• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Přepracování bojového systému

DeletedUser592

Guest
No snad to nebude dlouhé čekání než nám to zpřístupní, opravdu se snažím někam posunout.
 

DeletedUser292

Guest
Psal u nás Urvalsandal, že se na beta fóru řeší nějaká změna v turnajích - asi jen něco kolem toho 16hod limitu. Nic není rozhodnuto, zatím se nic nemění, ale údajně má snad Inno zájem poslouchat názory hráčů a něco kolem toho dělat. Nic konkrétního nevím.
Tak uvidíme.
 

DeletedUser1148

Guest
no kéž by to vrátili ,jak to bylo.Ale to se samozřejmě nestane.Automatem se nedá absolutně vyhrát skoro nic.Jsem rozladěná a přiznám se ,že teď více času trávím na Forge of Empires ( je to hra od Inno ,tak snad je to v poho :) ) .Také tam jsou boje ,ale dá se to hrát a i vybojovat.Dost mně mrzí ,že tak krásnou hru ,jakou Elvenar byl ,tak pokazili hloupými novinkami ,které nejsou pro nikoho dobré.
 

DeletedUser592

Guest
To by bylo dobré tedy, by mohli něco udělat tedy s těmi jednotkami co zde už máme, třeba nějakou možnost vylepšit jim sílu, nebo tak něco, nebo jenom uzpůsobit provincie výzkumu, ne vzdálenosti třeba, mají si myslím možností více.
 

GorGlin

Veterán
Na betě je v tuhle chvíli ve VI. kapitole vylepšení kerberů a v V. cvičiště, dohromady za 121 VB.
Snad to přijde s další verzí, nicméně zatím 1.17 ohlášená není, takže tento týden to asi nebude.

Kontroloval jsem si to, když jsme to psal, jestli neohlásili další verzi.
Že to nahodí v devět večer jsem nečekal.
 

DeletedUser592

Guest
Co používáte proti halapartnám? Hraji za elfy a nevím co na ně nejvíce platí. Zkoušela jsem čarodky duchy, nic moc ztráty u nepřítele mně ubyli, tak nevím, golema rozsekaj taky celkem rychle, ale zatím jim ubral nejvíce.
 

DeletedUser445

Guest
Nezajima mne, jestly byl system boju prepracovan proto, aby donutil SPICKU sahnout do zasob. ale zajima mne to, ze diky tomu to nuti i hrace MIMO spicku sahat do zasob, kterych nemaji na rozdil od tech na spici dost.
Navic jsem tu uz nekolikrat verejne napsal, ze boje jsou v teto hre pro mne pouze nutne zlo ( lepe rici neobejitelne), proto jsem byl a budu proti jakemukoliv ztizeni boju.
Hra je prezentovana jako budovatelska a jako takovou jsem ji zacal hrat. Pokud bych mel zajem o bojovani, tak bych zacal hrat hru, ktera se prezentuje jako bojova a nebo bych zacal hrat primo RTS.
Nevim jak na jinych serverech, ale na tomto vim pouze o jedinem cloveku, ktery uvital prepracovany bojovy system a na bete na nej nadava taky kazdy s kym prijdu do styku.
Takze bych rekl, ze to uz ma jistou vypovidajici hodnotu.

Co používáte proti halapartnám? Hraji za elfy a nevím co na ně nejvíce platí. Zkoušela jsem čarodky duchy, nic moc ztráty u nepřítele mně ubyli, tak nevím, golema rozsekaj taky celkem rychle, ale zatím jim ubral nejvíce.
kombinace carodejka a lesni duch by mela fungovat a kdyz do toho zamichas i golemy, nic nezkazis, ale zalezi celkem na pomeru vojaku v jednotce.
a v tom je prave ten problem ze jsou tam tak velke rozdily, ze te ubiji pouhou pocetni prevahou

//Sloučen doublepost. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
Kontroloval jsem si to, když jsme to psal, jestli neohlásili další verzi.
Že to nahodí v devět večer jsem nečekal.
Ale v tomhle konkrétním případě jsem měl, zdá se, pravdu i přes ohlášky.
Radost z toho ale nemám.

Co používáte proti halapartnám? Hraji za elfy a nevím co na ně nejvíce platí. Zkoušela jsem čarodky duchy, nic moc ztráty u nepřítele mně ubyli, tak nevím, golema rozsekaj taky celkem rychle, ale zatím jim ubral nejvíce.

Pokud bych potkal čistě halapartny, postavím čáry a luky. Ty si s nimi poradí nejlépe.
Ale to to máš jistě namíchyné ještě s něčím, ne?
 

DeletedUser592

Guest
Ano mám, s kamenochody a kušiníky, děkuji za radu, zkusím najít vhodný poměr proti nepřátelům. Bohužel přesila je proti mně vysoká, je to 576 obyč jednotek proti 800 v 8 odddílech.
 

DeletedUser445

Guest
Ano mám, s kamenochody a kušiníky, děkuji za radu, zkusím najít vhodný poměr proti nepřátelům. Bohužel přesila je proti mně vysoká, je to 576 obyč jednotek proti 800 v 8 odddílech.
supni tam 2 jednotky entu a za ne lucistniky a carodejky a nebo ciste jen 2x enty a zbytek golemy. tak jsem to delaval ja, ale jeste pred novym systemem, tak nemam vyzkouseno, jestly to jeste bude stacit.
ted uz vse vykupuju
 

DeletedUser592

Guest
Problém je bohužel v tom, že enti jim moc síly neuberou a kušiníci je ustřílejí zakratičko po předělání systému, budu zkoušet dále a uvidím, co zabere, jestli ne až vyzkoumání zvýšení oddílu. Na vykupování mám malou produkci mi přijde, to šetřím suroviny do turnajů na bonusové zboží.
 

sejki

Učedník
Mám jeden technický dotaz - nešlo by zařídit, aby se to schema jaká jednotka má jakou výhodu proti té nebo oné třídě válečníku připojit k okýnku co na nabídne před bitvou aby měl člověk aspoň hypotetickou šanci si navolit jednotky, tak že může (sice marně ale aspoň doufat:)) mít větší šanci na výhru?
 

DeletedUser592

Guest
Já si vždy před soubojema projedu své jednotky, výhody a slabiny, pak si je pamatuji když projíždím protivníky proti mně stojící, ale nějak jsem z toho nemoudrá, protože by mi na halapartny právě měli zabírat čarodky, ale co na to koukám tak po zásahu jim ubide jen 20 halapartníku ze 150 členného oddílu, pří síle čaroodějného oddílu 140, tak nevím proč tak málo, jo čarodejnice jsou slabší, ale pořád proti nim nejsou bráněni, alespoň nebyli před poslední aktualizací a golem im veme stejně a to se proti němu brání stejně, tak nevím, mám sice čarodky jedou vylepšený a žulového golema, tak nevím, kde je chyba.
 

DeletedUser247

Guest
tak si nejsem jist, ale čarodějka má mít obranný bonus proti obrněnému střelci, ten má bonus proti lehkooděnci. Je to ale opravdu tak? Kamenochod i když má bonus proti lehkooděnci tak jede primárně po čarodějce a ta je po 3 ranách kaput, Čarodějka i když má na něj bonus tak mu bere minimum. V minulém turnaji UI útočila jinak, obranné jednotky útočili tam, kde měli útočný bonus, dnes je to jinak, v každém souboji, kde jsem nasadil čarodějku jde vše z obrany proti ní. Taky je dost nechutné její snížení útoku v kombinaci se sníženým dosahem
 

DeletedUser592

Guest
no těch pár provincií jsem řešila duem ent a golem, kupodivu to zabralo, přece jenom golem ubral více než ho zabili a pomohl entům při boji s kamenochody zatímco enti ubírali halapartnám život
 

DeletedUser592

Guest
Také si přijdu pomalu jak nad partičkou šachů. Bohužel ty mi zrovna extra nešli a nebavili mně, proč se ale najednou tak cítím u oblíbené hry?
 
Nahoru