• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Odmítání úkolů

PenyMarket

Znalec fóra
a máme tu novú úpravu opakovacích úloh tak mame tu aj zhodnotenie

1. Vyrob prepychové kreslo odmena 250 mramor, 250 oceľ 90 000 minci ( no relatívne v pohode keď si urobím 2 drevárne na 1 úrovni )

2. Dokonči všetky strety v jednej provincii odmena 20 000 minci 4000 kladív ( v poriadku akurát sa využije jeden x za deň nakoľko trvanie odomykania provincie trvá celí deň a dobijem akurát jednu provinciu za deň ale OK odmena fajn)

3. Vyrob 1 barevný praporek odmena 250 kristal, 250 svitky 90 000 ( no nerobím neoplatí sa my nakoľko manufaktúra na hodváb zaberá dosť miesta a kvôli takej odmene nerobím )

4. Získaj 4 relikvie od: 60 000 m 6000 kladív ( robím keď mám odomknutú provinciu teda raz za deň)

5.Vyrob 1 ohňostroj 150 drahokam, 150 elixír 90 000 minci ( nerobím z rovnakého dôvodu ako úlohu č.3.)

6.Získaj 4000 kusov hodvábu od: 15000 min 4500 kladív ( no odmena je celkom fajn ale žiaľ v mojom meste nesplniteľná úloha mam 4 manuf na 15 úrovni a aj keď dám 9 hodinovú výrobu nepokriiju 4000 kusov požadovaného tovaru je to prehnaná požiadavka a to mam 370% bonus na hodváb takže úplne zle spravená úloha odmena celkom v poriadku )

7. Získaj 3500 kúzelného prachu od: 50 000 min 1000 kladív ( úloha ktorú viem splniť len raz aj to keď sa my do rána 9 hodín produkuje prach ale odmena je otrasne nízka treba zvýšiť odmenu kladív 1000 kusov je absolútne nemotivačné tak že robím len ráno keď mám 9 hod produkciu

8. Zhromaždi 4000 dreva od: 35 000 mi 2500 dreva ( ďalšia nereálna úloha mám 2 drevárne na 15 úrovni 9hodinova produkcia dá niečo cez 400 kusov a to mam bonus dreva na 381% takže nereálna úloha pre mňa nerobím nikdy )

9. Vylepši jednu budovu na úroveň 11 alebo výše . od 9000 kladív 20 000 minci ( odmena v poriadku len neni definované akú budovu nakoľko manufaktúru a rezidenciu my to nezarátalo tak neviem ktorá budova to má byť )

10. Vyrob 8x chleba od. 40 000 minci a 1000 kladív ( pre mňa úloha ktorú nerobím nikdy malá odmena kladív kludne by mohlo byt o 10 000 minci menej a o 2000 kladív viac potom by už stála za uváženie )

11. zhromaždi 16 000 zásob od: 100 000 minci ( no trochu prehnaná žiadosť zvidenie oproti predošlému o 4000 zásob a odmena 100 000 je v poriadku žiaľ mojich 6 dielni to nevyrobí za 3 hodiny takže nerobím )

12. Vyrob 6 pokročilých nástrojov od: 80 000 min, 2000 kladív ( úlohu robím pravidelne mam akurát 6 dielní a všetko dávam na 3 hodiny takže OK len tých kladív by mohli dať o niečo viac aspoň 3 000 )

13. Vylepši 1 manuf zo zvýšenou výrobou na 11 úroveň alebo vyššie od: 50 000 Mincí 5000 kladív ( no manufakturi na 15 úrovni takže nerobím a odmena je nízka pomeru času keď sa manufaktúra stavia vyše 15 hodín nerobím )

14. Vylepši jednu manufaktúru na úroveň 11 a vyššie ( rovnaká ako predošlá úloha aj odmena rovnaká je to vlastne z dupľovaná úloha )

15. Vylepši 1 obytnú budovu na úroveň 11 alebo viac od: 50 000 minci 6000 kladív ( odmena aj úloha v pohode )

16. Vyrieš 3 strety bojom od: 50 000 mi, 6 000 kladív ( keď je provincia odomknutá raz za deň a je možnosť boja z relatívne zdolateľným súperom prečo nie )

17. Získaj 4000 kusov tovaru od : 30 000 min, 3000 kladív ( dosť prehnaná požiadavka splniteľná len vzájomnou výmenou tovaru medzi spolucechovníkmy inak je to úloha ktorú už nerobím pre veľké požiadavky ktoré sa z 2500 zväčšili na 4000 kusov a odmena sa nejako moc nezvečila teda pre mňa nezaujímavé nerobím )

18. Vylepši 1 dielnu na 11 a viac od: 40 000 min, 7000 kladív ( budovy na 15 úrovni tak u mňa žiaľ nerealizovateľná úloha zatiaľ )

19. Vyrob 150 čarodejníc od: 40 000 minci 2000 kladív ( úloha ´´úplné tratiaca logiku nakoľko na výrobu čarodejníc požadovaného množstva utratím 19200 kladív odmena v kladivách je teda úplné smiešna takže nelogická a úplne zlá úloha nikdy nerobím)

20. Vycvič 500 jednotiek od: 30 000 min, 3000 kladív ( rovnako nezmyselná úloha a ešte horšia odmena na požadovaný počet by som minul 8000 kladív a to som dal tie najlacnejšie jednotky meče a odmena by bola 3000 to je zlí kšeft takže ďalší nezmysel a úloha akurát na vymazanie :

21 Vyrieš 4 strety . 40 000 minci 8000 kladív ( rovnaké zadanie ako úloha získaj 4 relikvie akurát pozmenená odmena v pohode )

22. Získaj 200 000 minci odmena 13 000 kladív ( úloha je príliš premrštená a pritom je ešte znížená odmena kladív to sa nepodarilo )

toľko k opakovacím úlohám po aktualizácii .)) moj názor
:cool::cool::cool::D:D:D:eek::eek::eek::rolleyes::rolleyes::rolleyes:o_Oo_Oo_O:p:p:p:):):)
Protokol i když je tvůj příspěvěk hodně starý, dovolím si na něj reagovt. Nepochopil jsem proč se tolik čertíš nad odměnou nebo dokolnce nerálností při plnění úkolů na získávání surovin. Nikde není psáno, že je musíš sám vyrobit. Stačí zajít na tržiště a máš za 1 min splněno, pokud jí má někdo v nabídce, případně chvilku počkat než ti někdo nabídku přijme. Suroviny jsou potřeba pořád a i když se ti danná surovina zrovna nehodí tak jí můžeš hned po připsání odměny zase vyhandlovat zpátky.
 

DeletedUser34

Guest
Modrovous no sice troška s krížikom po funuse ale aj neskory nazor je názor :D
nech ti je len a len krásne :D .D
 

DeletedUser238

Guest
Já sice úkoly moc neodmítám. Jen "Vyřeš 4 střety bojem" a nebo vylepši dílnu nebo manufakturu, když je mám všechny na nejvyšším levelu. Ale teď mě to dostalo.
1. úkol
Získej 15 mramorových relikvií - je to dost, 2 provincie cca 5 dní - odměna 60 000 mincí a 6 000 kladívek
ale vzápětí jsem dostala úkol
2. úkol
Získej 15 ocelových relikvií - to je totéž, navíc nemám teď blízko ocelovou provincii a tak jsem to odmítla a zapomněla se podívat na odměnu
a místo odmítnutého úkolu jsem dostala
3. úkol
Získej 15 prkenných relikvií - odměna 40 000 mincí, 10 000 kladívek.
úplně se bojím ho odmítnou, protože nevím, co mě dále čeká.
Kdybych to chtěla všechno splnit, tak to budu dělat asi 15 dní a odměna cca 150 tisíc mincí a 20 nebo 30 tisíc kladívek.
Myslím, že by to alespoň nemělo chodit takhle za sebou.
 

Zharthuru

Mistr slova
Úkoly odmítám jen tehdy když mne odměny přijdou zbytečné , přeci jen se nezblázním kvůli 2000 kladívek když jich mám 200000
 

DeletedUser2105

Guest
Ahoj, lidičky:)...Zajímavou debatu jsem objevil...Pročetl jsem to poctivě od první stránky, a s každým příspěvkem souhlasím v nějakým bodu (nebo bodě??o_O,čeština je kráááásná).Já osobně nejsem ještě v místě,kde bych vyráběl kouzelný prach,a nevímco všechno tam je(zatím:)),možná jsem dost pomalej,protože diamanty kupuju pouze za SMS,a pouze v případě,že potřebuju akutně rozšíření(zatim se mi to povedlo dvakrát). Úkoly přeskakuju pouze v případě,že nemám podmínky pro jejich okamžité vyplnění(mince či zásoby,čas,zboží a pod.).Pokud úkol přeskočím,protože chci hrát,(a ne se zabíjet čekáním,až se úkol splní),plním ho při možnosti,že budu delší dobu bez svýho nádhernýho DELLa:).Díky tomu,že jsem jich přeskákal už dost, zhruba mám odhadnutou frekvenci jejich opakování,takže mi to vychází(zatím,+/- kousek:D:D)Co mě akorát mrzí,že jsem díky svýmu odporu ke placení diamantů prošvihl pár(tedy víc párů:)) úkolů v Letním slunovratu:(, ale slibuju, že při příští soutěži nebo podobný akci se polepším:):).Úkoly, který přeskočit nejdou?? Prostě zatnu zuby a splním je...Ačkoliv si myslím,že je pravda, jak tam někdo napsal (v minulým roce ),je tam pár úkolů,který mi přijdou jako zbytečná ztráta času(hlavně pro aktivnější hráče),když se stejně splní při plnění něčeho jinýho.Takže shrnutí?? At si každej plní a přeskakuje jak se mu to hodí a líbí, hlavně když ho tahle hra baví... A VOVOVOVO TO DE:D:D:D
 

DeletedUser1198

Guest
@sirMARTINEZ souhlasím, proto jsou úkoly, které se odmítnout dají :) Někomu se hodí, jinému ne a je na každém, jak k nim přistoupí. Můžeme to rozebírat zleva, zprava nebo odkudkoli a stejně to tak bude. A protože je naší svobodnou volbou, které z těchto úkolů otočíme a které ne (tu volbu nám vývojáři dali), je zbytečné diskutovat o tom zda je to správné, či nikoli. Za sebe jsem rád, že ta volba existuje, poskytuje mi jistou míru svobody v rozhodování a svým způsobem vyvažuje úkoly, které odmítnout nemohu.
 

GorGlin

Veterán
Zdovolením se také nebudu vyjadřovat k odmítnutelným úkolům.
Ale k těm co se odmítnout nedají.
POvinná stavba manufaktur na nebonusové suroviny, která znamená, postyvit zbourat tu rozebírat nebudu.
Je to opruz, ale pořád odměna převyšuje náklady.
Ale jsou tu úkoly na kulturní budovy, lidi musí postavit kodexy, elfové starobyle zahrady nebo krčmu.
Kodex i zahrady přicházejí někdy v době, kdy už jsou překonané, nebo postavené.
Měl jsem devět zahrad a kvůli úkolu musel jedny zbourat a postavit znovu a úkol mi nenahradil ztrátu.
Nemám krčmu, nechci krčmu, obytné a kulturní budovy dávají větší zisk.
Tak proč jí musím stavět?
 

DeletedUser3201

Guest
Odmítnutelné úkoly jsou ještě v klidu i když je fakt že kdo je ve hře dál tak ty odměny nic moc ale jinak se dají využívat v prospěch. Možná by bylo dobré zahrnutí vylepšení úkolů pro hráče dle úrovně hl.sídla formou výzkumu něco jak výzkum ohledně průzkumníků, a navýšit hodnoty pro plnění i odměny. To samotné klikání dokola je sice někdy otravné ale tak když se nedá odmítnout napořád tak co nadělám?
 

DeletedUser2116

Guest
Mythosi, vážně? Hraješ to vůbec? Mně opravdu připadá, že ne a očividně nejsem sám. Hodnoty u odmítnutelných úkolů rostou s postupem hráče, a to jak odměna, tak požadavek ke splnění. Vážně si myslíš, že je tam cca 15 úkolů, které se točí po celou dobu hraní a jsou stejné? :D :D :D
 

DeletedUser3201

Guest
chacker: např. pořád to po mě chce 500 zásob za odměnu 10 000 mincí ... 111 zásob mám za 15 minut a 10 tisíc sice taky dobrých ale jedna budova mi dá 9 600 ... stejně jako to po mě chce pořád 5 000 mincí a dostanu 500 zásob. :D:D:D a to jsem byl na předchozím účtu kde mám přes 5 000 bodů. Ale úkoly stejné jen je lehčí se k nim dostat než ze začátku.

Ale pochlub se pokud po tobě úkol chce třeba cca 2 000 zásob za 80 000 třeba.
 

DeletedUser2116

Guest
Např.: shromaždi 16.000 zásob - odměna 100.000 mincí (odmítnutelný úkol pod názvem „Zásoby zajišťují jistoty“). Jak jsem psal, odmítnutelné úkoly se mění v závislosti na Tvém postupu, tzn. nejsou stejné po celou dobu hraní. Nepřesvědčuj mě tedy o své pravdě, neboť je to jen Tvůj blud.
 

DeletedUser3201

Guest
chacker: no tak mi to zatím připadá stejné no. A kde se dovím že se to postupem hry navyšuje? Když by se to navyšovalo úměrně s úrovní hl.sídla asi bych to zaznamenal dřív. A tak ty jsi dál no, ale místo aby jsi toho využil v nápadech a nebo slušně poradil nebo nějaký nápad poupravil, tak radši jen kritizuješ a urážíš. Zatím jsi jen někdo kdo je dál ve hře ... nic víc
 

DeletedUser3201

Guest
Já možná zase někoho naštvu :D ale já bych úkoly které jdou odmítnout rozšířil na další suroviny a plus úlohy na výzkum by byly dobré třeba dokonči 3 výzkumy tak nějak.

PS: moderátoři klidně dle uvážení můžou sloučit příspěvky s reakcí na dané téma ... nebráním se :)
 

DeletedUser2116

Guest
Tím, že napíšu opak, urážím? Tak pardón, že mám jiný názor než Ty! Píšeš blbosti a když se Tě někdo snaží poučit, že to je jinak, Ty mu stejně tvrdíš, že je to jak píšeš Ty a změníš názor, až dostaneš relevantní důkaz. Nakonec seš ještě schopnej napsat, že Tě tím druhá strana snad uráží? Dobře Ty! A nebudu podporovat nápady, který jsou totálně nesmyslný, rovněž to tam píšu, to se Ti také nelíbí. Takže jak tedy?

K tvému druhému příspěvku - takové úkoly tam jsou. Jen k nim musíš dojít. Pokud se budeš patlat akorát maximálně v druhé kapitole výzkumu, tak se k nim asi nikdy nedostaneš. ;)

Apropó. Když neumíš přijímat, nerozdávej! ;)
 

DeletedUser3201

Guest
chacker: tak nevím kde soudruzi z NDR mají chybu, ale na starém účtu kde mám manufaktury na všechno takové úlohy nejsou. A už jsem si mohl aktivovat druhý výzkum prastarých divů.
 

Darkness2613

Guest
@chacker ty máš božskou trpělivost, obdivuji, že máš sílu psát stále dokola pravdivé věci, když proti tobě stojí dub :confused::(. Jinak vše co napsal @chacker je v souladu se hrou a stejně jako on pochybuji, že vůbec hraješ, spíše jen kibicuješ o věcech, o kterých nevíš naprosto nic a zbytečně spamuješ celé fórum, protože tvé příspěvky nejsou konstruktivní. Ani nejsi ochoten přijmout radu nebo vysvětlení v žádné sekci tohoto fóra, stále si meleš svou, klapky na očích i na uších o_O.
 

Maxa

Znalec fóra
Např.: shromaždi 16.000 zásob - odměna 100.000 mincí (odmítnutelný úkol pod názvem „Zásoby zajišťují jistoty“). Jak jsem psal, odmítnutelné úkoly se mění v závislosti na Tvém postupu, tzn. nejsou stejné po celou dobu hraní. Nepřesvědčuj mě tedy o své pravdě, neboť je to jen Tvůj blud.
no ja nevim jak daleko ve hre jsi, ale mas pravdu jen na pul. od trpasliku se ukoly nemení a zustavají stejné,tkže treba odměny u draku už važně přestávají být zajímavé.

Edit: jo a ukoly se nemeni jen podle toho v jake fazi hry jsi, ale v jake fazi mas přibehove ukoly bo jak se jim nazyva :) takze pokud je nekdo neplní, tak i ty odmitaci zamrznou ;)
 

DeletedUser3201

Guest
Maxa: konečně jsem se už aspoň něco dověděl :) jinak jsem si všiml že ty tady spíš radíš a tvoje příspěvky mají úplně jinou úroveň a dovím se daleko víc. Byl by jsi dobrý moderátor ;)

Darkness2613: SPAMUJEME je pravdivé a přesné. Omlouvám se že nejsem ve hře moc daleko, omlouvám se že chci víc vysvětlit něco co hned někdo kritizuje. Radu a vysvětlení napsal až Maxa, jinak mimo že píšu fámy a lži. Co se týká úkolů že se postupem hry mění napsal chacker stylem co zase meleš? ... Dellingr napsal že se hráč hodnotí dle bodů, dalo by se s tím i souhlasit že v aktuálním náhledu na věc to vypadá logicky, škoda jen že pro mohutné stromy někdo nevidí les.

A jaká krása vidět kdo poděkoval Darskness2613 za ten příspěvěk :) no někdo soudí dle jak je kdo ve hře daleko, a já mohu dle poděkování za jaký obsah se tady děkuje ;) Tímto stylem o někom psát já těm co obohatili moje tzv. spamování tak někdo by napsal že je toho už dost a možná další moje domněnka bych chvilku asi nemohl psát. :cool:
 
Nahoru