrémně daleko, tak se diví, že to nevybojuje? Skutečně má být cílem "moct vybojovat tisíce provincií, abych mohl mít stovky rozšíření"? By mne zajímalo, co pak s tim místem...

Takže jak už píší jiní - víc u bojů přemýšlet, plánovat správně rozložení jednotek (ano, změnilo se "kdo má bonus proti komu", ale na to si lze zvyknout) a jde to... Pokud tedy nejste daleko před svými možnostmi, ale tam holt člověk nemůže čekat zázraky - ne každý z nás dokáže proti Goliášovi býti Davidem...

ahoj,
dle desítek nespokojených hráčů , jsi zřejmě válečný genius...!!!
přeji ti tvou přírodní inteligenci a šikovnost,ale neznamená to,že jsou všichni tak vysoce IQ vybavení,
jako ty..!!!a hlavně jsem přesvědčen , že nakupuješ diamanty....což samosebou poté ze hry...
i bojování a armád vytváří jiný level hry..!!!!
všichni ti jistě děkují za názor a přízpěvek....
ale já si osobně myslím,že jsi si ho mohl odpoustit..!!!
přeji krásný den..
alf

Vytvořte prosím někdo elektronickou petici pro navrácení bojového systému do původního stavu.

Uznejte sami, že hra je teď o ničem. Hratelná pouze z 50% .

Proto, prosím i hlasujte, třeba si toho někdo všimne a chytne se za hlavu nebo to zablokují.

s pozdravem Jordy278
ahoj Jordy,
naprosto souhlasím a jsem jednoznačně pro..!!!
alfiman

Pochybuji, že nějaká petice tady pomůže. Po tom množství energie a času co dali do stávajících vychytávek soubojového systému se na to těžko teďka vykašlou a dají všechny změny nazpátek. Vím, že zvyk je železná košile a na nové věci se špatně zvyká, ale kdyby jsme takto uvažovali všichni, dodnes by jsme žili v jeskyních a jedli syrové maso :D Co víte, třeba se to do roka a do dne vyšperkuje a pak budeme za všechny změny rádi. Jen můj skromný názor :D
ahoj,
u těchto her je petice naopak VELMI důležitá věc..!!!
a jsou za ni vděční i sami majitelé hry..!!!
oni potřebují hráče...a ne aby jim utíkali..!!!
krásný den...
alf

chacker: ty si taky podklad. ono se staci divat okolo sebe.
a hra zajiste vydelava, ale zdaleka ne tolik, kolik by mohla.
Jinak tebe musi Inno milovat. takoveho kladného zarputilce má málo kdo. škoda, že ti to tu nikdo nebaští :cool:

Maxo...dobře Ty..!!! :)))
alf

Tak to je asi vážně velká škoda, že to Chackerovi baštím i s navijákem a souhlasím s ním :D Když vidím, že nový příspěvek přidal Maxa, tak vím, že to bude zase nějaká negace, stěžování a kritizování. Prostě jak se říká
Po několika měsících hraní mi připadalo, že tuhle hru vývojáři nastavili na obtížnost EASY. Po změně bojového systému je to konečně NORMAL. A já sem zvyklý hrát hry na HARDCORE či EXTREME. Nový bojový systém? Pro mě super výzva, v posledním turnaji jsem si otevřel 6 provincií a v každé se dostal do 5 kola a to jen přes automat (žuloví golemové a kláštěr bojových mnichů na lvl 1). Se změnami jsem se popral a zase fičím dál, stačí zapojit trochu toho mozku.

Dnes jsem pokořil 200 provincií. Taky vykupuji. Boj mě nebaví, protože je monotoní a žádná změna v číslech tohle nikdy nezmění. Kdyby aspoň odpadávaly končetiny, trocha krve, nějaký ten výbuch, zabodnutý šíp v těle prostě víc detailů. Někdy si říkám, že kdyby byly detaily v boji tak vymazlené jako budovy ve městě, aspoň by na to byla radost pohledět. Jen tak ze zvědavosti, zkoušeli jsem si někdy v prohlížeči město přiblížit na 200% a více? Včera jsem to zkusil a pomalu hodinu se jenom kochal, jak vymazlené některé detaily opravdu jsou.

Když chci bojovat sáhnu po jiné hře. Tuhle mám jen pro relaxování a proto nechápu jak se u takovéto klidné, pohodové a super graficky zpracované hry může vůbec někdo nervovat.

ahoj,
promiň...ale když tě čtu...obleč maskáče a zajeď do končin islámského státu...!!!
máš asi trochu problém se životem... :)))
A.

Maxa buď v klidu ;) i takových jako je chacker se tu pár najde a nedej bože když nesouhlasíš.To pak vyskakuje metr vysoko.Těch pár, jsem si říkala kdo ví ,jestli to nejsou multi účty. Taky někdy mám tu čest ,ale nemáš šanci rozumně mu to vysvětlit.Nech to bez komentáře a v klidu se usmívej.:):p

Ahoj Luciku,
právě jsem to tu pročetl a vše okomentoval..!!!
já osobně již také zvažuji smazání hry z compu...!!!
ale jsme ... i když už jen v pár človících .. dobrá parta...
tak ještě zůstávám...
ti chytrolíni si neuvědomují...že ne každý tu může sedět nonstop..!!!
mám odehráno 20 let ve strategických útočných hrách...
travian...grepolis...kmeny...tribal wars...
takže mě nemůže NIKDO zaskočit hloupým chvástáním..!!!
Pěkný den Lucinko :)

//Sloučeno sedm příspěvků...to ses teda slušně vyřádil! Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2070

Guest
Ahoj Alfimane. Nevím kdo má probém se životem, jestli ten co je spokojený i s málem, nebo ten co někomu kecá do jeho života a posílá ho na takové místo jako je Islámský stát. Víš asi by jsi měl pochopit že mezi virtuálním a reálným násilím je trochu rozdíl :D Nebo si myslíš, že když rád hraji akční hry s vyobrazeným násilím, tak mám potřebu někoho zabíjet? Když už mi tedy radíš, jak žít můj život taky ti poradím. Vypni televizi a začni myslet svou vlastní hlavou.

Ano Pavouku máš samozřejmě pravdu, to co vyhovuje mě nemusí vyhovovat jinému :)


// doublepost - sloučení příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser32

Guest
Po několika měsících hraní mi připadalo, že tuhle hru vývojáři nastavili na obtížnost EASY. Po změně bojového systému je to konečně NORMAL. A já sem zvyklý hrát hry na HARDCORE či EXTREME.

Problém je v tom, že hra jako "EASY" vznikla a byla tak inzerována, to je právě věc, která podstatnou část hráčů ke hře nalákala, pokud bych měl zájem hrát těžkou hru vybral bych si hru jinou, ale tuhle jsem si vybral právě proto, že byla jednoduchá a oddechová, takže je samozřejmě logické, že se spousta hráčů ohrazuje, když se díky změnám naprosto změní samotný základ hry.
 
Nahoru